Přečtěte si oficiální popis

Jak je. Nebo na míru přizpůsobené

U společnosti SMU Cox víme, že flexibilita je důležitá kvalita, kterou máme v podnikatelském světě. V závislosti na konkrétních potřebách vašeho podniku vám perfektně vyhovuje široké spektrum programů, které nabízíme v SMU Cox. Ale pokud tomu tak není, každý z našich programů může být upraven tak, aby byly přesně to, co hledáte. Naši instruktoři jsou flexibilní; pokud se musí změnit obsah, formát, data, hodiny nebo dokonce umístění kurzu, stačí říci. To je vše, co je součástí podnikání!


Naše místo nebo vaše?

Všichni jsme slyšeli doktrínu: Umístění, umístění, umístění! V souladu s tímto náladou, všechny naše programy mohou být vyučovány v areálu SMU v Dallasu, nebo na jakémkoli jiném místě, ať je pro vás a vaše zaměstnance nejvhodnější a nejpohodlnější.


Přístup k Více

Pro úspěch každé společnosti je zásadní rozhodování. Proto pokud máte skupinu patnácti nebo více zaměstnanců navštěvujících program, je efektivnější spustit program v rámci podniku. Náklady na účast na programu také výrazně klesají, když počet účastníků stoupne nad patnáct. Všechny naše programy se mohou ubytovat až čtyřicet. Samozřejmě, čím více lidí, kteří získají EDGE, tím lépe pro vaši společnost!

Program se vyučuje na:
Angličtina

Zobraz 5 více kurzů z Cox School of Business, Southern Methodist University »

This course is Studium v kampusu
Start Date
Zář 2019
Duration
Kontaktuj školu
Kombinované
Price
- Cena není uvedena
Deadline
Podle místa
Podle data
Start Date
Zář 2019
End Date
Termín odevzdání přihlášek

Zář 2019

Location
Termín odevzdání přihlášek
End Date