Zrychlené MBA a obchodní doktorský titul


Učenci si mohou vybrat, aby pokračovaly v 2-leté MBA, nebo 3-letá zrychlil MBA a obchodní doktorských studijních, s třetím rokem zahrnující účast na minimálně 2, pokud jde o globální Ponorné intensives pro disertační práci poradenství, vytříbenost, přezkoumání dat a zvolte doménu seminářů týkající se disertační práce.


Cambridge absolvent University College of Business nabízí zrychlený DBA tituly v oblasti účetnictví, management, marketing, strategie, a technologie a řízení provozu. Cambridge absolvent University College of Business, v kombinaci s vysokou školou globálních studií a Vysoké školy veřejného zdraví a regulační techniky, Nabízí zrychlené doktorandského studia v podnikové ekonomiky; Organizační chování; Řízení a zdravotní politiky.


Níže je uveden stručný popis předmětu oblastí podnikání doktorských:

Manažerské účetnictví &


Výzkum se zaměřuje na informační a měřicích systémů pro přidělování zdrojů mezi firmami
v ekonomice; odměňování a monitorování výkonnosti manažerů; formulování, provádění a hodnocení strategie; a pochopení ziskovosti dodavatelů, výrobků, zákazníků, distribučních kanálů a obchodních jednotek.Podniková ekonomika (zahrnuje Finance)


Zaměřuje se na využití ekonomické analýzy a statistických metod pro efektivní řešení problémů řízení v aplikovaných oborů podnikání, jako jsou kapitálové trhy, finanční instituce, corporate finance, experimentální a behaviorální ekonomie, obchodní strategie a průmyslové organizace.Vedení Zdravotní politika


Připravuje studenty dělat výzkum na manažerské, provozních a strategických otázkách, kterým čelí širokou škálu organizací v průmyslu péče o zdraví.Management


Výzkum se soustředí na teorii a znalosti managementu, která je relevantní pro manažerské praxe. Výzkumná témata patří inovace, podnikavost, organizační učení, a sítí.Marketing


Čerpá z ekonomické, behaviorální, psychologické a správní teorie a vyhledejte důležitých marketingových problémů se soustředil na okamžité a budoucí potřeby a přání zákazníků.Organizační chování


Kombinuje školení v teorii a metody psychologie nebo sociologie se studiem obchodní administrativy a empirického výzkumu organizačních jevů.Strategie


Sleduje multidisciplinární výzkum, který využívá více metodiky-kvantitativní, tak i kvalitativní-studovat, jak společnosti a průmyslová odvětví po celém světě rozvíjet a udržet si konkurenční výhodu.Technologie & Operations Management


Výzkum na výrobních a servisních operací, včetně správy nového výrobku, vývoj procesu, a technologické inovace; Řízení a strategie operace; a logistiky a řízení dodavatelského řetězce.


Jak vědci pokroku prostřednictvím vzdělávacího programu, budou mít možnost jít hlouběji do některé z disciplín, v závislosti na jejich individuálních zájmů. Některé další disciplíny, které mohou učenci chtějí sledovat, jsou:


    • Pokročilá Corporate Finance

    • Psychologie Leadership

    • Global Leadership Podnikatelská

    • Global Financial Management

    • Průmysl a Konkurenční analýza

    • Pokročilá Marketingová strategie

    • Strategie pro Asii a Tichomoří

    • Pokročilá Vyjednávání Analysis

Titul Požadavky

Všechny doktorských studijních kandidáti jsou nutné k dokončení celkem 80 kreditních hodin přes průběhu 36 měsíců akademického programu přes deset akademických čtvrtletí a udržovat 3.0 QPA. Rozdělení úvěrové hodinový kurz je následující:

  • Interdisciplinární Jádro: 28 kreditů
  • Doména Specializace: 24 kreditů


DBA / Business Administration / PhD: 

  • Cross Domain Volitelné: 8 kreditů
  • Výzkum a práce: 20 kreditů

Souborná zkouška


Studenti nemusí přistoupit k disertační kurzy, dokud prošly Souborná zkouška se skládá otázek z jádra a koncentračních kurzů. Tyto otázky test příkaz studenta o teoretické základy a šíři znalostí.

Studenti musí projít komplexní vyšetření před pokračováním disertace kurzy. Ti, kteří selžou, musí čekat tři (3) měsíce před pokusem předat neúspěšné části zkoušky. To je jediná možnost skládat zkoušku, která musí být provedena do dvou (2) let od data první zkoušky.


Disertační práce Návrhy a výzkum

Program CGU Doktorský má svůj základ v teoretických a praktických aplikací, jako pracoval prizmatem empirického výzkumu a analýzy. Všichni členové fakulty mají koncové stupňů a jsou odborníky ve svých oborech; proto, pracují v Core, koncentrace, a disertační kurzy jsou té nejvyšší kvality.

Každý student bude mít dva poradní výbor člen-disertační skládající se z člena CGU Jádro fakulty (Princip čtenář / poradce), což je CGU Distinguished fakultu nebo místního obsahu Practitioner Expert


Disertační práce


Následující jsou požadavky na disertační práce:

• disertační témata musí mít mezinárodní nebo globální regionální kontext.

    • témat disertační musí splňovat čtyři další požadavky:

1. být původní výzkum;
2. přidat nové poznatky do oblasti;
3. zaměření na současných globálních problémech z interdisciplinární perspektivě;
4. mají aplikovaný komponentu do rozvíjet svou instituci nebo kariéru; a
5. Závěrečná výbor schválené elektronické kopie disertační práce musí být předloženy k CGU tajemníka předtím, než míra může být udělen.


Plán Program


Naše 24 a 36-měsíční učební plán je optimalizován pro výkonné plánu.


Cambridge Graduate University 's Global Campus 24, 36, a 48 měsíců Masters, doktorát, a zrychlený Mistři a doktorát učební plán je optimalizován pro výkonné plánu. Tento plán se může změnit.


Cambridge Graduate University 's Global Campus 24, 36, a 48 měsíců Masters, doktorát, a zrychlený Mistři a doktorát učební plán je optimalizován pro výkonné plánu. Tento plán se může změnit na základě regionálních akcí, přistěhovalectví a učebních osnov a globální kohortě služeb dynamiku.

Program se vyučuje na:
  • Angličtina
Tento kurz je Studium v kampusu
Start Date
Zář 2019
Duration
Deadline
Podle místa
Podle data
Start Date
Zář 2019
End Date
Termín odevzdání přihlášek

Zář 2019

Location
Termín odevzdání přihlášek
End Date