Yale mba pro vedoucí pracovníky

Yale School of Management

Popis programu

Read the Official Description

Yale mba pro vedoucí pracovníky

Yale School of Management

Yale MBA pro vedoucí pracovníky:
Vedení v oblasti zdravotní péče

Program

Yale MBA pro vedoucí pracovníky: Leadership in Healthcare Program je intenzivní, 22-měsíční Executive MBA program vedoucí k Yale MBA titulu. Navržen speciálně pro současné profesionály, kteří usilují o vedení změn ve zdravotnictví, tento program MBA učí studenty vedení a obchodní dovednosti nezbytné pro řešení nejnaléhavějších otázek v popředí neustále se vyvíjejícího zdravotnictví.

Výkonný program formátu umožňuje pracujícím profesionálům získat Yale MBA a zároveň pokračovat ve své kariéře v příslušných oborech. Naši studenti pocházejí z různorodého profesního prostředí a životní prostředí podporuje spolupráci, aby se rozšířily perspektivy a umožnily lepší ocenění jedinečných výzev, kterým zdravotní péče čelí. V důsledku toho mají naši studenti větší jistotu při rozhodování, která jsou nezbytná pro změnu.

Klíčové prvky programu:

  • Yale School of Management je inovativní, integrovaný základní osnovy
  • MBA kurikula se specializovaným zaměřením na podnikání ve zdravotnictví
  • Přístup k prostředkům světové třídy na Yale University
  • Malé velikosti tříd a intimní komunity skupin profesionálů s prokázaným vedením na křižovatce podnikání a společnosti
  • Rozsáhlá síť absolventů globální zdravotnické a obchodní vedoucí společnosti
  • Výkonný vzdělávací formát pro usnadnění dalšího zaměstnání na plný úvazek
  • Yale MBA titul


Důkladná práce na kurzech je zařazena do kontextu reálného světa v rámci kolokvia v oblasti vedení zdravotní péče a je aplikována praktickým využitím programu terénních studií. Řada Colloquia přináší vynikající odborníky ze všech oblastí zdravotní péče do kampusu, aby se setkali se studenty v prostředí malých skupin a hovořili o jejich perspektivách v současných otázkách zdravotnictví, jejich organizacích, jejich práci a kariéře. Field Studies je celoroční projektový program, který integruje znalosti a dovednosti získané z kurzu a kolokvií do aktivního zdravotního prostředí.

Třídy jsou naplánovány v pátek a sobotu každý druhý týden s intenzivním pobytem dvou týdnů v prvním létě a v jednom týdnu v druhém. V tomto plánu jsou studenti schopni splnit požadavky Yale MBA za dvacet dva měsíců. Absolvent je souběžný s třídou MBA na plný úvazek.

Kdo si vybere vedoucí pozici Yale v oblasti zdravotnictví MBA

Kurikulum MBA pro vedoucí pracovníky a vzdělávací projekt odráží náš závazek vychovávat vedoucí pracovníky o rolích, které jsou integrační i strategické, a v nichž budou pomáhat při určování směru jejich organizací. Dáváme také vysokou prioritu ke sdružování studentů, jejichž profesionální rozmanitost jim dovoluje učit se od sebe a současně se učí od svých profesorů. To znamená, že profesionálové ze všech typů zdravotnických organizací - a dokonce i od organizací mimo zdravotní péči, které slouží zákazníkům zdravotní péče nebo klientům - považují vedení Leadership in Healthcare za neocenitelný majetek, protože plní své osobní a profesní cíle.

Proč byste měli považovat Yale MBA za vedoucí pracovníky

OSNOVY

Prostřednictvím inovativního integrovaného učebního plánu MBA se seznámíte se základními obchodními dovednostmi v bohatém kontextu. Pokročilé kurzy s fakultou Yale vám poskytnou hluboké znalosti o největších problémech, kterým čelí zdravotnický průmysl.


KALENDÁŘ

Program vám umožňuje získat přísné odborné vzdělání, aniž byste přerušili svou kariéru nebo vykorenili svůj život. Naše on-line pracovní prostředí vám umožní setkat se s projektovými týmy a profesory, i když nejste v kampusu. A naše kurzy končí v rozvrhu, který vám umožní absolvent se zbytkem univerzity.

COLLEAGUES

Vaši spolužáci a profesoři se stanou celoživotní profesionální podporou; Vedení v alumni zdravotní péče z jiných let tuto síť rozšíří; a budete členem komunity Yale Healthcare Leadership, která zahrnuje absolventy Yale College, Yale School of Medicine, Yale School of Public Health, Yale School of Nursing a Yale pokročilých vědních programů, stejně jako absolventi School of Management program na plný úvazek, který lze nalézt na klíčových pozicích v každém rohu zdravotnictví.

This school offers programs in:
  • Angličtina
Doba a cena
This course is Studium v kampusu
Start Date
Datum začátku
Sept. 2019
Duration
Délka trvání
22 měsíců
Denní studium
Price
Cena
129,000 USD
Information
Deadline
Locations
Spojené státy americké - New Haven, Connecticut
Datum začátku : Sept. 2019
Termín odevzdání přihlášek Kontaktuj školu
Datum ukončení Kontaktuj školu
Spojené státy americké - New York, New York
Datum začátku : Sept. 2019
Termín odevzdání přihlášek Kontaktuj školu
Datum ukončení Kontaktuj školu
Dates
Sept. 2019
Spojené státy americké - New Haven, Connecticut
Termín odevzdání přihlášek Kontaktuj školu
Datum ukončení Kontaktuj školu
Spojené státy americké - New York, New York
Termín odevzdání přihlášek Kontaktuj školu
Datum ukončení Kontaktuj školu