Keystone logo
Švýcarsko

Nejlepší univerzity pro MBA Programy v Švýcarsko 2023

Počet institucí: 122
  • Basel, Švýcarsko

  Masterstudio Design na Institute Contemporary Design Practices (ICDP) se skládá ze tří studií: Masterstudio Industrial Design, Masterstudio Scenography, Masterstudio Fashion Design. Každý ateliér má disciplinární zaměření. Kromě toho se výzkumný diskurz ICDP zaměřuje na digitální integraci, kultury designu a kruhový design a jsou reflektovány a komunikovány vícerozměrně. Základem našeho aplikovaného výzkumu a projektové práce je designový termín "Advanced Design". Namísto současné ekonomické praxe maximalizace přebíráme roli extrapreneur ve výuce a designu, což znamená spolupráci a systémové jednání: Aktuální problémy globálních krizí, změny klimatu a sociální nerovnosti jsou diskutovány a dále rozvíjeny. Udržitelnost a ekologie, inkluze a technologie, interakce a materialita jsou oblasti, ve kterých je zpochybňována role designu a definovány nové vize lidského soužití a ekonomické aktivity. Masterstudio Design nabízí hloubkové školení v profesionální, na budoucnost orientované designové praxi a aplikovaném výzkumu. Jsou identifikovány a definovány relevantní výzkumné otázky, jsou koncipovány vhodné a komplexní procesy návrhu, jsou vyvíjeny a realizovány projekty. Komunikace, projektové řízení, mezioborová a výzkumně orientovaná týmová práce jsou součástí školení.

  • Madrid, Španělsko
  • Amsterdam, Nizozemsko
  • + 8 více

  IE University je pro studenty, kteří přistupují k učení jako ke způsobu života. Poskytujeme podpůrnou komunitu, kde studenti a učitelé spolu komunikují v procesu učení. IE University má personalizovanou komunitu zaměřenou na studenty s bohatou rozmanitostí jednotlivců, nápadů a přístupů. Každý rok je na jeho kampusu zastoupeno více než 130 národností, přičemž více než 75 % jeho studentů pochází ze zemí mimo Španělsko. IE University je uznávána po celém světě a nejprestižnějšími asociacemi pro svou vysoce kvalitní výuku. S inovativní vizí, podnikatelským duchem a zaměřením na humanitní vědy a akademickou přísnost se IE University zavázala vzdělávat odborníky, kteří budou ve společnosti něco měnit. Náš přístup k učení založený na praxi začíná ve třídě a pokračuje po celém světě a připravuje naše studenty, aby se stali mezinárodními profesionály. Pokud chcete inspirativní a náročné vzdělání, které bude formovat to, kým jste a kým se stanete, IE University vám rozšíří obzory, spojí vás se světem a povede vás na jedinečné cestě potřebné k dosažení vašich cílů.

  • Barcelona, Španělsko
  • Zürich, Švýcarsko

  Swiss School of Business Research nabízí akademickou dokonalost se švýcarskou kvalitou našim studentům, kteří se ucházejí z celého světa o inovativní bakalářské, magisterské a doktorské tituly. Poskytujeme četné výhody a příležitosti pro růst a rozvoj v dynamickém mezinárodním prostředí, kde studenti mohou oslavovat mezikulturní rozmanitost a inovativní styly výuky.

  • Neuchâtel, Švýcarsko
  • Leicester, Spojené království
  • + 1 více

  CIES - Mezinárodní centrum sportovních studií, je nezávislé studijní centrum se sídlem v Neuchâtel, Švýcarsko. Byla vytvořena v roce 1995 jako nadace mezi Mezinárodní fotbalovou federací (FIFA), Univerzitou Neuchâtel, městem a státem Neuchatel.

  • Brig, Švýcarsko

  Švýcarská distanční univerzita aplikovaných věd (Fernfachhochschule Schweiz – FFHS) je celostátně uznávaná univerzita. Od roku 1998 nabízí bakalářské a magisterské studium v kombinované formě a programy dalšího vzdělávání. S více než 20 lety zkušeností s distančním vzděláváním je to přední e-learningová univerzita ve Švýcarsku a je alternativou pro studenty, kteří chtějí skloubit práci, rodinu a studium.

  • Port-Valais, Švýcarsko
  • Brig, Švýcarsko

  Jsme považováni za nejlepší švýcarské kulinářské školy a jednu z nejlepších na světě díky našemu komplexnímu učebnímu plánu, který spojuje špičkově hodnocené kulinářské umělecké vzdělání s praktickou obchodní teorií. Rozvíjejte svůj talent, krmte svou zvědavost a budujte pevné základy pro úspěch ve světě kulinářského umění. Na Culinary Arts Academy Switzerland nezískáte jen prvotřídní vzdělání – získáte také kvalifikaci, která jej podloží.

  • Lausanne, Švýcarsko
  • Singapore, Singapur
  • + 1 více

  EHL Hospitality Business School , založená v roce 1893 jako Ecole Hôtelière de Lausanne, je průkopníkem metod švýcarského pohostinského vzdělávání a nastavuje standardy excelence. Dnes EHL kombinuje švýcarské hodnoty akademické přísnosti a průmyslové praxe s kreativitou a inovacemi pro tituly managementu pohostinství zaměřené na zákazníka, které připravují absolventy na vedení budoucnosti a řízení s respektem a empatií.

  • Lucerne, Švýcarsko
  • Risch-Rotkreuz, Švýcarsko

  Lucerne School of Business je centrem excelence středního Švýcarska v ekonomicky a společensky důležitých oblastech obchodu a regionální ekonomiky, bankovnictví a financí, komunikace a marketingu, stejně jako cestovního ruchu a mobility. Náročné, prakticky relevantní a výzkumně zaměřené bakalářské a magisterské studijní programy, které nabízíme, pomáhají získat kvalifikované zaměstnance pro firmy, veřejné instituce a neziskové organizace.

  • Basel, Švýcarsko

  Basilejská univerzita, založená v roce 1460, je nejstarší univerzitou ve Švýcarsku. Provozně ekonomická fakulta byla založena v roce 1995 a je druhou nejmladší z celkových sedmi fakult na univerzitě v Basileji. Předmět ekonomie se však v Basileji vyučuje již téměř 150 let.

  • Geneva, Švýcarsko

  ESDST je datová škola Rushford Business School akreditovaná institutem Jamese Linda. Škola nabízí vyšší studijní programy v Data Science and Technology, jejichž stupeň uděluje Rushford Business School. Naši učitelé a mentoři jsou datoví vědci a pracují na renomovaných pozicích v oboru. Vyučujeme pomocí aplikované metodologie se skutečným souborem dat a titul je zakončen konzultačním projektem vyvrcholení. To se děje s cílem podpořit naše studenty, aby se stali špičkovými manažery a datovými vědci světové třídy.

  • Geneva, Švýcarsko

  Společnost Webster University Geneva, založená v roce 1978, je akreditovaným americkým univerzitním kampusem, který nabízí vysoce kvalitní programy v angličtině na vysokoškolské (bakalářské) a magisterské úrovni. Webster poskytuje široký přístup k výuce v oblasti svobodných umění v kulturně bohatém kontextu Švýcarska a univerzita se stala důležitým členem komunity a ducha, který zahrnuje „Genève Internationale“.

  • Geneva, Švýcarsko

  Nabízíme anglicky vyučované nadační, bakalářské, magisterské a MBA programy v předmětech, které podporují podnikání, inovace a vedení a jsou podniky velmi vyhledávané. Patří mezi ně obchodní administrativa, komunikace a vztahy s veřejností, mezinárodní obchod, digitální obchod, sportovní management, marketing, finance a podnikání.

  • Zürich, Švýcarsko

  University Of Zurich (UZH) je s téměř 30 000 zapsanými studenty největší švýcarskou univerzitou. Univerzita se skládá ze sedmi fakult pokrývajících asi 100 různých oborů a nabízí širokou škálu bakalářských, magisterských a Ph.D. programy. Četná ocenění zdůrazňují mezinárodní renomé univerzity v oblasti medicíny, imunologie, genetiky, neurovědy a strukturální biologie, stejně jako v ekonomii.

  • Ilanz, Švýcarsko
  • London, Spojené království

  Společnost byla založena v roce 1962 a je pevně zakotvena mezi nejlepšími vzdělávacími institucemi na světě specializujícími se na pohostinství a luxusní správu. Nabízíme aplikované obchodní vzdělání kombinující akademickou náročnost, praktické praktické dovednosti a profesionální stáže - vše se zaměřením na rozvoj měkkých dovedností, které jsou předpokladem moderní globální ekonomiky.

  • Crans-Montana, Švýcarsko
  • Marbella, Španělsko
  • + 1 více

  Tři mezinárodní kampusy, více než sto národností, které s námi studují - když řekneme „Global Hospitality Education“, myslíme to opravdu. Ať už hledáte vysokoškolské nebo postgraduální programy, Les Roches nabízí akademickou přísnost s nádechem inovací a podnikání.