Keystone logo
Čína

Studie MBA v Čína 2024

Studovat v Čína

Čína má řadu dobře strukturovaných a navržených obchodních škol. Pro ty, kteří hledají příležitost k účasti na některé z nich objeví, to je důležité zvážit, jakou školu navštěvovat. Mnoho z nejlepších čínských škol pro podnikání se nachází v Pekingu, ale i jiné možnosti existují v celé zemi. Některé z největších obchodních škol v této oblasti patří Peking University 's Guanghau School of Management, Cheung Kong Graduate School of Business, a škola Peking Mezinárodní MBA., Kteří se účastní obchodních škol v Číně Většina studentů zapsat se do bakalářského ' studijních programech s původně a pak se přesunout do absolvent školy získat titul MBA. Možnosti zahrnují plnou dobu dva roky, mezinárodní titul, dvojí titul (častá volba v tomto vysoce konkurenčním oblasti) a Executive MBA, který je určen pro vedoucí pozici vzdělávání. Vzdělání může trvat od dvou do šesti let dokončit. Nicméně, někteří jeden rok programy jsou také k dispozici.Většina programů poskytují širokou škálu možností. MBA studium v ​​Číně často nabízejí zaměřit na oblasti, jako je marketing, mezinárodních obchodních studií a ekonomiky, ale management, lidské zdroje, a technika jsou také témata pro studium. Náklady těchto programů se výrazně liší od jedné školy na druhou, ale to má tendenci být dražší pro zahraniční studenty. Jaké jsou možnosti pro zahraniční studenty? Zahraniční studenti jsou často přivítal na obchodních škol v Číně. Soutěž o tyto pozice může být velmi těžké získat. Je důležité, aby studenti se vztahují na obchodní škole si zvolí přímo. Je-li přijata, pak je nutné požádat o studentské vízum ke studiu ve škole. Tento proces může trvat tři a více měsíců, v některých případech. Je třeba žádat o školy co nejdříve, obvykle před čtyřmi nebo více měsíců navštěvovat kdykoli je to možné.Příležitosti pro studenty, kteří se zapíší a dokončit MBA v Číně je velmi široká. Čína roste a vzkvétá, pokud jde o jeho hospodářství, a tam jsou místa k dispozici, včetně těch, které s velkými společnostmi s mezinárodními příležitostí.

Změňte měnu

Základní měsíční náklady na bydlení

 • Pronájem ve společném bytě

  325
 • Podíl na inženýrských sítích

  17
 • Internetové předplatné

  11
 • Místní doprava

  26

Ukázková cena životního stylu

 • Kombinace rychlého občerstvení

  5
 • Lístek do kina

  6
 • Pinta místního piva

  0.9

O Čína

Čína nabízí spoustu příležitostí pro zahraniční studenty. Země, která je domovem více než 1,3 miliardy lidí, je jedním z nejdůležitějších hospodářských subjektů. Čína má také jedinečnou historii a různorodou kulturu. Bez ohledu na to, kde budete cestovat do vnitrozemí, ty 'll najít příležitosti dozvědět se o této oblasti ' s historie. I když země je jedním z největších a to jak co do velikosti a počtu obyvatel, jsou zde možnosti pro zahraniční studenty, kteří mají zájem o poskytování něco jedinečného do komunity.

Vízové požadavky

 • X1 Visa - vydané těm, kteří jdou do Číny studovat déle než 6 měsíců.
 • X2 Visa - vydané těm, kteří jdou do Číny studovat po dobu kratší než 6 měsíců.

Jaký typ víza potřebujete?

Název víza

Studentské vízum (X1 Visa; X2 Visa)

Cena a měna

Poplatek za žádost o studentské vízum se liší podle vaší státní příslušnosti, počet požadovaných vstupů, země, ve které se ucházíte, a zda chcete expresní službu. Poplatky se mohou pohybovat kolem 30 až 150$.

Kdo může žádat o vízum?

Každý zahraniční student, který má v úmyslu studovat v Číně, bude muset získat čínské studentské vízum (X vízum). Toto vízum se uděluje studentům, kteří již byli přijati k přijetí uznávaným vzdělávacím institutem v Číně.

Kde můžete žádost podat?

Čínské velvyslanectví nebo konzulát nebo na čínské diplomatické misi

Formulář žádosti o vízum můžete odeslat na čínském velvyslanectví nebo konzulátu nebo na čínské diplomatické misi ve vaší domovské zemi. V případě, že nemůžete přijít osobně pro podání, můžete jej poslat prostřednictvím cestovní kanceláře nebo vízové agentury k podání vaším jménem. Pamatujte, že většina čínských velvyslanectví nebo konzulátů nepřijímá žádosti zaslané poštou.

webová stránka:

Jak provést aplikaci?

Formulář pro vízum si můžete stáhnout zde: http://www.china-embassy.org/eng/visas/fd. Pečlivě a přesně vyplňte formulář žádosti o vízum v počítači. Vytiskněte vyplněnou přihlášku a podepište ji. Nezapomeňte, že výtisk z formuláře žádosti je nezbytný, protože ručně psané formuláře nejsou přijatelné. Upozorňujeme, že změna nebo oprava není v tištěném formuláři povolena.

Na čínském velvyslanectví nebo konzulátu by měla být předložena následující dokumentace:

 1. Originální pas s nejméně šesti měsíci zbývající platnosti a prázdnými vízovými stránkami, a fotokopii datové stránky pasu a stránky s fotografií, pokud je samostatná.
 2. Jeden vyplněný formulář žádosti o vízum s nedávno pořízenou barevnou pasovou fotografií (holá hlava, plná tvář) na světlém pozadí.
 3. Doklad o legálním pobytu nebo pobytu (platí pro osoby, které nežádají o vízum v zemi jejich občanství)
 4. Originál a fotokopie přijímacího dopisu vydaného školou nebo jinými subjekty v Číně.
 5. Originál a fotokopie žádosti" o vízum pro studium v Číně" (formulář JW201 nebo formulář JW202).

Po příjezdu: Držitelé víz X1 se musí zaregistrovat v místním úřadu veřejné bezpečnosti (PSB) do 30 dnů od příjezdu do Číny a požádat místní PSB o dočasné povolení k pobytu v Číně. Držitelé X2 pobývají v Číně ve lhůtě stanovené na vízu a není nutné, aby žádali o povolení k přechodnému pobytu.

Kdy byste měli podat žádost?

Požádejte o studentské vízum alespoň několik týdnů před plánovaným datem cesty, abyste měli dostatek času na včasné dokončení postupu podávání žádostí, abyste se mohli připojit ke svému kurzu. Pravidelná doba zpracování je 4 pracovní dny. Pokud si chcete vyzvednout vízum dříve, expresní služba a rychlá služba jsou k dispozici za příplatek.

Vízum X1 se obvykle vydává pro více vstupů s platností až 5 let. Vízum X2 se obvykle vydává pro jeden vstup s platností až 6 měsíce.

Doba zpracování

4 Days

Pracovní příležitosti

Zahraniční studenti mohou v Číně pracovat na částečný úvazek. Univerzita by měla vydat souhlas; náborový jednotka/společnost by měla vydat osvědčení; policejní stanice poté na vašem vízu označí" částečný úvazek; Studium na částečný úvazek".

Hodiny za týden

0

Proč potřebujete tento typ víza?

Zde je několik důležitých věcí, které byste neměli dělat při podávání žádostí o studentské vízum do Číny:

 • Nepokoušejte se odeslat formulář žádosti o studentské vízum zasláním poštou, protože nebude přijat.
 • Nepředkládávejte falešné doklady pro své studentské vízum.
 • Ve své žádosti o vízum neskrývejte ani zkreslujte fakta.