Přečtěte si oficiální popis

SUSTAINABILITY MANAGEMENT - CSR - SPRÁVA A ŘÍZENÍ

Vedení udržitelnosti, CSR, měkké dovednosti, budování kapacit - s Distanční vzdělávání managementu udržitelnosti MBA Budete plně způsobilý k realizaci udržitelného podnikavých. Od svého založení v roce 2003, je na částečný úvazek výcvikový program jedním z předních „Zelená MBA“ světě díky své jedinečné a optimální kombinací manažerských dovedností, osobní rozvoj, měkkých dovedností a odpovědné správy a řízení společnosti.

Prostřednictvím různých technických a interdisciplinární obsah kurzu získáte ve studii kromě komplexních manažerských dovedností a stále více vyhledávaným schopnost řídit udržitelný rozvoj a společenskou odpovědnost. tedy MBA kvalifikuje studenty na vedoucích pozicích, otevírá nové pracovní příležitosti.

Staňte se „CHANGE AGENT pro udržitelný rozvoj“

Hledáme lidi s prvním stupněm, kteří chtějí na podporu udržitelného rozvoje v ekonomice a společnosti a usilovat o kariérní postup. Tyto studie mohou být flexibilně a vyplněny buď na částečný úvazek na plný úvazek během jednoho roku nebo dvou let.

  • Distanční vzdělávání Kurz je určen pro řízení vzdělávání a končí akreditované a mezinárodně uznávaného studia „Master of Business Administration“ (MBA).
  • Pokračující vzdělávací program souvisí s CSR a řízení udržitelnosti a řízení inovací, měkkých dovedností a podnikání.
  • Studie vás opravňuje k designu společnosti nebo organizace odpovědně a tím se ziskem přispívají k udržitelnému rozvoji.

KDO JE VHODNÉ MBA?

MBA management Udržitelnost je zaměřena na jednotlivce, kteří chtějí dát udržitelnosti do akce a usilovat o větší zodpovědnost v rámci společnosti a ve společnosti. Patří mezi ně vůdce, odborníky v oblasti CSR a odborníky a udržitelnost Správce / -Innen ve všech funkčních oblastech.

Studie je ideální profesní rozvoj pro rozhodovací pravomocí / -Innen, kteří chtějí působit jako průkopník udržitelného podnikání prostřednictvím komplexní odborné znalosti v oblasti trvale udržitelného hospodaření a používat kvalifikace MBA pro kariérní postup ve svém oboru a chtějí spojit s CSR a otázkách udržitelnosti. To zahrnuje aspirující manažery, manažery a manažery, profesionály v podnicích s udržitelným produktu nebo nabídky služeb, personál / -inside environmentální udržitelnosti nebo oddělení, obchodní konzultant / -Innen, personální manažer / -Innen a zakladatel / -Innen.

Zaměstnanci veřejné správy může zvýšit svůj profil prostřednictvím MBA a představitelé / -Innen NNO získat potřebné know-how, aby změny kriticky a konstruktivně ve firmách.

V distančního vzdělávání MBA trvale udržitelné hospodaření

MBA Sustainability Management je největší a nejvíce tradiční MBA program na řízení udržitelnosti v Německu. Studie používá takzvaný blended learning. Studenti obdrží všechny potřebné materiály prostřednictvím e-learningové platformy. Paralelní skriptů a knih, ale reprodukovány v papírové podobě.

Kromě interaktivních formátů a cvičení, jakož i webinářů nebo skupinové práce na platformě učení našel o Deset událostí Přítomnost. V tomto náročném pedagogické koncepce intenzivní péče je pro nás velmi důležitá. Proto je nezávislý tým péče se zaměřuje výhradně na studenty MBA udržitelnost řízení a připravuje se s učiteli, jejichž obsah didaktiky.

Kombinované studium do čtyř, na plný úvazek na dva semestry studia na mezinárodně uznávaný univerzitní studia Master of Business Administration (MBA).

PROČ MBA studium SUSTAINABILITY MANAGEMENT?

„MBA dokonale spojuje svou profesní zkušenosti jako inženýr s obchodním know-how. Měl jsem doposud málo co do činění v mém prvním studiu a také v práci s problematikou udržitelnosti, udržitelnost byla vždy spíš srdeční záležitost. Nakonec jsem začal dělat mě napadlo, a to bylo nakonec rozhodující pro rozhodnutí o průběhu. Co dělá MBA Sustainability Management je úzká souvislost mezi nimi: Jsme velmi blízko, protože všichni mají určité přesvědčení a motivaci. Doporučil bych MBA definitivně. Kdo chce realizovat podnikatelské udržitelnosti zde dostane všechny možné nástroje po ruce dostatek sítí a mnoho dobrých návrhů. „Henning Albrecht, vystudoval management MBA udržitelnosti

Program se vyučuje na:
Angličtina
Němec
This course is Kombinace studia online a v kampusu
Start Date
Bře 2020
Duration
2 - 4 semestry
Denní studium
Price
15,230 EUR
14.790 EUR (60 CP) nebo 18,690 eur (90 cP).
Deadline
Podle místa
Podle data
Start Date
Bře 2020
End Date
Termín odevzdání přihlášek

Bře 2020

Location
Termín odevzdání přihlášek
End Date