Keystone logo
Bulharsko

Nejlepší univerzity pro MBA Programy v Bulharsko 2024

Počet institucí: 29
  • Sofia, Bulharsko

  This program is only available as a second part of the Dual Degree Program after students. is only available via our highly accredited University...

  • Barcelona, Španělsko
  • Esch-sur-Alzette, Lucembursko
  • + 6 více

  This program is only available as a second part of the Dual Degree Program after students. is only available via our highly accredited University...

  • Sofia, Bulharsko

  This program is only available as a second part of the Dual Degree Program after students. is only available via our highly accredited University...

  • Sofia, Bulharsko

  University of National and World Economy / UNWE / je největší a nejstarší vyšší ekonomickou školou v Bulharsku a jihovýchodní Evropě. Má historii 100 let. Univerzita pochází ze Svobodné univerzity politických a ekonomických věd zřízené nařízením ministra národního osvícení č. 2155 z 5. července 1920. V roce 1940 /State Gazette, iss. Č. 126 ze dne 7. června 1940/ byl přeměněn na Státní vyšší institut financí a správních věd a v roce 1947 byl reorganizován na Fakultu ekonomických a sociálních studií na sofijské univerzitě.

  • Sofia, Bulharsko

  Sofia University St. Kliment Ohridski je první bulharskou střední akademickou školou. Jeho historie je ztělesněním a pokračováním stoleté kulturní a vzdělávací tradice bulharského národa.

  • Sofia, Bulharsko

  Rozhodnutím Národního shromáždění ze dne 26. května 2015 byla Vysoká škola telekomunikací a pošt přeměněna na Висше училище по телекомуникации и пощи , s předmětem činnosti: školení odborníků s vyšším vzděláním ve specializacích profesních oborů „Komunikace a počítačové inženýrství “a„ Správa a správa “.

  • Varna, Bulharsko

  Varna Free University "Chernorizets Hrabar" je největší soukromou univerzitou v Bulharsku. Jedná se o zavedené akademické centrum, které kombinuje přípravu bulharských a zahraničních studentů v prioritních oblastech země a vytváří mezinárodně konvertibilní a konkurenceschopný vědecký a akademický produkt. Učí více než 10 000 studentů ve více než 67 bakalářských a magisterských programech a 29 doktorských studijních programech programy.

  • Plovdiv, Bulharsko

  Zemědělská univerzita - Plovdiv byla založena v roce 1945. Posílila své postavení národního centra zemědělské vědy a vzdělávání v Bulharsku. V roce 2006 udělila Národní agentura pro hodnocení a akreditaci zemědělské univerzitě - Plovdiv institucionální akreditaci a nejvyšší stupeň „velmi dobrý“.

  • Veliko Tarnovo, Bulharsko

  Na podzim roku 1963 na historickém a malebném kopci „Sveta Gora“ ve Veliko Tarnovo otevřela své brány první univerzita mimo hlavní město, která má za patrony patrony Cyrila a Metoděje. Zděděním vzdělávacích a kulturních tradic slavné Tarnovské literární školy ze 14. století se etablovala jako autoritativní vyšší škola pro humanitní a umělecká studia, jako prestižní vzdělávací a vědecké centrum.

  • Pleven Center, Bulharsko

  Lékařská univerzita - Pleven je jednou z pěti lékařských univerzit v Bulharsku. Byla založena v roce 1974 a rozšiřuje obzory, velikost a pověst Městské nemocnice, založené v roce 1865. Dnes kombinuje tradice minulosti s možnostmi současnosti a zahrnuje vzdělávací a terapeutická zařízení, současnou předklinickou základnu, Fakultní nemocnice s více než 1000 lůžky a klinikami ve všech hlavních lékařských oborech, stejně jako velkým počtem specializovaných klinik a výzkumných jednotek s moderním diagnostickým a terapeutickým vybavením.

  • Burgas, Bulharsko

  Burgas Free University / BFU / byla zřízena zákonem Velkého národního shromáždění dne 18. září 1991 a je jednou z prvních nestátních univerzit v zemi. Univerzita je akreditována Národní agenturou pro hodnocení a akreditaci a je certifikována podle mezinárodní normy kvality ISO 9001: 2008: BFU je moderní a inovativní univerzita, která pečuje o své studenty a jejich profesionální realizaci a která má významné akademické úspěchy a mezinárodní uznávaný stav.

  • Sofia, Bulharsko

  Химикотехнологичен и металургичен университет je akademická instituce zaměřená na potřeby naší doby a národa. Naše komunita přesahuje univerzitu a zemi a zahrnuje akademické partnery z různých kontinentů.

  • Varna, Bulharsko

  Vítejte na Lékařské univerzitě ve Varně-jedné z nejmodernějších a nejmodernějších univerzit v zemi! Atraktivní mnohonárodní prostředí, nejmodernější tréninkové metody a zařízení, reálný a simulační trénink, nádherné sportovní a rekreační podmínky v hlavním městě Bulharska-to je jen několik důvodů, proč studenti z přibližně 50 zemí všech po celém světě se rozhodli studovat na Lékařské univerzitě ve Varně!

  • Sofia, Bulharsko

  University of Library Studies and Information Technologies (ULSIT) je státní univerzita, přejmenovaná dekretem Parlamentu dne 29. listopadu 2010 poté, co v roce 2004 hlasovala Specializovaná vyšší škola knihovnických studií a informačních technologií. V průběhu let to bylo: Založeno - 18. Září 1950 vládním nařízením jako Státní knihovní ústav a později parlamentním nařízením přejmenováno na Vysoká škola knihovnických studií;

  • Sofia, Bulharsko

  Specializované založení La Francophonie pro správu a řízení (ESFAM) je institut univerzitní agentury La Francophonie se sídlem v bulharské Sofii. Naším posláním je trénovat odborníky na vysoké úrovni v oblasti správy a řízení podnikání ve francouzštině, aby přispěli k rozvoji zemí v zóně střední a východní Evropy.