Keystone logo
Kazachstán

Nejlepší univerzity pro MBA Programy v Kazachstán 2024

Počet institucí: 32
  • Astana, Kazachstán

  This program is only available as a second part of the Dual Degree Program after students. is only available via our highly accredited University...

  • Almaty, Kazachstán

  Satbayev University je nejstarší a jednou z nejprestižnějších technických univerzit v Kazachstánu, známá rozvojem těžby a obchodu s ropou. Satbayev University dominují technické speciality, jedná se o interdisciplinární univerzitu, kde se vyučuje architektura a management.

  • Atyrau, Kazachstán

  Státní univerzita Khalel Dosmukhamedov Atyrau je moderní vzdělávací instituce. NAŠE VZDĚLÁVACÍ INSTITUCE je jedinou státní univerzitou v regionu Atyrau, která poskytuje příležitost získat vysoce kvalitní vzdělání v přírodních vědách, humanitních oborech, ekonomii, právu, výtvarném umění a hudbě, pedagogických a zemědělských specialitách.

  • Almaty, Kazachstán

  International University of Information Technology ( IITU ) je jedinou univerzitou v Kazachstánu, která získala mezinárodní institucionální akreditaci ASIIN. Univerzita školí novou generaci specialistů na ICT se znalostí průmyslových technologií, pokročilým managementem, ekonomikou a komunikačními dovednostmi.

  • Almaty, Kazachstán

  Almaty University of Power Engineering and Telecommunications , pojmenovaná po Gumarbek Daukeyev, je jednou z předních technických univerzit ve střední Asii. Poskytuje studie z oblasti energetiky, telekomunikací, IT technologií, vesmírného inženýrství, robotiky a umělé inteligence.

  • Nur-Sultan, Kazachstán

  Astana Medical University je jedním z lídrů v oblasti lékařského vzdělávání a trénuje konkurenční odborníky v oblasti zdravotní péče na základě zásady „Vzdělávání pro všechny tak dlouho, dokud vydrží život“, vykonávající své činnosti podle národních a mezinárodních standardů kvality ve prospěch jednotlivců společnost a stát.

  • Taldykorgan, Kazachstán

  Zhetysu University, pojmenovaná po Ilyas Zhansugurov, je velká regionální univerzita, která kombinuje klasické principy s moderními vzdělávacími programy. Univerzita se vyvíjí jako multidisciplinární inteligentní univerzita zaměřená na inovace v oblasti vzdělávání, vědy a výchovy.

  • Nur-Sultan, Kazachstán

  Klíčovou funkcí univerzity je výuka. Astana University učí podle svých vzdělávacích standardů, připravuje absolventy v poptávce na moderním trhu práce v předních společnostech v různých průmyslových odvětvích. Mezi absolventy Astana University v Astaně je mnoho pracujících ve státní službě.

  • Almaty, Kazachstán

  Kainar University , nástupce Akademie Kainar, je jednou z prvních vysokoškolských institucí nové formace založených na komerčních principech v nezávislém Kazachstánu. Je to první soukromá vysoká škola jako multidisciplinární vysokoškolská instituce sociální a humanitární orientace.

  • Turkistan, Kazachstán

  Akhmet Yassawi International Kazakh-Turkish University byla založena na základě Mezivládní dohody mezi Kazachstánem a Tureckem za účelem přípravy moderních, vysoce kvalifikovaných odborníků z mládeže turkicky mluvících zemí a nachází se v duchovním centru turkického světa - Turkestánu.

  • Kokshetau, Kazachstán

  Univerzita Abay Myrzakhmetov Kokshetau University - je vysokoškolská instituce s vysoce kvalifikovaným personálem a pedagogickým potenciálem, dobrými materiálními a technickými zdroji. Je to jedna z předních vysokoškolských institucí v Kazachstánu, která poskytuje licencované vzdělávací služby odpovídající moderním požadavkům trhu práce.

  • Aktau, Kazachstán

  Vzdělávací politika se aktivně provádí na jedné z předních univerzit v Kazachstánu - na Kaspické univerzitě technologie a inženýrství pojmenované po Sh. Yessenov. Dnes je naše univerzita největší moderní univerzitou, která prošla státní certifikací a akreditací.

  • Karagandy, Kazachstán

  Technická univerzita v Karagandě je jednou z předních technických vysokých škol v Kazachstánu. Zřízení důlního institutu bylo významnou událostí nejen pro Karagandu, ale také pro Střední Kazachstán. V současné době má univerzita devět fakult. Univerzita školí odborníky na více než 46 specialit.

  • Nur-Sultan, Kazachstán

  Kazakh National University Of Arts ( KazUniArt ) je veřejná vysoká škola v Kazachstánu. Kazakh National University Of Arts je jednou z nejprestižnějších univerzit v Kazachstánu a pohodlně sedí mezi 90 nejlepšími univerzitami v zemi.

  • Almaty, Kazachstán

  Pobočka Almaty na „Petrohradské humanitární univerzitě odborů“ může získat ruské vzdělání v Kazachstánu. Pobočka v Almaty je jedním z největších renomovaných center pro vzdělávání profesionálů na nejvyšší úrovni. Právem se stala jednou z předních vysokých škol v Kazašské republice.