Vedoucí MBA na částečný úvazek

Všeobecné informace

3 dostupných umístění

Popis programu

Integrujte své vzdělání do rušného pracovního a domácího života tím, že si přizpůsobíte, kde, jak a co studujete s vysoce flexibilním programem Hult částečný úvazek Global Executive MBA.

Part-Time Global Executive MBA program ve společnosti Hult

Hult je vysoce flexibilní částečný úvazek od 18 do 24 měsíců Global Executive MBA program je určen pro pracující profesionály, kteří chtějí dále rozvíjet svou kariéru, dokázat své dovednosti do budoucna nebo změnit kariéru. Studujte více než čtyřdenní víkendy jednou za měsíc a zrychlete postup studia tím, že se rozhodnete kondenzovat své studium během prvního léta, což znamená, že si můžete EMBA vydělat za pouhých 18 měsíců.

Pokud sídlíte v Americe, máte také možnost programu Hult 's Metropolitan EMBA, který vám umožní studovat přes dva víkendy v měsíci nejblíže k vám ve městě a absolvovat americký a britský titul MBA.

123005_JPEG-Campbell_Hult_Dubai-7596rt3_RT_CMYK.jpg

Osnovy

V Hult věříme, že nejlepším způsobem, jak se naučit podnikání a vedení, je dělat. Proto osnovy Executive MBA společnosti Hult kladou důraz na praktickou aplikaci na každém kroku. Když se naučíte technické obchodní znalosti a teorii, budete je také neustále používat, posilovat své měkké dovednosti a rozšiřovat své schopnosti vést.

Studenti Global Executive MBA si mohou vybrat, zda budou studovat v našich kampusech v Bostonu, Londýně nebo Dubaji, a mohou si zvolit volitelné předměty v jakémkoli kampusu Hult . V rámci programu Global Executive MBA očekáváme, že alespoň jeden kurz strávíte v kampusu Hult v jiné zemi, než ve vašem domovském kampusu.

Programy Executive MBA společnosti Hult řídí stejným studijním plánem jako naše oceněné globální jednoroční MBA a absolventi získají titul Master of Business Administration v USA a Velké Británii.

Metodologie

Ve společnosti Hult přejdete za hranice podnikání a dozvíte se o světě, budoucnosti a sobě prostřednictvím praktického přístupu, který je zakotven v studentských zkušenostech a osnovách.

Ponořený v rozmanitosti

Připojte se ke spolužákům více než 160 národností a mluvte více než 100 jazyky, když se dozvíte o světě a jak pracovat napříč kulturami.

Naučte se dělat

Aplikujte teorii do praxe a získejte si na vlastní kůži zkušenosti z práce v různých týmech při řešení skutečných problémů.

Vedete s důvěrou

Rozvíjejte hluboké sebevědomí prostřednictvím sebehodnocení a diagnostiky dovedností a neustále se zlepšujte prostřednictvím praxe, koučování a vzájemné zpětné vazby.

Tvar budoucnosti

Naučte se prosperovat v době neustálých změn, porozumět technologiím, které vedou ke změnám a jak můžete využít jejich síly k utváření budoucnosti.

Kurzy a volitelné předměty

Můžete se rozhodnout dokončit titul Hult Global Executive MBA za 18 nebo 24 měsíců. Pokud si vyberete 18 měsíců, budete mít více volitelných během léta v prvním roce. Pokud se rozhodnete udělat celé dva roky, rozložíte svých šest volitelných na obě léta. V rámci programu Global Executive MBA očekáváme, že alespoň jeden kurz strávíte v kampusu Hult v jiné zemi, než ve vašem domovském kampusu.

Rok 1

Podzim Zima Jaro Léto
 • Ponoření
 • Finanční účetnictví
 • Řízení provozu
 • Obchodní a globální společnost
 • Mezinárodní marketing
 • Finanční řízení
 • Volitelné předměty
 • Volitelné předměty
Září - prosinec Jan - Mar Duben Květen - červenec

Rok 2

Podzim Zima Jaro Léto
 • Vývoj vedení
 • Manažerská ekonomika
 • Organizační chování
 • Globální strategie
 • Analytics v obchodních rozhodnutích
 • Budoucí myšlení
 • Capstone Experience
 • Volitelné předměty
Září - prosinec Jan - Mar Duben Květen - červenec

* Názvy kurzů a řazení se mohou měnit

Globální umístění kampusu

Studujte na několika univerzitách, abyste získali skutečně globální perspektivu. Začněte svůj program v Bostonu, Londýně nebo Dubaji a poté si své volitelné předměty přiveďte až do dalších dvou globálních kampusů Hult . V rámci programu Global Executive MBA očekáváme, že alespoň jeden kurz strávíte v kampusu Hult v jiné zemi, než ve vašem domovském kampusu. Budete studovat po boku studentů z více než 160 národností a absolvovat globální síť.

Vstupní požadavky

 • Minimálně 3 roky praxe (průměr 11 let).
 • Bakalářský titul nebo ekvivalentní praxe.
 • Doklad o odborné způsobilosti v angličtině, pokud se používá (tj. TOEFL / IELTS).

Přihlaste se nyní a jeden z našich poradců pro registraci se s vámi spojí, aby vás v tomto procesu podpořil.

Poslední aktualizace Srp 2020

Informace o škole

At Hult, we believe a business school should give you so much more than a degree. Our students graduate with a global network in place, the practical skills to make an impact from day one, a future mi ... Čtěte více

At Hult, we believe a business school should give you so much more than a degree. Our students graduate with a global network in place, the practical skills to make an impact from day one, a future mindset needed to thrive in a time of change, and lifelong learning opportunities so that they can stay on the cutting edge long past graduation. Méně
Londýn , Cambridge , San Francisco , Dubaj , Šanghaj , Londýn , New York + 6 Více Méně