Keystone logo
Španělsko

Nejlepší univerzity pro MBA Programy v Španělsko 2023

Počet institucí: 269
  • Santander, Španělsko

  Poháněni intelektuální tvořivostí a kritickým myšlením od roku 1932, studenti na UIMP rozšířili obzory a přispěli k posunu světa vpřed. Naším posláním je podporovat kulturu a vědu, podporovat mezinárodní a meziregionální vztahy, vědecké a kulturní výměny, stejně jako provozovat pokročilé a specializované výzkumné činnosti. Letní kurzy jsou vrcholem našich probíhajících akademických aktivit a dělají z nás průkopnické univerzitní centrum ve Španělsku. Santander je tradiční akademická základna, ačkoli mnoho dalších aktivit je organizováno a pořádáno v našich dalších areálech. Univerzita je navíc průkopníkem ve Španělsku v organizaci kurzů španělského jazyka a kultury pro cizince. Ve spolupráci s Ministerstvem školství a odborného vzdělávání a přípravy pořádáme také ponorné kurzy angličtiny pro studenty a učitele jazyka. Dále, učíme oficiální postgraduální programy v souladu s Evropským prostorem vysokoškolského vzdělávání, které vedou k akreditovaným magisterským a doktorským titulům po celém Španělsku. Na oplátku, nabízíme akreditované postgraduální programy specifické pro UIMP-specifické.

  • Valencia, Španělsko

  Valgrai (Valencian Graduate School and Research Network of Artificial Intelligence) je nezisková nadace složena z Generalitat Valenciana, pěti veřejných univerzit ve Valencijském regionu (UV, UPV, UA, UJI a UMH) a společností, koordinuje školení a výzkum AI v Comunitat Valenciana, aby reagoval na technologické potřeby společností a podporoval vytváření nových talentů v oblasti umělé inteligence (AI) obnovit výrobní model Valencijského regionu.

  • Rotterdam, Nizozemsko
  • Bilbao, Španělsko
  • + 5 více

  Evropská univerzita postindustriálních měst (UNIC) byla založena v roce 2020 s cílem nabídnout inkluzivní vzdělávání pro novou generaci studentů. Spojenectví deseti evropských univerzit se sídlem v postindustriálních městech a financované Evropskou komisí spolupracuje s městskými institucemi, aby zajistila, že městské otázky budou vplývat do výuky a výzkumu způsobem, který bude přístupný a inkluzivní pro všechny studenty. Aliance zahajuje svůj první společný magisterský titul v roce 2023 a hledá studenty, kteří budou prosazovat postindustriální transformace svých měst a stanou se vysoce kvalifikovanými absolventy nových vědeckých oborů, které reagují na potřeby měnící se ekonomiky v Evropě a po celém světě.

  • Alcoi, Španělsko
  • Gandia, Španělsko
  • + 1 více

  Universitat Politècnica de València je nejlepší španělská technologická univerzita ve Španělsku, podle akademického žebříčku světových univerzit (ARWU), známého jako šanghajský žebříček. V současné době má 25 400 studentů, 3 600 učitelů a výzkumných pracovníků a 1 400 pracovníků v administrativě a službách, kteří jsou rozděleni do tří kampusů ve městech Alcoy, Gandia a Valencia. UPV učí 40 stupňů a 13 dvojitých stupňů; 90 vysokoškolských magisterských a dvojích magisterských a 30 doktorských programů. 72 % studentů UPV pracuje již rok po ukončení studia. A to z velké části díky stážím ve firmách, které jsou placené. Instituce udržuje více než tisíc dohod, které umožňují výměnu studentů s jinými evropskými a latinskoamerickými univerzitami, Spojenými státy, Kanadou, Austrálií, Čínou nebo Japonskem. Je to šesté v Evropě, které Erasmus obdržel, z celkového počtu 4 500 institucí účastnících se programu. Za svou o něco málo více než 50letou historii vydal UPV kolem 145 000 vědeckých publikací. Je národním lídrem v počtu patentů a jednou ze španělských akademických institucí, která získává největší příjmy ze své výzkumné činnosti.

  • Barcelona, Španělsko
  • Esch-sur-Alzette, Lucembursko
  • + 6 více

  Konsorcium evropských univerzit vyvinulo nový a inovativní celoevropský program Eumaster4HPC zaměřený na vysoce výkonná řešení. Eumaster4HPC spojuje hlavní hráče ve vzdělávání HPC v Evropě, aby vyškolil novou generaci vysoce kvalifikovaných a talentovaných odborníků na HPC, aby podpořili evropskou digitální transformaci. Eumaster4HPC spoléhá na inovativní učební osnovy a paradigmata výuky, akademická excelence, prvotřídní odborníci na HPC, přístup k superpočítačovým centrům, a silná podpora průmyslu.

  • Barcelona, Španělsko

  Swiss School of Management Barcelona je mezinárodní obchodní škola, která nabízí BBA, MBA, a doktorát. S více než 20 partnerskými institucemi po celém světě umožňuje SSM Barcelona svým studentům cestovat a strávit několik měsíců se svými partnerskými školami v rámci svého internacionalizačního programu. Studenti zažijí různé způsoby učení, kulturní ponoření, a přímá interakce se studenty a členy fakulty z různých kulturních prostředí.

  • Barcelona, Španělsko

  LABASAD je přední online škola umění a designu, která se nachází v srdci Barcelony ve Španělsku. Naše magisterské programy dodáváme prostřednictvím našeho revolučního formátu ONLIVE, takže můžete studovat kdykoli a kdekoli chcete! Všechny naše programy jsou 100% online a také živé, takže jsme online škola, ale s duší tváří v tvář.

  • Sitges, Španělsko

  IAB je přední evropská instituce múzických umění připravující umělce na světovou scénu v intenzivním studijním prostředí založeném na studiu. Veškerá výuka probíhá v angličtině a nabízíme odbornou přípravu na nejvyšší úrovni v různých oborech, včetně: herectví (BA Hons) Commercial Dance (BA Hons) Dance (Foundation, BA Hons) Musical Theatre (Foundation, BA Hons) Masters ( Specializace na herectví, hudební divadlo a choreografii) IAB se nachází v krásném plážovém městečku Sitges v Barceloně a je skutečně mezinárodní a dynamickou organizací se studenty více než 50 národností. Všechny kurzy jsou zaměřeny na přípravu absolventů na kariéru profesionálních umělců ve zvoleném oboru a naše bakalářské a magisterské kurzy jsou validovány Liverpool John Moores University (LJMU) ve Spojeném království, která je naším udělujícím orgánem.

  • La Rochelle, Francie
  • Athens, Řecko
  • + 4 více

  EU-CONEXUS – European University for Smart Urban Coastal Sustainability je silné partnerství mezi devíti univerzitami, které rozvíjejí vědu a inovace do centra excelence v oblasti Smart Urban Coastal Sustainability (SmUCS). EU-CONEXUS – Evropská univerzita pro inteligentní udržitelnost městských pobřežních oblastí podporuje společné evropské hodnoty a posílenou evropskou identitu tím, že spojuje novou generaci Evropanů, kteří mohou spolupracovat a pracovat v různých evropských kulturách, v různých jazycích a přes hranice.

  • Madrid, Španělsko
  • Barcelona, Španělsko
  • + 1 více

  ESERP, který má více než třicet pět let zkušeností, se vyznačuje vynikající metodologií a neustálou inovací. Umístěný jako jeden z pěti nejlepších obchodních škol v zemi, se sídlem v Barceloně, Madridu a Mallorce, nabízí řadu kurzů, které zahrnují magisterské& MBA v oblasti marketingu, managementu, luxusu, lidských zdrojů, firemní komunikace, financí a mezinárodních vztahů. ESERP se stal místem setkání národních i zahraničních studentů, které umožnilo více než 41 000 studentům rozvíjet svůj talent v obchodním světě. - Hlavní řečníci Učte se od těch, kteří mají zkušenosti. Reproduktory eserp mají solidní výsledky, díky nimž jsou výsledky, díky nimž jsou srovnávacícími profesionály v oblasti jejich specializace. - Liquid Learning Pohlcující zážitek z tréninku. Zkoumá skutečné obchodní případy pomocí technologií a simulací, kombinující technologie a simulace, kombinující online a offline prostředí. Flexibilní školení pro rozvoj vašich e-dovedností - Soft skills Adaptace na změnu, vedení, strategická vize. Některé měkké dovednosti, které Světové ekonomické fórum považuje za zásadní, začleňujeme je do našich programů v rámci metodiky skládání dovedností. - Profesionální rozvoj Jaké jsou vaše profesionální cíle? Prostřednictvím mentorských a koučovacích sezení, doprovázíme a doporučujeme vám navrhnout svůj kariérní plán nebo jej přeorientovat. Nebo dokonce začít budovat svou osobní značku. Síťování: Vybudujte cennou síť kontaktů. Příležitost navázat kontakt s profesionály z jiných odvětví, ale kteří jsou propojeni s vaší profesní oblastí.

  • Madrid, Španělsko
  • Amsterdam, Nizozemsko
  • + 8 více

  IE University je špičková mezinárodní univerzita ve Španělsku s kampusy v Madridu a Segovii. Uznáván jako jedna z předních vysokoškolských institucí na světě, IE formuje vůdce, kteří řídí inovace a změny v organizacích, poskytování vzdělávacího prostředí, kde technologie a rozmanitost hrají klíčovou roli při podpoře globální vize, podnikatelské myšlení, a humanistický přístup.

  • Vitoria-Gasteiz, Španělsko
  • Leioa, Španělsko
  • + 1 více

  Naším posláním je vychovávat osvícenou populaci poskytováním kvalitního vzdělání a školení založeného na znalostech, inovacích a rovnosti. Jako veřejná instituce jsme financovaní komunitou a poplatky i služby spoléhají jen v malé míře na studenty: naši univerzitu vlastní všichni, je otevřená všem. Podporujeme přijetí změny a zahrnutí všech členů bez ohledu na nesrovnalosti jakéhokoli druhu.

  • Las Palmas de Gran Canaria, Španělsko

  University of Las Palmas de Gran Canaria je veřejná univerzita, která má širokou škálu titulů ve všech hlavních oblastech znalostí a na všech úrovních (tituly, magisterské a doktorské). Naše strategie je orientována na inovace, kvalitu a internacionalizaci a úzce se zapojuje do místní společnosti.

  • Barcelona, Španělsko

  EUROAULA University College je instituce založená v roce 1987 a specializující se na vzdělávání v cestovním ruchu. Od roku 1997 je EUROAULA přidružena k University of Girona, která nabízí titul v cestovním ruchu, dvojitý titul v cestovním ruchu a mezinárodní management pohostinství a cestovního ruchu, stejně jako magisterské a postgraduální tituly. Proto jsou ta univerzitní studia zcela oficiální a uznávaná.

  • Barcelona, Španělsko

  Během naší 20leté historie vzdělávací instituce se každý krok, který jsme v Zigurat Global Institute of Technology udělali, vyvíjel. Zigurat byl jednou z prvních mezopotámských staveb a lépe než cokoli jiného symbolizuje historii inženýrství, architektury, znalostí a technologické transformace, která nás reprezentuje.