Jasná volba pro nejlepší vzdělání ve tříděV Michiganu, MBA není jen o managementu vzdělávání. Jedná se také o rozvoj managementu. Prostřednictvím dokonalé akademické excelence, unikátních interdisciplinárních programů a akčního studia, Michigan Ross School of Business vyvíjí zítřejší obchodní vůdce jednoho jednotlivce najednou. Večerní MBA program integruje hloubku a zdroje Michigan den MBA denní program do flexibilní, part-time formát k uspokojení rozmanitých požadavků pracujících profesionálů.


Program vám vystavuje směs intelektuálního kapitálu, který má stimulovat vaše zkušenosti studentů, nabízí okamžitou užitečnost na pracovišti a poskytuje platformu pro celoživotní učení. Jeho kvalita se odráží v odbornosti fakulty, která vyučuje v programu Den MBA, stejně jako v Michiganu uznávaném Výkonném vzdělávacím programu. Jako večerní studium obdržíte přední manažerské vzdělání s využitím zdrojů jedné z nejuznávanějších výzkumných univerzit na světě.


Flexibilní, intenzivní učební plán večerní MBA nabízí silný základ v základních disciplínách řízení, které jsou posíleny prostřednictvím přesvědčivých volitelných a cross-funkčních aplikací v areálu i mimo něj. Večerní program MBA zahrnuje studenty a fakulty s různorodým osobním a profesním zázemím, stejně jako rozmanité pohledy. Jako večerní student MBA bude vaše zvědavost zpochybněna stimulováním kurzů a zapojením skupinové účasti, včetně týmové práce na případových analýzách, prezentacích a speciálních projektech. Nakonec se objevíte s výukou na celý život, bohatou na teorii a reálný svět, který vás udrží před neustále se měnícími požadavky moderního podnikatelského světa.


Poskytování nekompromisní kvality pracovním profesionálům

Večerní program MBA na Michiganské univerzitě Ross School of Business poskytuje bohaté učební plán navržený tak, aby vyhověl pracujícím jednotlivcům, kteří se rozhodnou pro studium na částečný úvazek. Absolventi mají prospěch z kvality a pověsti Michigan MBA a vydělávají přesně stejné pověření jako Michigan je na plný úvazek, denní program studenti.Večerní MBA přináší špičkové znalosti a progresivní profesionální rozvoj založený na Michiganově závazku k výzkumu a reálnému praktickému uplatnění. Navíc jako student Večerního studia MBA získáte to nejlepší, co může absolventský program nabídnout: výuku na světové úrovni z renomované fakulty, náročné diskuse ve třídách se špičkovými studenty a příležitost jít daleko za osvědčené postupy k plnění vaše aspirace kariéry.


Flexibilita večerního programu MBA vám umožní pokračovat v zaměstnávání a zároveň maximalizovat své vzdělávací zkušenosti v Michiganu. Třídy začínají v září nebo v lednu a nabízejí se ve dvou lokalitách, v hlavním kampusu v Ann Arboru a ve vyhrazeném satelitním zařízení v Commerce Parku v Dearbornu. Většina tříd se setkává jeden večer v týdnu, některé v intenzivním formátu v sobotu, aby poskytly další možnosti. Ačkoli někteří večerní studenti získají titul za méně než tři roky, studenti obvykle trvají tři až čtyři roky dokončit program.


Osnovy

Flexibilní, zásadní a použitelná po celý životMyslím, že Michigan Ross School of Business Evening MBA program je navržen tak, aby vyhovoval pracovním profesionálům, poskytuje vyvážené učební plán pro dosažení optimálních výsledků. Jeho nadace, označovaná jako "Core", poskytuje rozsáhlou odbornou přípravu v 10 základních oblastech podnikání: finanční účetnictví; Mikroekonomie; Obchodní statistika; Lidské chování a organizace; Finance; Řízení marketingu; Řízení účetnictví; Řízení provozu; Počítačové a informační systémy; a firemní strategie.Jádro zahrnuje 30 programů 60 kreditů. Zbývající kredity jsou získány prostřednictvím volitelných kurzů, které vám umožňují aplikovat základy Core na praktické problémy v reálném světě prostřednictvím společných projektů a podrobných případových analýz. Program nabízí více než 100 volitelných předmětů v rámci 12 akademických oddělení školy. Volitelné kurzy se pohybují od sedmi do 14 týdnů a mohou být provedeny ve spojení s třídami Core, pokud jsou splněny určité předpoklady. Tato kombinace a flexibilita vám umožní udržet si aktuální informace o inovativních tématech a výzkumu na fakultě a současně upevnit své pochopení základních obchodních teorií. Můžete absolvovat až 10 kreditů mimo Ross Business School, abyste vytvořili studijní program zaměřený na příslušné obchodní záležitosti, včetně zdravotní péče, práva nebo veřejného pořádku, aniž byste museli absolvovat úplné vzdělání v druhé oblasti.Výsledkem je vzácná příležitost ke spoluvytváření vašeho vzdělávacího zážitku, zatímco je vyzýván, aby riskoval a usiloval o celoživotní intelektuální dobrodružství. V Michiganu nejste příjemcem homogenizované MBA; jste aktivní účastníkem přizpůsobeného vzdělávacího procesu.

Požadavky na přijetí

Před aplikací musíte

  • Dokončete ekvivalent čtyřletého amerického bakalářského titulu. Proto si vyhrazujeme právo přezkoumat akademické záznamy o mezinárodních žádostech a zjistit, zda jsou akademická pověření předložená institucí mimo USA způsobilá k posouzení.
  • Absolvujte zkoušku přijímání absolventů řízení (GMAT). Chcete-li, aby vaše hodnocení GMAT bylo automaticky odesláno na adresu Ross, použijte kód: SN1-J6-64. Mezinárodní studenti musí také absolvovat test angličtiny jako cizího jazyka (TOEFL), pokud jejich první jazyk není angličtina. Chcete-li mít skóre TOEFL automaticky zasláno společnosti Ross, použijte kód: 9585.
Program se vyučuje na:
  • Angličtina

Zobraz 3 více kurzů z Stephen M. Ross School of Business at the University of Michigan »

Tento kurz je Studium v kampusu
Start Date
Duration
Kontaktuj školu
Kombinované
Denní studium
Deadline
Podle místa
Podle data
Start Date
End Date
Termín odevzdání přihlášek
Start Date
End Date
Termín odevzdání přihlášek
Start Date
End Date
Termín odevzdání přihlášek
Start Date
End Date
Termín odevzdání přihlášek
Location
Termín odevzdání přihlášek
End Date
Location
Termín odevzdání přihlášek
End Date
Location
Termín odevzdání přihlášek
End Date
Location
Termín odevzdání přihlášek
End Date