Read the Official Description

Yale MBA pro vedoucí pracovníky:
Vedení v oblasti zdravotní péče

Program

Yale MBA pro vedoucí pracovníky: Leadership in Healthcare Program je intenzivní, 22-měsíční Executive MBA program vedoucí k Yale MBA titulu. Navržen speciálně pro současné profesionály, kteří usilují o vedení změn ve zdravotnictví, tento program MBA učí studenty vedení a obchodní dovednosti nezbytné pro řešení nejnaléhavějších otázek v popředí neustále se vyvíjejícího zdravotnictví.

Výkonný program formátu umožňuje pracujícím profesionálům získat Yale MBA a zároveň pokračovat ve své kariéře v příslušných oborech. Naši studenti pocházejí z různorodého profesního prostředí a životní prostředí podporuje spolupráci, aby se rozšířily perspektivy a umožnily lepší ocenění jedinečných výzev, kterým zdravotní péče čelí. V důsledku toho mají naši studenti větší jistotu při rozhodování, která jsou nezbytná pro změnu.

Klíčové prvky programu:

  • Yale School of Management je inovativní, integrovaný základní osnovy
  • MBA kurikula se specializovaným zaměřením na podnikání ve zdravotnictví
  • Přístup k prostředkům světové třídy na Yale University
  • Malé velikosti tříd a intimní komunity skupin profesionálů s prokázaným vedením na křižovatce podnikání a společnosti
  • Rozsáhlá síť absolventů globální zdravotnické a obchodní vedoucí společnosti
  • Výkonný vzdělávací formát pro usnadnění dalšího zaměstnání na plný úvazek
  • Yale MBA titul


Důkladná práce na kurzech je zařazena do kontextu reálného světa v rámci kolokvia v oblasti vedení zdravotní péče a je aplikována praktickým využitím programu terénních studií. Řada Colloquia přináší vynikající odborníky ze všech oblastí zdravotní péče do kampusu, aby se setkali se studenty v prostředí malých skupin a hovořili o jejich perspektivách v současných otázkách zdravotnictví, jejich organizacích, jejich práci a kariéře. Field Studies je celoroční projektový program, který integruje znalosti a dovednosti získané z kurzu a kolokvií do aktivního zdravotního prostředí.

Třídy jsou naplánovány v pátek a sobotu každý druhý týden s intenzivním pobytem dvou týdnů v prvním létě a v jednom týdnu v druhém. V tomto plánu jsou studenti schopni splnit požadavky Yale MBA za dvacet dva měsíců. Absolvent je souběžný s třídou MBA na plný úvazek.

Kdo si vybere vedoucí pozici Yale v oblasti zdravotnictví MBA

Kurikulum MBA pro vedoucí pracovníky a vzdělávací projekt odráží náš závazek vychovávat vedoucí pracovníky o rolích, které jsou integrační i strategické, a v nichž budou pomáhat při určování směru jejich organizací. Dáváme také vysokou prioritu ke sdružování studentů, jejichž profesionální rozmanitost jim dovoluje učit se od sebe a současně se učí od svých profesorů. To znamená, že profesionálové ze všech typů zdravotnických organizací - a dokonce i od organizací mimo zdravotní péči, které slouží zákazníkům zdravotní péče nebo klientům - považují vedení Leadership in Healthcare za neocenitelný majetek, protože plní své osobní a profesní cíle.

Proč byste měli považovat Yale MBA za vedoucí pracovníky

OSNOVY

Prostřednictvím inovativního integrovaného učebního plánu MBA se seznámíte se základními obchodními dovednostmi v bohatém kontextu. Pokročilé kurzy s fakultou Yale vám poskytnou hluboké znalosti o největších problémech, kterým čelí zdravotnický průmysl.


KALENDÁŘ

Program vám umožňuje získat přísné odborné vzdělání, aniž byste přerušili svou kariéru nebo vykorenili svůj život. Naše on-line pracovní prostředí vám umožní setkat se s projektovými týmy a profesory, i když nejste v kampusu. A naše kurzy končí v rozvrhu, který vám umožní absolvent se zbytkem univerzity.

COLLEAGUES

Vaši spolužáci a profesoři se stanou celoživotní profesionální podporou; Vedení v alumni zdravotní péče z jiných let tuto síť rozšíří; a budete členem komunity Yale Healthcare Leadership, která zahrnuje absolventy Yale College, Yale School of Medicine, Yale School of Public Health, Yale School of Nursing a Yale pokročilých vědních programů, stejně jako absolventi School of Management program na plný úvazek, který lze nalézt na klíčových pozicích v každém rohu zdravotnictví.

Program taught in:
Angličtina

See 10 more programs offered by Yale School of Management »

This course is Campus based
Start Date
Sept. 2019
Duration
22 měsíců
Denní studium
Price
129,000 USD
Deadline
By locations
By date
Start Date
Sept. 2019
End Date
Application deadline
Start Date
Sept. 2019
End Date
Application deadline

Sept. 2019