Zrychlený MBA program

California State University Long Beach College of Business Administration

Popis programu

Read the Official Description

AACSB Accredited

Zrychlený MBA program

California State University Long Beach College of Business Administration

Magistr obchodní administrativy - MBA

CSU Long Beach nabízí AACSB akreditovaný 48-MBA program. Kromě toho, jako jedna z mála členských škol Kalifornie v celostátním Graduate Management Admission Council (GMAC), program MBA je v popředí rafinace absolvent vzdělání. Existuje několik možností programu programu MBA, které jsou k dispozici studentům, včetně programu Self-Paced Evening MBA, programu Fully Employed MBA (FEMBA) a programu Jednoročního zrychleného MBA. Všechny programy umožňují uchazečům absolvovat vysokoškolské studium a zároveň dodržovat osobní a profesní závazky.

Zrychlené MBA

Zrychlený MBA (AMBA) nabízí studentům možnost získat titul MBA za jeden rok. Program se skládá z pěti čtvrtletí, ve kterých se studenti účastní tříd na plný úvazek, od pondělí do čtvrtka a obecně dokončují dvě až čtyři třídy na jedno zasedání. Studenti procházejí intenzivním studijním programem ve formátu lockstep a získávají MBA od akreditované vysoké školy AACSB. V současné době jsou studenti přijímáni pouze pro počáteční datum podzimu.

Administration Program

Studentské služby a administrace programu pro AMBA (registrace třídy, platby, distribuce knih apod.) Provádí vysokoškolské univerzitní služby (UCES). Studentská poradenství a veškeré další akademické funkce jsou řízeny Úřadem MBA v College of Business Administration. Zatímco studenti jsou registrováni pro výuku prostřednictvím UCES, je udělen titul College of Business Administration.

Financování programu

Zrychlená MBA je finančně podporovaný a nezabezpečený program, který není financován ani podporován státními daňovými příjmy. Pokud plánujete využít výjimku z poplatků za veterány nebo jakýkoli jiný zproštění odměny, kontaktujte koordinátora programu nebo UCES před registrací třídy.

This school offers programs in:
  • Angličtina
Doba a cena
This course is Studium v kampusu
Start Date
Datum začátku
Ún. 2019
Duration
Délka trvání
1 rok
Denní studium
Information
Deadline
Locations
Spojené státy americké - Long Beach, California
Datum začátku : Ún. 2019
Termín odevzdání přihlášek Kontaktuj školu
Datum ukončení Kontaktuj školu
Dates
Ún. 2019
Spojené státy americké - Long Beach, California
Termín odevzdání přihlášek Kontaktuj školu
Datum ukončení Kontaktuj školu