Vedení MBA

Všeobecné informace

Popis programu

Vedení MBA

Vedení MBA, které je vyučováno v centru Londýna, se silně zaměřuje na kariérní postup a je poskytováno zkušenými profesory z předních obchodních škol po celém světě. Náš kurz má jedinečný model peer coachingu, kde jsou studenti podporováni mimo učebnu a mají přístup k lektorovi pro jakoukoli výzvu, se kterou mohou při své práci nebo studiu čelit.

Program je navržen tak, aby byl prováděn spolu s rušnou profesionální rolí a je dodáván ve výkonném formátu po dobu 18 měsíců. Interaktivní výuka ve stylu workshopu probíhá každý měsíc během 3denního víkendu v našem londýnském kampusu Moorgate v obchodním centru Londýna. Kromě pokrytí základních obchodních základů, silným důrazem programu je rozvoj behaviorálních kompetencí delegátů. Toho je dosaženo prostřednictvím modelu chování založeného na schopnostech výkonných manažerů, který se v podnikovém světě prokázal jako vysoce účinný. To vyžaduje peer koučování, které se koná během víkendových workshopů, a také delegáti, kteří mají stálý přístup k učitelským profesorům mimo víkendové workshopy.

Během normálního pracovního týdne se delegáti vybízejí, aby pořádali pravidelná osobní setkání a virtuální setkání s učiteli, aby diskutovali o skutečných problémech, které vyvstávají v jejich profesní roli a které se týkají teorie na kurzu. Tato MBA je určena pro střední a vyšší manažery, kteří mají zájem rozvíjet své vůdčí schopnosti, aby se mohli přesunout do stále vyšších rolí. Typické profesní dráhy zahrnují postup od funkčních rolí k funkčnímu vedení, obecnému managementu nebo partnerským rolím. Program je ideální pro vedoucí pracovníky působící v sektoru profesionálních služeb, jako jsou právníci, konzultanti a jakýkoli profesionální výkonný pracovník zapojený do řízení změn nebo transformace v rámci své organizace.

Profesorka Elizabeth Moore, ředitelka / vedoucí MBA ve vedení na University of Law Business School, pochází z mezinárodního akademického prostředí, vyučovala na univerzitách ve Spojených státech, Finsku, Rusku a Velké Británii. Poté, co získala titul BA na Columbia University , její doktorát z University of Texas v Austinu a diplom z koučování na univerzitě v Cambridge, doktor Moore působil v letech 2013 - 2019 jako profesor vedení a vedoucí koučování na Hult International Business School. Od roku 2006 vyučuje profesor Moore na Cambridge University , kde je v současné době docentem a ředitelkou mezinárodních letních programů pro svou vysokou školu, Hughes Hall. Během 20leté kariéry zastávala řadu dalších rolí v akademické oblasti, mimo jiné pořádala hostující stipendium na Harvardské univerzitě a založila program kulturních studií na St Petersburgské státní univerzitě v Rusku, který řídila pět let. V oblasti vedení se její výzkumné zájmy zaměřují zejména na autentičnost ve vedení a emoční a kulturní inteligenci.

Požadavky na kurz

  • Bakalářský titul UK nebo ekvivalentní kvalifikace.
  • Studenti musí mít minimálně pětiletou odbornou praxi v řídící roli s určitým rozpočtovým dohledem.
  • Žádosti o výjimku nebo RPL nejsou pro program MBA povoleny.
Poslední aktualizace Bře 2020

Informace o škole

The University of Law Business School is a pioneering new Business School launched in 2015 by The University of Law. A qualification from The University of Law Business School gives you that all impor ... Čtěte více

The University of Law Business School is a pioneering new Business School launched in 2015 by The University of Law. A qualification from The University of Law Business School gives you that all important edge when applying for your first job and throughout your future career. We have an unparalleled track record of success, with an enviable 97% employability record. Méně
Londýn , Leeds , Manchester , Birmingham , Londýn , Londýn , Nottingham + 6 Více Méně