Přečtěte si oficiální popis

Centrum pro rozvoj managementu v London Business School navrhuje a dodává zakázkové výkonné vzdělávání ve spolupráci s více než 60 korporátními klienty po celém světě.

Výběr volitelného programu Executive Education v Londýnské obchodní škole vytváří pro vás možnost rozvíjet své dovednosti a znalosti při návštěvě jednoho z nejvíce prosperujících kosmopolitních měst na světě.

Budete mít přístup k myšlenkovému vedení s dopadem od mezinárodně uznávané fakulty a setkáte se s kolegy z celého světa. London Business School je skutečně globální komunita, ideální prostředí, ve kterém se můžete naučit a zaměřit se na své budoucí cíle.

Navrhujeme a dodáváme vlastní programy, které jsou řízeny kritickými strategickými a provozními problémy organizace. Zvláštní pozornost věnujeme vývoji učebních procesů, které pomáhají našim klientům pochopit, procvičovat a nakonec aplikovat nové koncepty a modely v rámci svého týmu a organizace. Jednotkou za všemi našimi vlastními programy jsou aplikace a výsledky. Vyhrazené týmy, které chápou globální organizace.

Vztahy s našimi klienty začínají zkoumáním. Probíháme hloubkové analýzy a analýza zainteresovaných stran a rozvíjíme důkladné pochopení vašich cílů, kontextu a kultury. V případě potřeby můžeme pomoci při budování závazků zúčastněných stran a při sdělování projektu.


Partnerství

Jedinečná věc o našich partnerstvích je naše schopnost přizpůsobit se našim odborným znalostem s potřebami vývoje učení vaší organizace. Náš specializovaný tým přidružených ředitelů zastával vedoucí posty v mezinárodních obchodních organizacích a měl rozsáhlé konzultační a obchodní zkušenosti. Jejich odborné znalosti znamenají, že vaše problémy pochopíme od samého počátku a vybereme ten správný fakultní tým pro vaše konkrétní potřeby.

Pomáhá vám přehodnotit způsob, jakým podnikáte

Váš přidružený ředitel úzce spolupracuje s vámi a vaším speciálně vybraným týmem fakulty, abyste navrhli a doručili svůj program. Naše programy kombinují akademickou přísnost a inspirativní výuku s praktickými obchodními zkušenostmi. Naše fakulty se aktivně zabývají konzultačními pracemi a mnozí z nich sedí ve firemních radách a udržují je v popředí otázek, které se týkají našich klientů. S využitím svých nejnovějších poznatků z oblasti výzkumu a podnikání zpochybňují předkoncepci a povzbuzují klienty, aby přehodnotili způsob podnikání.


Učební proces: zaměření na inovace

Vlastní programy používají osvědčené metody výuky (například workshopy tváří v tvář, semináře, koučování a doučování), stejně jako různé inovativní přístupy.Vlastní schopnost psaní případů

Vytváříme případové studie specifické pro potřeby učebního procesu pro urychlení učení tím, že rychle zapojíme zaneprázdněnými vedoucími pracovníky do problematiky.


Program se vyučuje na:
Angličtina

Zobraz 4 více kurzů z London Business School »

This course is Studium v kampusu
Start Date
Srp 2019
Duration
Kontaktuj školu
Kombinované
Deadline
Podle místa
Podle data
Start Date
Srp 2019
End Date
Termín odevzdání přihlášek

Srp 2019

Location
Termín odevzdání přihlášek
End Date