Keystone logo
Kanada

Studie MBA v Kanada 2024

Studovat v Kanada

Pro studenty, kteří uvažují o mezinárodní studenta pro podnikání, Kanada nabízí širokou škálu příležitostí. V průměru, mezinárodní žáků nově přijatých do bakalářských programů v kanadských vysokých škol placených, v průměru 14.000 CAN dolarů ročně. Tento údaj však značně liší od jedné školy do druhé. Soukromé školy mají tendenci stát mnohem více. Zahraniční studenti jsou často přivítal na většině vysokých škol a univerzit v Kanadě. Některé z největších obchodních škol v zemi, se nachází ve městě Montreal, Vancouver, Toronto, ale i mnoha dalších areálech. Některé programy jsou k dispozici ve francouzštině, jazyk, který je přítomen především v oblasti Quebeku. Většina ostatních programů jsou vyučovány v angličtině. Co je Business Education Stejně jako v Kanadě? Studenti s akreditovaným vzdělávání na vysokoškolské úrovni, může mít možnost požádat o programu absolventa vydělat MBA.Studenti, kteří tak dosud neučinily, může často zapsat do Kanady 's bakalářských obchodních programů, aby usilovaly o bakalářský ' s stupně. Většina vysokoškolských programů trvat čtyři roky dokončit, se vzdělání pán 's level při dalších dvou let. Některé programy mohou být dokončena rychleji, než to, a jiné může trvat déle. Jaké jsou možnosti pro zahraniční studenty? Zahraniční studenti mohou zapsat často v Kanadě 's vysokoškolským vzděláním prostě žádá o programy prostřednictvím požadované školy. Studenti mají tendenci zapsat na jaře k účasti na podzim, i když některé školy nabízejí rozmanité plány. V případě, že je student přijat, on nebo ona pak může být požádán, aby studentské vízum ke studiu v zemi. Příležitosti pro zahraniční studenty, kteří se rozhodnou zůstat v Kanadě může být dobré. Mnozí studenti mohou získat pracovní povolení v případě, že jsou najímáni prostřednictvím stáží a pracovních programů.K dispozici jsou možnosti v Kanadě v rámci obchodní aréně, i když existuje významná hospodářská soutěž z nejlepších studentů.

Změňte měnu

Základní měsíční náklady na bydlení

 • Pronájem ve společném bytě

  624
 • Podíl na inženýrských sítích

  47
 • Internetové předplatné

  58
 • Místní doprava

  67

Ukázková cena životního stylu

 • Kombinace rychlého občerstvení

  9
 • Lístek do kina

  10
 • Pinta místního piva

  5

O Kanada

Z mnoha důvodů, zahraniční studenti mohou chtít, aby zvážila zapsal do obchodní škole v Kanadě. Země, která se nachází v Severní Americe, je moderní, nejzápadnější země s různými kulturními aspekty k ní. Je domovem 35 milionů lidí. Je to jedna z nejbohatších zemí na světě, s vysokým příjmem na obyvatele a vysoký index lidského rozvoje hodnocení. Studium v ​​Kanadě může poskytnout studentům mezinárodní zkušenost, která je bohatá na historii a kulturu, stejně jako v některých z nejmodernějších a pokročilých studentů na světě. Před zařazením, by studenti měli zvážit několik klíčových věcí o možnostech Canada 's obchodní vzdělání.

Vízové požadavky

Aby bylo možné studovat v Kanadě déle než 6 měsíce, musíte získat kanadské studijní povolení, které slouží jako kanadské studentské vízum po celou dobu vašeho pobytu.

Jaký typ víza potřebujete?

Název víza

Kanadské studijní povolení

Cena a měna

CAD 150

Kdo může žádat o vízum?

Většina cizích státních příslušníků musí požádat o studijní povolení. Po vydání studijního povolení umožňuje cizímu státnímu příslušníkům studovat v Kanadě ve schváleném ústavu po dobu trvání stanoveného kurzu nebo programu. V některých případech nepotřebujete studijní povolení, abyste mohli chodit do školy v Kanadě:

 1. Pokud je kurz nebo program, který hodláte studovat, kratší než 6 měsíců.
 2. Pokud jste rodinný příslušník nebo zaměstnanci zahraničního zástupce v Kanadě.
 3. Pokud jste členem cizí ozbrojené síly. K letu do Kanady však budete stále potřebovat elektronickou cestovní autorizaci (eTA).

Kde můžete žádost podat?

Online/papírová aplikace

O kanadské studijní povolení můžete požádat buď online, nebo prostřednictvím papírové přihlášky, které lze získat na webových stránkách Citizenship and Immigration Canada (CIC).

webová stránka:https://www.canada.ca/en/immigration-refugees-citizenship/services/study-canada/study-permit/apply.html

Jak provést aplikaci?

1. Nejprve musíte získat standardizovaný dopis o přijetí od uznávaného poskytovatele vysokoškolského vzdělávání.

2. Další fází je získání kanadského balíčku žádostí o studentské vízum, a to buď z webových stránek CIC (http://www.cic.gc.ca), nebo kontaktováním místního vízového úřadu nebo kanadského velvyslanectví nebo konzulátu ve vaší domovské zemi.

3. Za účelem získání balíčku aplikací, budete muset odpovědět na několik otázek o sobě na webových stránkách CIC. Tyto otázky určí, zda máte nárok požádat online o kanadské studentské povolení, a jaké dokumenty budete muset poskytnout. Pokud jste shledáni způsobilými, obdržíte kód osobního kontrolního seznamu, platný pro 60 dnů, které budete potřebovat k podání žádosti online. Nezapomeňte vytisknout stránku obsahující váš kód pro budoucí použití. Stránka bude také obsahovat příručku k aplikaci, odhadovaná výše školného, seznam dokumentů, které budete muset předložit se svou žádostí, a pokyny pro vaše další kroky.

4. Až budete připraveni se přihlásit, vytvořte si účet myCIC, kde zadáte svůj osobní kód kontrolního seznamu. Poté obdržíte kontrolní seznam osobních dokumentů, který vám umožní nahrát a odesílat dokumenty do CIC.

5. Jakmile budete mít připravené dokumenty a formulář žádosti a zaplatíte poplatky, vyplněnou žádost můžete odeslat na CIC.

6. Někteří žadatelé se možná budou muset zúčastnit pohovoru v místní vízové kanceláři.

7. Jakmile bude vaše žádost schválena, obdržíte úvodní dopis, zatímco studentům ze zemí, které vyžadují elektronické cestovní povolení (eTA) a/nebo vízum pro přechodný pobyt, tyto budou vydány v případě potřeby. ETA bude propojena s vaším pasem. Je důležité, abyste cestovali s pasem, který jste použili při žádosti o studijní povolení. ETA bude platit pět let nebo do vypršení platnosti cestovního pasu, podle toho, co nastane dříve.

8. Předložte je spolu se svým pasem, dokladem o svých financích a dopisem o přijetí (a dalšími dokumenty, které vám bylo doporučeno vzít) Kanadské agentuře pro pohraniční služby (CBSA) v Kanadě, která poté vydá vaše kanadské studijní povolení a umožní vám přístup do Kanady. Požadované doklady pro studentské vízum v Kanadě zahrnují:

 • Vyplněný formulář žádosti;
 • Původní dopis o přijetí od univerzity;
 • Platný pas/cestovní doklad, který vám také umožňuje návrat do domovské země. Pokud žijete v USA, není to nutné;
 • dvě nedávné fotografie velikosti pasu s uvedením jména a data narození na zadní straně;
 • Doklad o finanční podpoře během studia, které představují: školné + 833 CAD/měsíc (pro všechny provincie kromě Quebecu) nebo školné + 917 CAD/měsíc (Quebec);
 • Vysvětlující dopis;
 • Pokud máte v úmyslu studovat v Quebecu, budete také potřebovat certifikát d'acceptation du Québec, anglické a francouzské překlady pro váš dokument, prohlášení překladatele a ověřenou kopii originálů dokumentů;
 • Důkaz, že jste zaplatili poplatek za studijní povolení (150 CAD).

Kdy byste měli podat žádost?

Doba zpracování se liší. Záleží na typu žádosti, kterou podáte, a kde je zpracována. Papírové aplikace obvykle trvají přibližně dvakrát déle než online aplikace. Vždy se doporučuje zkontrolovat dobu zpracování v dostatečném předstihu: http://www.cic.gc.ca/english/information/times/temp.asp

Jakmile budete mít kanadské studijní povolení, můžete požádat o jeho obnovení z Kanady, pokud se rozhodnete pokračovat ve studiu.

Doba zpracování

Pracovní příležitosti

Můžete pracovat na akademické půdě nebo mimo něj až 20 hodin během univerzitních semestrů a na plný úvazek během přestávek, jako jsou zimní nebo letní prázdniny, bez potřeby pracovního povolení. Kvalifikovat, musíte mít platné studijní povolení a být studentem prezenčního studia. Budete také potřebovat číslo sociálního pojištění (SIN) ze služby Service Canada, abyste mohli pracovat v Kanadě nebo získat výhody a služby z vládních programů. Vaše studijní povolení bude neplatné 90 dny po dokončení studijního programu, takže budete muset získat postgraduální pracovní povolení, pokud chcete po studiu zůstat v Kanadě a hledat práci. To platí tři roky.

Hodiny za týden

20

Proč potřebujete tento typ víza?

Kanadské studentské vízum může být odmítnuto, pokud má vízový úředník podezření, že účel žadatele o odchod do Kanady byl zkreslený - pokud studijní kurz nebyl skutečným důvodem, proč se jednotlivec ucházel. Ještě pravděpodobnější, doklad o poskytnutých finančních prostředcích může být nedostatečný pro očekávané výdaje na výuku, jídlo, pronajmout si, atd, nebo nemusí být zjevně dostačující pro nárokovaný studijní kurz.