Keystone logo
Jižní Korea

Studie MBA v Jižní Korea 2023

Změňte měnu

Základní měsíční náklady na bydlení

 • Pronájem ve společném bytě

  375
 • Podíl na inženýrských sítích

  45
 • Internetové předplatné

  20
 • Místní doprava

  41

Ukázková cena životního stylu

 • Kombinace rychlého občerstvení

  5
 • Lístek do kina

  9
 • Pinta místního piva

  3

O Jižní Korea

Jižní Korea nabízí mnoho výhod pro zahraniční studenty. Země, která se nachází ve východní Asii na Korejském poloostrově, je domovem asi 50 milionů lidí. Asi polovina z nich žije v oblasti metra okolní Soulu, což je druhý největší metra region na světě. Země má za sebou dlouhou historii, která sahá až do období paleolitu. Nicméně, země se stala velmi moderní v posledních desetiletích, vedených různými technologických firem. Pro ty, kteří se studovat obchod, Jižní Korea může být ideálním místem k tomu mezinárodně Ze všech těchto důvodů.

Studovat v Jižní Korea

Jaký typ podnikání studijní programy jsou k dispozici v Jižní Koreji? Studenti, včetně zahraničních studentů, lze zapsat v různých programů v Jižní Koreji. Země má řadu univerzitní úrovni škol, že mezinárodní studenti mohou vztahovat na. T Existuje celá řada programů, k dispozici studentům v těchto oblastech. To zahrnuje jak tradiční MBA programy a programy Executive MBA. Někteří studenti se zapsat do bakalářského vzdělání, tak aby se získat bakalářský 's stupně. Studijní programy nejvíce starý mládenec 's trvat tři až pět let, zatímco dokončit MBA programy jsou splněny během jednoho až dvou let. To se liší v závislosti na průběhu studenta a typů tříd Studenti se. Programy v mezinárodním obchodu, financí, řízení a podávání jsou populární mezi zahraničními studenty. Kolik to stojí na zápis do obchodních studijní programy v Jižní Koreji?Jihokorejské školy jsou k dispozici pro zahraniční studenty, ale za podstatně vyšší cenu než školách pro domácí studenty. Náklady mají tendenci být mnohem dostupnější než většina evropských, amerických a dalších západních zemí. Studenti se dozvědět více o nákladech na použití, protože se liší od jedné školy do druhé, a mezi programy. Nejčastěji studenti budou muset platit a umožněn vstup do školy před tím, než zájezdu. Univerzity práci přes imigračními úřady, aby tento proces usnadnit. Jaké jsou možnosti po ukončení obchodní studijních programů v Jižní Koreji? Studenti, kteří úspěšně vydělávat na jejich MBA jsou často cenné v mnoha země 's podniky. Ačkoli je mnoho dalších domácích studentů ve vysokoškolském vzdělávání dnes než v minulých letech, je stále mezera dobře kvalifikovaných odborníků.Tam jsou často příležitostí pro absolventy v mnoha velkých společností, které ovládají Soul 's ekonomiky a podnikatelského sektoru, včetně technologie, finance a globálních obchodních pozic, které mají tendenci být nejžádanější.

Visa Requirements

 1. D-2: Visa for Regular Educational Programme. This visa is for any student enrolling in a Bachelor's, Master's, or Ph. D program at a junior college, university, or graduate school.
 2. D-4: Visa for General Training. This visa is for any person attending a university-run language school, a qualified educational institute, or any other institute other than an academic research institute.

Jaký typ víza potřebujete?

Název víza

D-2; D-4

Cena a měna

EUR 50

Both of the visa applications charge a fee of around 30-50 EUR. A multiple entry visa is more expensive than a single entry visa. The visa fees vary according to your country of residence and are subject to change. The citizens of some countries (for example, Germany) may not need to pay the visa application fee.

Kdo může žádat o vízum?

All international students will need to apply for a student visa to study in South Korea.

Kde můžete žádost podat?

embassy or consulate of the Republic of Korea

All international students residing outside Korea will need to apply for a student visa at the embassy or consulate of the Republic of Korea. You must apply for the visa in person at your home country’s Korean embassy.

webová stránka:

Jak provést aplikaci?

To study abroad in Korea, you will need to acquire a visa before entering the country. The process is not difficult, but it is important to have all the necessary documentation. Your university may assist you in the visa process, so ask your international office what your next steps are in acquiring a visa after you have been admitted. You will usually need to provide the following:

 • An application form
 • Passport
 • Photocopy of passport
 • A color photo (3.5 x 4.5 cm)
 • A copy of the Business Registration Certificate of Korean university
 • Acceptance letter from the Korean university
 • Proof of finances that cover the living costs for your semester in Korea
 • A recommendation letter from your home university
 • A document proving you have completed one or more semesters at your home university (i.e. transcript of records)
 • Chinese students may need to provide an overview of their family history

You will also apply for an Alien Residence Card once in Korea. The card will enable you to make trips abroad during your semester in Korea. The host university will help you get the Card after you’ve arrived.

Please note that according to the official guidance of Hankuk University of Foreign Studies, you have to leave Korea within 1 week of the semester’s ending date, otherwise you’ll be heavily fined by the Korean Immigration.

Kdy byste měli podat žádost?

Apply for your student visa immediately after receiving your official acceptance letter from Korea.

The student visa to Korea can be valid for up to two years.

Doba zpracování

Pracovní příležitosti

D-2 and D-4 visa holder students can engage in a part-time job as long as it is allowed by the educational institution. However, in most cases, you need to stay for 6 months in Korea before you are allowed to work. After 6 months you must ask your university for a letter giving you permission to work part-time. For legal purposes, the student must get a license from an immigration office to be legally considered as a part-timer.

Hodiny za týden

0

Proč potřebujete tento typ víza?

Your visa application may be rejected if you are not able to show proof of the required funds, or if you provide incorrect or incomplete documents.