Keystone logo
Jižní Korea

Studie MBA v Jižní Korea 2024

Studovat v Jižní Korea

Jaký typ podnikání studijní programy jsou k dispozici v Jižní Koreji? Studenti, včetně zahraničních studentů, lze zapsat v různých programů v Jižní Koreji. Země má řadu univerzitní úrovni škol, že mezinárodní studenti mohou vztahovat na. T Existuje celá řada programů, k dispozici studentům v těchto oblastech. To zahrnuje jak tradiční MBA programy a programy Executive MBA. Někteří studenti se zapsat do bakalářského vzdělání, tak aby se získat bakalářský 's stupně. Studijní programy nejvíce starý mládenec 's trvat tři až pět let, zatímco dokončit MBA programy jsou splněny během jednoho až dvou let. To se liší v závislosti na průběhu studenta a typů tříd Studenti se. Programy v mezinárodním obchodu, financí, řízení a podávání jsou populární mezi zahraničními studenty. Kolik to stojí na zápis do obchodních studijní programy v Jižní Koreji?Jihokorejské školy jsou k dispozici pro zahraniční studenty, ale za podstatně vyšší cenu než školách pro domácí studenty. Náklady mají tendenci být mnohem dostupnější než většina evropských, amerických a dalších západních zemí. Studenti se dozvědět více o nákladech na použití, protože se liší od jedné školy do druhé, a mezi programy. Nejčastěji studenti budou muset platit a umožněn vstup do školy před tím, než zájezdu. Univerzity práci přes imigračními úřady, aby tento proces usnadnit. Jaké jsou možnosti po ukončení obchodní studijních programů v Jižní Koreji? Studenti, kteří úspěšně vydělávat na jejich MBA jsou často cenné v mnoha země 's podniky. Ačkoli je mnoho dalších domácích studentů ve vysokoškolském vzdělávání dnes než v minulých letech, je stále mezera dobře kvalifikovaných odborníků.Tam jsou často příležitostí pro absolventy v mnoha velkých společností, které ovládají Soul 's ekonomiky a podnikatelského sektoru, včetně technologie, finance a globálních obchodních pozic, které mají tendenci být nejžádanější.

Změňte měnu

Základní měsíční náklady na bydlení

 • Pronájem ve společném bytě

  476
 • Podíl na inženýrských sítích

  52
 • Internetové předplatné

  20
 • Místní doprava

  42

Ukázková cena životního stylu

 • Kombinace rychlého občerstvení

  6
 • Lístek do kina

  10
 • Pinta místního piva

  3

O Jižní Korea

Jižní Korea nabízí mnoho výhod pro zahraniční studenty. Země, která se nachází ve východní Asii na Korejském poloostrově, je domovem asi 50 milionů lidí. Asi polovina z nich žije v oblasti metra okolní Soulu, což je druhý největší metra region na světě. Země má za sebou dlouhou historii, která sahá až do období paleolitu. Nicméně, země se stala velmi moderní v posledních desetiletích, vedených různými technologických firem. Pro ty, kteří se studovat obchod, Jižní Korea může být ideálním místem k tomu mezinárodně Ze všech těchto důvodů.

Vízové požadavky

 1. D-2: Vízum pro pravidelný vzdělávací program. Toto vízum je určeno pro všechny studenty zapsání do bakalářského studia, Magisterský, nebo Ph. D program na juniorské vysoké škole, univerzita, nebo postgraduální studium.
 2. D-4: Vízum pro všeobecné vzdělávání. Toto vízum je určeno pro každou osobu navštěvující univerzitní jazykovou školu, kvalifikovaný vzdělávací institut, nebo jakýkoli jiný institut než akademický výzkumný ústav.

Jaký typ víza potřebujete?

Název víza

D-2; D-4

Cena a měna

EUR 50

Obě žádosti o víza účtují poplatek ve výši přibližně 30-50 EUR. Vízum pro více vstupů je dražší než jedno vstupní vízum. Poplatky za víza se liší podle země vašeho bydliště a mohou se změnit. Občané některých zemí (například Německo) nemusí platit poplatek za žádost o vízum.

Kdo může žádat o vízum?

Všichni zahraniční studenti budou muset požádat o studentské vízum ke studiu v Jižní Koreji.

Kde můžete žádost podat?

velvyslanectví nebo konzulát Korejské republiky

Všichni zahraniční studenti s bydlištěm mimo Koreu budou muset požádat o studentské vízum na velvyslanectví nebo konzulátu Korejské republiky. O vízum musíte požádat osobně na korejském velvyslanectví vaší domovské země.

webová stránka:

Jak provést aplikaci?

Chcete-li studovat v zahraničí v Koreji, budete muset před vstupem do země získat vízum. Proces není obtížný, ale je důležité mít veškerou potřebnou dokumentaci. Vaše univerzita vám může pomoci při vízovém procesu, zeptejte se tedy své mezinárodní kanceláře, jaké jsou vaše další kroky při získávání víza poté, co jste byli přijati. Obvykle budete muset poskytnout následující:

 • Formulář žádosti
 • Cestovní pas
 • Fotokopie pasu
 • Barevná fotografie (3,5 x 4,5 cm)
 • Kopie osvědčení o obchodní registraci korejské univerzity
 • Přijímací dopis od korejské univerzity
 • Doklad o financích, které pokrývají životní náklady za váš semestr v Koreji
 • Doporučující dopis z vaší domovské univerzity
 • Dokument prokazující, že jste absolvovali jeden nebo více semestrů na domácí univerzitě (tj. přepis záznamů)
 • Čínští studenti možná budou muset poskytnout přehled o své rodinné historii

Jednou v Koreji také požádáte o Alien Residence Card. Karta vám umožní cestovat do zahraničí během semestru v Koreji. Hostitelská univerzita vám pomůže získat kartu poté, co dorazíte.

Vezměte prosím na vědomí, že podle oficiálních pokynů Hankuk University of Foreign Studies, musíte opustit Koreu uvnitř 1 týden data ukončení semestru, jinak vám bude korejská imigrace pokutována.

Kdy byste měli podat žádost?

Požádejte o studentské vízum ihned po obdržení oficiálního přijímacího dopisu z Koreje.

Studentské vízum do Koreje může platit až dva roky.

Doba zpracování

Pracovní příležitosti

Studenti držitelů víz D-2 a D-4 se mohou zapojit do zaměstnání na částečný úvazek, pokud to vzdělávací instituce povolí. Ve většině případů však musíte zůstat 6 měsíců v Koreji, než budete moci pracovat. Po 6 měsíce musíte požádat svou univerzitu o dopis, který vám dává povolení pracovat na částečný úvazek. Pro právní účely, student musí získat licenci od imigračního úřadu, aby mohl být legálně považován za částečný úvazek.

Hodiny za týden

0

Proč potřebujete tento typ víza?

Vaše žádost o vízum může být zamítnuta, pokud nejste schopni prokázat požadované finanční prostředky, nebo pokud poskytnete nesprávné nebo neúplné dokumenty.