AACSB Accredited

Magistr obchodní administrativy - MBA

CSU Long Beach nabízí AACSB akreditovaný 48-MBA program. Kromě toho, jako jedna z mála členských škol Kalifornie v celostátním Graduate Management Admission Council (GMAC), program MBA je v popředí rafinace absolvent vzdělání. Existuje několik možností programu programu MBA, které jsou k dispozici studentům, včetně programu Self-Paced Evening MBA, programu Fully Employed MBA (FEMBA) a programu Jednoročního zrychleného MBA. Všechny programy umožňují uchazečům absolvovat vysokoškolské studium a zároveň dodržovat osobní a profesní závazky.

Zrychlené MBA

Zrychlený MBA (AMBA) nabízí studentům možnost získat titul MBA za jeden rok. Program se skládá z pěti čtvrtletí, ve kterých se studenti účastní tříd na plný úvazek, od pondělí do čtvrtka a obecně dokončují dvě až čtyři třídy na jedno zasedání. Studenti procházejí intenzivním studijním programem ve formátu lockstep a získávají MBA od akreditované vysoké školy AACSB. V současné době jsou studenti přijímáni pouze pro počáteční datum podzimu.

Administration Program

Studentské služby a administrace programu pro AMBA (registrace třídy, platby, distribuce knih apod.) Provádí vysokoškolské univerzitní služby (UCES). Studentská poradenství a veškeré další akademické funkce jsou řízeny Úřadem MBA v College of Business Administration. Zatímco studenti jsou registrováni pro výuku prostřednictvím UCES, je udělen titul College of Business Administration.

Financování programu

Zrychlená MBA je finančně podporovaný a nezabezpečený program, který není financován ani podporován státními daňovými příjmy. Pokud plánujete využít výjimku z poplatků za veterány nebo jakýkoli jiný zproštění odměny, kontaktujte koordinátora programu nebo UCES před registrací třídy.

Program se vyučuje na:
Angličtina

Zobraz 2 více kurzů z California State University Long Beach College of Business Administration »

Tento kurz je Studium v kampusu
Start Date
Duration
1 rok
Denní studium
Deadline
Podle místa
Podle data
Start Date
End Date
Termín odevzdání přihlášek