Keystone logo
Jihoafrická republika

Studie MBA v Jihoafrická republika 2024

Studovat v Jihoafrická republika

Zahraniční studenti, kteří se chtějí přihlásit do Jižní Afriky univerzitách jsou často vítány. Země 's nejvyšší ohodnocení univerzita, University of Cape Town, je zařazen 145 na světě. University of Witwatersrand a Stellenbosch jsou dvě další možnosti pro studenty, aby zvážila. Tyto školy všechny nabízejí obchodní studie, stejně jako jiné oblasti zaměření. Jaké jsou obchodní studia Volby v Jižní Africe? Studenti, kteří chtějí studovat podnikání, tak mohou učinit zaměřením na dokončení své bakalářský titul na univerzitě, nebo pokračovat ve studiu na master 's programy. Master in Business Administration (MBA) je jedním z nejčastějších možností pro studenty, kteří studují v Jižní Africe jako mezinárodní studenty. Tento typ programu se zaměřuje na techniky řízení, marketingu, lidských zdrojů, a vstup do podnikání proces, jakož i obchodní právo a finance. Studenti mohou očekávat, že stráví dvě až tři rok dokončení jejich MBA v Jižní Africe.Kombinované a plný úvazek volby jsou často k dispozici, i když většina mezinárodních studenti zapisují na plný úvazek zde. Jak se Student Zápis Business Studies v Jižní Africe? Studenti budou muset získat potřebné povolenky vlády pro zápis jako mezinárodní student. To se provádí prostřednictvím odboru vnitřních věcí. Student musí požádat o dočasné bydliště. Obecně platí, že získání admitance do obchodního programu prostřednictvím požadované školou je první krok. většina studentů také pomůže studenta v rámci tohoto procesu. Tento proces může trvat asi 30 dní, nebo někdy i déle, až nastanou. Poté, co student aplikuje a získává své studentské vízum, pak je možné cestovat do země. Jaké jsou možnosti pro zahraniční studenty po maturitě? Jižní Africe je rozmanitá a rostoucí země. Je to silný ekonomický síla v této oblasti.Je však není bohatá země a nezaměstnanost je vysoká v mnoha oblastech. Zatímco tam jsou možnosti pro ty, kteří absolvoval s vyznamenáním, není žádná záruka zaměstnanosti v Jižní Africe po dokončení studia. Nicméně, tyto školy jsou uznávány ve většině ostatních zemí jako akreditovány.

Změňte měnu

Základní měsíční náklady na bydlení

 • Pronájem ve společném bytě

  229
 • Podíl na inženýrských sítích

  30
 • Internetové předplatné

  39
 • Místní doprava

  36

Ukázková cena životního stylu

 • Kombinace rychlého občerstvení

  4
 • Lístek do kina

  5
 • Pinta místního piva

  2

O Jihoafrická republika

Jižní Afrika je rozmanitá země. To sedí podél nejjižnějšího pobřeží afrického kontinentu poblíž Namibie, Botswana, a Zimbabwe. Jedná se o multi-etnické země s neuvěřitelně rozmanitou zázemí a kultury. K dispozici je 11 úředních jazyků zde, včetně angličtiny, který se běžně používá pro veřejné a komerční potřeby. To má téměř 53.000.000 lidí volají domů, a stala se druhou největší ekonomikou v Africe. Existuje mnoho důvodů, proč studovat v zemi, i jako mezinárodní student.

Vízové požadavky

 1. Jihoafrické studentské vízum (dříve nazývané jihoafrické studijní povolení)
 2. Jihoafrické výměnné vízum - Pokud jste starší než 25 let a chcete přijet do Jižní Afriky na kulturní, ekonomický nebo společenský výměnný program organizovaný mezi vzdělávací institucí nebo vládním orgánem v Jižní Africe a jedním v cizí zemi.

Jaký typ víza potřebujete?

Název víza

Jihoafrické studentské vízum; Jihoafrické výměnné vízum

Cena a měna

USD 47

Poplatky za žádost o studentské vízum v Jihoafrické republice závisí na vaší zemi původu, ale pohybují se kolem 47 USD.

Kdo může žádat o vízum?

Mezinárodní student, který chce zůstat a studovat v Jižní Africe na kurz prodlužující 3 měsíce (90 dnů) trvání bude muset požádat o studentské vízum. Toto vízum se uděluje studentům, kteří již byli přijati k přijetí uznávaným vzdělávacím institutem v Jižní Africe.

Aby bylo možné získat studijní vízum pro Jihoafrickou republiku, samotná škola nebo vysoká škola musí být nejprve kvalifikována jako „vzdělávací instituce“. To znamená, že musí být zaregistrován buď na ministerstvu základního vzdělávání, nebo na ministerstvu vysokoškolského vzdělávání. Pokud tedy chcete navštěvovat soukromou jazykovou školu nebo školu nabízející pouze krátkodobé technické kurzy, nemusíte mít nárok na jihoafrické studijní vízum.

Mějte prosím na paměti: Nemůžete přijet do Jižní Afriky na návštěvnické vízum a poté pokračovat v žádosti o jihoafrické studentské vízum. Nemůžete přijet do Jižní Afriky na návštěvnické vízum a poté pokračovat v žádosti o jihoafrické studentské vízum.

Kde můžete žádost podat?

Jihoafrický vysoký komise, konzulát, nebo velvyslanectví

Získat vízum do Jižní Afriky, studenti musí kontaktovat Jihoafrickou vysokou komisi, Konzulát, nebo velvyslanectví v zemi jejich bydliště.

webová stránka:

Jak provést aplikaci?

První, musíte být přijati jako student registrovanou jihoafrickou školou, vysoká škola, nebo univerzita a obdržíte dopis o přijetí na hlavičkovém papíře instituce a podepsaný ředitelem nebo registrátorem nebo jménem ředitele nebo registrátora.

Poté musíte vyplnit formulář žádosti o povolení k přechodnému pobytu B1-1738 a osobně jej odnést na jihoafrické velvyslanectví, konzulát nebo vysokou provizi ve vaší domovské zemi.

Následující dokumenty musí být předloženy s formulářem žádosti BI-1738:

 • Pas platný nejméně 30 dní po uplynutí zamýšlené návštěvy
 • Zaplacení předepsaného poplatku
 • Osvědčení o očkování, pokud to vyžaduje zákon
 • Doklad o finančních prostředcích na pokrytí předpokládaných životních nákladů během pobytu v republice a také k úhradě školného. To by mělo být ve formě bankovních výpisů /hotovost k dispozici/ cestovatelské šeky
 • Doklad o lékařském krytí
 • Vklad v hotovosti odpovídající hodnotě zpáteční letenky.
 • V případě afrických studentů závazek příslušné vlády převzít plnou odpovědnost studenta a uhradit veškeré náklady, pokud bude nutné studenta deportovat
 • Lékařské a radiologické zprávy
 • Nezkrácený rodný list v případě nezletilých.
 • V případě nezletilého, údaje o osobě v Jihoafrické republice, která bude působit jako opatrovník studenta, a dopis od takové osoby potvrzující opatrovnictví
 • Souhlas obou rodičů s vaším pobytem v Jižní Africe, nebo od rodiče, který má výhradní péči, spolu s důkazem výhradní péče
 • Oficiální dopis od vzdělávací instituce, kde máte v úmyslu studovat, potvrzující prozatímní přijetí a dobu trvání kurzu.
 • Doklad o zdravotním krytí každoročně obnovovaný po dobu studia se zdravotnickým schématem registrovaným podle zákona o lékařských schématech.
 • Pokud jste 18 roky a starší, je vyžadováno osvědčení o policejním povolení z každé země, ve které jste pobývali 12 měsíce nebo déle od věku 18 let.

Žádáte o výměnné povolení (jihoafrické výměnné vízum) pomocí stejného formuláře žádosti B1-1738.

Kdy byste měli podat žádost?

Doba procesu podávání žádostí se v jednotlivých zemích liší, ale umožňuje přibližně šest týdnů.

Studentské vízum platí po celou dobu trvání studentského kurzu, případně 36 měsíců pro školy a 24 měsíců pro ostatní instituce.

Jihoafrické výměnné vízum - toto vízum se uděluje po dobu výměny, obvykle ne více než 12 měsíců. Jihoafrické výměnné vízum nelze obnovit ani prodloužit. Jakmile máte tento typ povolení, o povolení k dočasnému nebo trvalému pobytu můžete požádat pouze poté, co jste žili alespoň rok mimo Jižní Afriku.

Doba zpracování

6 Weeks

Pracovní příležitosti

Pokud jste držitelem jihoafrického studentského víza a studujete na terciární úrovni, máte povoleno pracovat na částečný úvazek maximálně 20 hodin týdně během termínu, a na plný úvazek během prázdnin.

Hodiny za týden

0

Proč potřebujete tento typ víza?

Existuje mnoho důvodů, proč může být vaše žádost o studentské vízum do Jižní Afriky zamítnuta, jako:

 • Ponechání prázdných míst na formulářích
 • Lhaní o čemkoli ve vaší aplikaci
 • Mít zastaralý pas bez prázdných stránek
 • Chybějící napsání jména v dokumentech
 • Neposkytnutí důkazů o dostatečných finančních prostředcích