Profesionály, kteří chtějí konkurenční výhodu titul MBA, ale také chtějí pokračovat v práci na plný úvazek, podívejte se na tříletý Michael G. Foster School of Business Večerní program MBA. Kromě stejné skvělé vlastnosti, které naleznete v programu na plný úvazek - přísný, kříž-funkční vzdělávací program v oblasti obchodu základy, zkušené fakulty, kteří jsou velmi dobře informovaný a citlivý, a hands-o možnostech studia a je určen ke zkvalitnění team-building a vedení dovedností - Večerní MBA program má výhody unikátní program.

Přehled programu

Večerní Master of Business Administration Program nabízí vysoce efektivní způsob, jak zlepšit své podnikání a manažerské dovednosti a oživit svou kariéru potenciál. Nabízený jako model programu na jiných vysokých školách, tento respektován University of Washington program nabízí stejné vzdělání jako prestižní na plný úvazek denní program MBA ve formátu, který vychází vstříc práci profesionálů.

Většina večer MBA studenti mají situaci v oblasti zaměstnanosti, která je dostatečně stabilní, aby se na přísné požadavky absolventa-úrovni třídy, studijní čas a skupinová setkání. Není divu, že průměrný věk, pracovní zkušenosti a pre-MBA kariérního postupu večera studentů jsou vyšší, než je den studentů. Večer studenti jsou s největší pravděpodobností využívat znalosti získané v programu předem se svým současným zaměstnavatelem, nebo na přechod na lepší pozici v příbuzném oboru, často před dokončením míru.

Večer studenti dvou-a čtyř-kreditní kurzy více než 10 po sobě jdoucích 10-týdenní čtvrtiny. První sedm čtvrtina sestává převážně z požadovaných základních tříd, zbývající tři čtvrtiny nabízí pokročilé studium v ​​celé řadě oborů podnikání. Studenti se obvykle navštěvují třídy pondělí a ve středu večer od asi od 06:15 do 21:40 během prvních šesti čtvrtletí. Skrz základní kurzy, účelově studijní skupiny pěti až šesti lidí se obvykle schází jednou týdně na další noc. Volitelné předměty jsou nabízeny v tři-hodina bloky se schází jednou týdně v pondělí až čtvrtek noci. Studenti obvykle trvat dva volitelné předměty v každém z posledních čtyř čtvrtletí. Někteří studenti se další volitelný nebo volitelný přihlásit do nabízených v průběhu dne, aby absolvent brzy.

Speciální programy - Přineste vaše budoucnost do Focus

Večerní program MBA nabízí mnoho speciálních programů, jako možností, které můžete vykonávat jako součást vašeho volitelných.

Certifikát programy


Centrum pro inovace a podnikání a Global Business Program poskytuje příležitosti i mimo třídu zaměřit své učení. Kromě získání real-svět zkušeností a navazování kontaktů, získáte certifikát ve vaší oblasti koncentrace.

Další cílené oblasti studia, ve kterých můžete mít zájem zahrnovat:

  • Global Trade a přeprava logistika (GTTL)
  • Environmentálního managementu Certificate Program
  • Realitní studií

Dual stupňů


Pokud váš dlouhodobý zájem rozpětí několika vědeckých disciplín, několikanásobným diplomem nebo duální studijní program může být tou pravou volbou pro vás. Tato volba umožňuje studentům získat titul MBA při vyplňování druhý absolvent titul. Chcete-li být způsobilé, musí studenti platit a být přijat oběma programy. Vezměte prosím na vědomí, že i když Večerní MBA kurzy jsou nabízeny na částečný úvazek-, může kurzy prostřednictvím jiných škol se na na plný úvazek, nebo den-úvazek pouze.

Program se vyučuje na:
  • Angličtina

Zobraz 4 více kurzů z University of Washington Foster School of Business »

Tento kurz je Studium v kampusu
Start Date
Zář 2019
Zář 2019
Duration
3 let
Deadline
Podle místa
Podle data
Start Date
Bře 2020
End Date
Termín odevzdání přihlášek
Start Date
Zář 2019
End Date
Termín odevzdání přihlášek
Start Date
Zář 2019
End Date
Termín odevzdání přihlášek

Zář 2019

Location
Termín odevzdání přihlášek
End Date
Location
Termín odevzdání přihlášek
End Date

Zář 2019

Location
Termín odevzdání přihlášek
End Date