Keystone logo
Kypr

Studie MBA v Kypr 2024

Studovat v Kypr

Vydělávat obchodní stupeň na Kypru Podle Kypr 'webových stránkách vysokých školách, země ' s systém terciárního vzdělávání je silně ovlivněna Evropského prostoru vysokoškolského vzdělávání, jak je definováno Boloňského procesu. Skládá se ze soukromých a veřejných vysokých škol, Kypr "programů vysokoškolského vzdělávání se řídí odbor vyššího a vysokého školství, které také stanoví učební plán specifika a školného na veřejných institucí. Studenti mohou získat bakalářský 's, mistr ' s a doktorát obchodních tituly, které se specializují v různých oblastech podnikání a finanční odvětví. Příklady nabízené tituly jsou populární hlavní 's of Business Administration, řízení lidských zdrojů, cestovního ruchu management, finanční management / Investice a marketingovou strategii. Poplatky za studium Roční náklady na školné na veřejných vysokých školách se může lišit od jedné školy do druhé.Stipendia jsou k dispozici na většině veřejných institucí, jakož i postgraduálního dotace pro studenty, že se rozhodnete pracovat jako asistenti instruktorem, laboratorní dohledu a lektorů. Soukromé vysoké školy poplatky může být výrazně vyšší, než veřejné vysoké školy za školní rok, takže studenti uvažují o soukromou školu, poraďte se s konkrétní školou, ve které mají zájem na výdaje roční studijní program. Proč Získejte obchodní stupeň na Kypru? Business stupeň studenti jsou zaručeny kvalitní vzdělání na Kypru kromě prestiže vydělávat mezinárodně uznávaný obchodní stupeň. Kypr nabízí cenově dostupné životní náklady a náklady spojené se vzděláváním minimalizovaná dostupností stipendií, jakož i bezplatnou zdravotní pojištění pro každého, kdo studovat nebo pracovat na Kypru.

Změňte měnu

Základní měsíční náklady na bydlení

 • Pronájem ve společném bytě

  567
 • Podíl na inženýrských sítích

  60
 • Internetové předplatné

  34
 • Místní doprava

  40

Ukázková cena životního stylu

 • Kombinace rychlého občerstvení

  7
 • Lístek do kina

  10
 • Pinta místního piva

  3

O Kypr

Kypr je ostrovní stát obklopený východního pobřeží Středozemního moře, který se nachází severně od Egypta, jižně od Turecka, na východ od Řecka a západě Turecka. Obchodní studentů studujících na Kypru se zjistí, že severní část Kypru se oficiálně nazývá turecká republika severního Kypru. Kvůli této divize, Kypr zavedl turecké a řecké jako jeho úředních jazyků, s kyperským Maronite arabštině a Arménií jako menšinových jazyků. Podpořeno prosperující odvětví cestovního ruchu, Kypr má vysoký příjem na obyvatele a stále vyvinutý ekonomiku, která patří mezi top 20 v indexu lidského rozvoje. Kypr vstoupil do EU v roce 2004 a eurozóny v roce 2008. V důsledku toho, euro je měnou v Kyperské republice, ale v severním Kypru, kde je turecká lira stále používá.Vzhledem k masivnímu růstu na Kypru 'na realitním trhu za posledních deset let, studenti vydělávají specializovaných business stupňů orientována na investování, vývoj, prodej a nákup nemovitosti na Kypru se obvykle najít na trhu práce vnímavý a flexibilní na Kypru.

Vízové požadavky

Jaký typ víza potřebujete?

Název víza

Studentské vízum

Cena a měna

EUR 40

Poplatky za studentská víza se liší a mohou se pohybovat kolem 40 EUR. Poplatky se mohou změnit.

Kdo může žádat o vízum?

Kandidáti, kteří jsou státními příslušníky EU, mohou vstoupit na Kypr jako návštěvníci. Při příjezdu do vzdělávací instituce musí předložit řadu dokumentů přijímací kanceláři vzdělávací instituce - viz část" Jak podat žádost? ".

Zahraniční studenti ze zemí mimo EU potřebují před vstupem na Kypr studentské vízum. Studentská víza se vydávají pouze zahraničním studentům na plný úvazek. Student na plný úvazek je ten, kdo bere minimálně 12 kredity v semestru.

Kde můžete žádost podat?

Velvyslanectví/Vysoká komise/konzulát Kyperské republiky

Měli byste se přihlásit osobně na velvyslanectví/Vysoká komisa/ Konzulát Kyperské republiky ve vaší zemi bydliště.

webová stránka:

Jak provést aplikaci?

Studenti ze zemí mimo EU:

Při podávání žádosti o studentské vízum budete muset poskytnout následující dokumenty:

 • Plně vyplněný formulář žádosti.
 • Poplatek za podání žádosti ve výši 15-30 kyperských liber (nevratný).
 • Čtyři (4) fotografie velikosti pasu.
 • Ověřené (ověřené pravdivé) kopie akademické kvalifikace studenta.
 • Doklad o odborné způsobilosti v angličtině (pokud je to možné)
 • Fotokopie jejich pasu. Cestovní pas by měl být platný nejméně jeden (1) rok ode dne příjezdu studenta.

Přijímací kancelář sdělí uchazečům podrobnosti o datech pohovoru a požadovaných dokumentech včas na pohovor.

Během vízového pohovoru na velvyslanectví/vysoké komisi/konzulátu Kyperské republiky musí kandidát předložit:

 • Originální akademická kvalifikace a jejich ověřené kopie v angličtině nebo v anglickém překladu.
 • Jejich cestovní pas platný nejméně jeden (1) rok ode dne jejich příjezdu na Kypr
 • Nedávné osvědčení o dobrém chování vydané policií země původu nebo bydliště.
 • Nedávná finanční záruka vydaná studentským sponzorem

Studenti se musí hlásit vzdělávací instituci první pracovní den po svém příjezdu, aby se zaregistrovali a splnili zbývající formality potřebné pro vydání povolení k přechodnému pobytu.
Zahraniční studenti by se měli zaregistrovat u mimozemské pobočky okresní policie do sedmi dnů ode dne příjezdu na Kypr.

Studenti EU: Při příjezdu do vzdělávací instituce musí předložit přijímací kanceláři vzdělávací instituce následující:

 • Plně vyplněný formulář žádosti.
 • Poplatek za podání žádosti ve výši 15-30 kyperských liber (nevratný).
 • Čtyři (4) fotografie velikosti pasu.
 • Ověřené (ověřené pravdivé) kopie akademické kvalifikace studenta.
 • Doklad o odborné způsobilosti v angličtině (pokud je to možné)
 • Fotokopie jejich pasu. Cestovní pas by měl být platný nejméně jeden (1) rok od data příjezdu studenta.
 • Nedávné osvědčení o dobrém chování vydané policií země původu nebo bydliště.

Kromě výše uvedeného, uchazeči musí zaplatit registrační poplatek, semestrální školné, a zaregistrovat se pro předměty. Dále musí požádat oddělení pro migraci o povolení k přechodnému pobytu.

Kdy byste měli podat žádost?

O

studentské vízum byste měli požádat alespoň 2-3 měsíce před plánovaným příjezdem na Kypr.

Délka studentského víza závisí na délce vašeho studijního programu.

Doba zpracování

3 Months

Pracovní příležitosti

Za normálních okolností, zahraniční studenti ze zemí mimo EU nesmí pracovat po celou dobu studia na Kypru. Vláda Kyperské republiky může vytvořit výjimky pro kurzy, kde mohou být vydána pracovní povolení umožňující praktický výcvik během letních prázdnin.

Hodiny za týden

0

Proč potřebujete tento typ víza?

Vaše žádost o vízum může být zamítnuta, pokud nejste schopni prokázat požadované finanční prostředky, nebo pokud poskytnete nesprávné nebo neúplné dokumenty.

Mějte prosím na paměti: Studentské vízum se vydává pro konkrétní vzdělávací instituci. V případě, že se zahraniční student rozhodne změnit vzdělávací instituci, je nutné získat nové povolení k pobytu.

Programy