Přečtěte si oficiální popis

AACSB Accredited

West Virginia University je přestavěný, 12-měsíční, full-time Master of Business Administration (MBA) program poskytuje studentům zkušenosti z reálného světa a příležitosti pro ně rostou uvnitř státu Západní Virginie a mimo ni.

Vstupné

Předpoklady

Studenti, kteří vstupují do programu MBA, museli před zápisem získat vyšší stupeň C v následujících vysokoškolských kurzech. Přijímání do programu nebude záviset na předchozím splnění těchto předpokladů. Studenti, kteří nedokončili požadovanou studijní práci v rámci svého vysokoškolského studia, budou povinni účastnit se intenzivního třítýdenního startovacího tábora bezprostředně před zahájením programu.

 • Úvod do účetnictví
  • ACCT 201 a 202. Principy účetnictví: Pojmy, zásady a postupy týkající se přípravy, analýzy a interpretace účetních závěrek.
 • Úvod do ekonomiky
 • ECON 201 a 202: Principy ekonomie: Úvodní ekonomická analýza. Konkurenční chování firem, stanovení cen, efektivita ve výrobě a rovnost v distribuci.

Pokud vaše vysokoškolské studium bylo na jiné vysoké škole nebo univerzitě, výše uvedené popisy mohou sloužit jako způsob, jak určit rovnocennou náhradu.

Proces aplikace

Žadatelé musí být přijati do WVU jako postgraduální student, který používá 2110 jako hlavní kód.

 1. Zadejte portál aplikace WVU.
 2. Vytvořte uživatelské jméno a heslo.
 3. Po vytvoření účtu mohou žadatelé upravit aplikaci podle svého uvážení. Vyplňte prosím všechny dotazy.
 4. Při výběru počátečního termínu zvolte "letní".
 5. Nahrajte aktuální životopis: Vaše životopis by měl obsahovat dostatek informací pro přijímací komisi k vysledování celé své profesní praxe a měl by uvést všechny příslušné vztahy.
 6. Požádejte 1-3 doporučovací dopisy prostřednictvím on-line portálu. Jednotlivé dopisy by neměly přesahovat jednu stránku: Doporučujeme vám, aby vaše reference poskytla některé informace, které nebyly nalezeny v dalších podaných materiálech. Měla by se řešit témata týkající se vaší schopnosti pracovat s ostatními, vaší disciplínou a ambicemi, potenciálu vedení atd. Vaše referenční dopis (y) by měl zahrnovat schopnosti potřebné pro váš úspěch v programu, na který žádáte.
 7. Vytvoření prohlášení o účelu (nepřekračovat jednu stránku): Vaše prohlášení o účelu by mělo být krátká, jednostránková esej, která popisuje váš zájem o program, proč chcete pokračovat v programu na WVU, jak vám program pomůže dosáhnout cílů v oblasti kariéry a jakýchkoli dalších informací, které mohou být nezbytné pro pochopení vaší kandidatury.
 8. Poplatek za zaplacení žádosti.
 9. Odeslat aplikaci.
 10. Žadatelé pak budou muset zaslat své přepisy do kanceláře admissions WVU. Pokud žadatelova vysokoškolská škola nabízí "e-script" (oficiální elektronická kopie přepisů), pošlete nám přepisy na adresu GraduateAdmissions@mail.wvu.edu. To pomůže urychlit přijímací proces. Pokud tuto službu nenabídnou, pošlete prosím své oficiální přepisy na adresu:
  West Virginia University Úřad přijímání absolventů a náboru
  PO Box 6510
  Morgantown, WV 26506-6510
 11. Pro žadatele, kteří předkládají výsledky GMAT / GRE, je program GMAT kódem C2S-6D-61 nebo 5904 pro GRE.
 12. Mezinárodní studenti jsou povinni předložit skóre TOEFL nebo IELTS. Požadováno pro zahraniční studenty. Vysoká škola podnikání

Aplikace budou přezkoumány průběžně, jakmile budou přijaty všechny části aplikace, včetně přepisů, testovacích výsledků a doporučení. Aplikace obdržené po 1. březnu budou přezkoumány na základě dostupného místa ve třídě.

Náš program MBA vytváří nové cesty pro studenty prostřednictvím zkušenostního učení a dosahu.

Dvojité stupně

Získejte své MBA a současně sledujte MS v oblasti financí, průmyslových vztahů nebo řízení sportu; Master of Public Health, DDS nebo MD.

AACSB akreditováno

Vysoká škola podnikání a ekonomiky WVU je akreditována AACSB International, hlavní akreditační organizací pro obchodní školy. Pouze 5% obchodních škol po celém světě dosahuje tohoto rozdílu.

Dobrá hodnota

Skvělé vzdělání za přijatelnou cenu - nabízíme konkurenční výpůjčky a stipendia spolu s dotací na cenu požadovaného mezinárodního výletu.

Globální perspektiva

44% naší současné třídy MBA se skládá z mezinárodních studentů ze tří kontinentů. Kromě toho se všichni domácí studenti MBA účastní desetidenního mezinárodního výletu v Evropě nebo v Asii v rámci kurzu.

Program se vyučuje na:
Angličtina
Poslední aktualizace October 8, 2018
This course is Campus based
Start Date
Srp. 2019
Duration
12 měsíců
Denní studium
Deadline
Podle místa
Podle data
Start Date
Srp. 2019
End Date
Termín odevzdání přihlášek

Srp. 2019

Location
Termín odevzdání přihlášek
End Date