Vedoucí MBA na částečný úvazek

Všeobecné informace

3 dostupných umístění

Popis programu

Hult vysoce flexibilní program na dobu 18 až 24 měsíců Executive Master of Business Administration na částečný úvazek je určen pro pracující profesionály, kteří chtějí dále rozvíjet svou kariéru, dokázat své dovednosti do budoucna nebo změnit kariéru.

Studujte více než čtyřdenní víkendy jednou za měsíc a zrychlete postup studia tím, že se rozhodnete kondenzovat svá studia během prvního léta, což znamená, že si můžete EMBA vydělat za pouhých 18 měsíců.

Osnovy

V Hult věříme, že nejlepším způsobem, jak se naučit podnikání a vedení, je dělat. To je důvod, proč vzdělávací program Hult Executive Master of Business Administration zdůrazňuje praktickou aplikaci na každém kroku. Když se učíte technické obchodní znalosti a teorii, budete je také neustále používat, posilovat své měkké dovednosti a rozšiřovat své schopnosti vést.

Hult výkonný program Master of Business Administration se řídí stejným studijním plánem jako náš oceněný globální jednoroční Master of Business Administration a jeho absolventi získají titul Master of Business Administration v USA a Velké Británii.

123005_JPEG-Campbell_Hult_Dubai-7596rt3_RT_CMYK.jpg

Metropolitní výkonný MBA

Hult 's Metropolitan Executive Master of Business Administration je určen pro zaneprázdněné pracující profesionály se sídlem v Latinské Americe, kteří chtějí do budoucna prokázat své dovednosti a svou kariéru. Tento vysoce flexibilní program poskytuje americká fakulta z našeho kampusu v Bostonu a je přístupný prostřednictvím distančního vzdělávání pro studenty v Bogotě, Mexico City a Sao Paulu. Takže můžete transformovat svou kariéru a rozvíjet svou globální síť s minimálním časem od svého pracoviště a svého domovského města.

Akreditace

Hult je uznáván třemi nejprestižnějšími mezinárodními akreditačními organizacemi pro vzdělávání v oblasti podnikání: Asociace pro pokročilé vysokoškolské školy podnikání (AACSB International), Asociace MBA (AMBA) a EQUIS (Evropský systém zvyšování kvality). Jsme první obchodní školou v USA, která dosáhla této trojité akreditace, kterou pořádá jen 1% obchodních škol po celém světě.

Požadavky na přijetí

Hodnotíme kandidáty individuálně na základě síly jejich celého profilu. Váš pohon a vaše myšlení jsou zde důležitými ukazateli vašeho úspěchu a vážíme si jich stejně jako vašich osvědčených úspěchů.

Podmínky způsobilosti:

 • Bakalářský titul nebo ekvivalent v jakémkoli předmětu
 • Tři nebo více let příslušné pracovní zkušenosti

Vhodní žadatelé musí poskytnout:

 • Aktuální životopis / životopis
 • Osobní prohlášení jako 400-500 slovní esej
 • Jeden akademický nebo profesionální odkaz
 • Kopie vašeho bakalářského titulu nebo ekvivalentu
 • Přepisy (v angličtině) ze všech zúčastněných univerzit
 • Skóre přijímací zkoušky *
 • Doklad o znalosti angličtiny *
 • 150 USD poplatek za podání žádosti

* Váš poradce pro registraci vás bude informovat, pokud jste povinni je předložit.

Financování

Našim nejsilnějším uchazečům je k dispozici několik stipendijních příležitostí, nebo na základě potřeby. Stipendia se udělují na základě schopností studentů vystupovat v dynamickém prostředí ve třídě a těch, kteří projevují potenciál vedení podniku.

Školné na období 2020–21

 • Boston: 85 000 dolarů
 • Londýn: 56 000 GBP
 • Dubaj: 304 000 AED
 • Metropolitní EMBA: 85 000 $ (globální poplatek)

Hult International Business School si vyhrazuje právo kdykoli bez předchozího upozornění změnit nabízené kurzy, požadavky na promoci, místa, poplatky za program a ubytování. Ujistěte se, že jste si přečetli a porozuměli jste našim smluvním podmínkám, které budete vyzváni k přijetí v okamžiku podání přihlášky.

Poslední aktualizace Bře 2020

Informace o škole

At Hult, we believe a business school should give you so much more than a degree. Our students graduate with a global network in place, the practical skills to make an impact from day one, a future mi ... Čtěte více

At Hult, we believe a business school should give you so much more than a degree. Our students graduate with a global network in place, the practical skills to make an impact from day one, a future mindset needed to thrive in a time of change, and lifelong learning opportunities so that they can stay on the cutting edge long past graduation. Méně
Londýn , Cambridge , San Francisco , Dubaj , Šanghaj , Londýn , New York + 6 Více Méně