Večerní MBA

Babson College

Popis programu

Read the Official Description

Večerní MBA

Babson College

Babson Evening MBA program není váš typický program na částečný úvazek. Prostřednictvím našeho jedinečného integrovaného učebního plánu si studenti syntetizují dovednosti, které se učí v každém z klíčových kurzů, a zaujímají holistický přístup k vytváření obchodních řešení. Vaše firma nefunguje v silách. Proč by měl váš MBA?

Studenti dokončí program v jejich tempu, přičemž základní kurzy od 6: 30-9: 30 hod. V našich Wellesley nebo centra města Boston. Poté si studenti přizpůsobí své programy výběrem volitelných předmětů ve večerních, online hybridních nebo intenzivních víkendových formátech.

Program můžete spustit v květnu, září nebo lednu a většina studentů dokončí program za tři roky.

Aplikovat

Večerní žadatelé o MBA jsou vítáni k podání žádostí v jakémkoli bodě, ačkoli studenti, kteří podají v termínu pro podání žádosti, jsou zaručena rozhodnutí do jednoho měsíce od data podání žádosti.

Odmítnutí GMAT / GRE

GMAT / GRE se může vzdát pro žádosti o večerní MBA, pokud splňují jedno nebo více z následujících kritérií:

 • Získal bakalářský titul z akreditované instituce se známkami B nebo vyšší ve dvou nebo více kvantitativních vysokoškolských a / nebo postgraduálních studijních programech
 • Získal titul absolventa z akreditovaného programu
 • Získané kvantitativní nebo analytické dovednosti prostřednictvím profesních povinností
 • Absolvoval celou nebo část odborné certifikace s kvantitativním zaměřením (např. CFA, CPA, CFP, FINRA, Six Sigma, SOA zkoušky a FRM)
 • Mít minimálně tři roky smysluplné pracovní zkušenosti, s vysokoškolským vzděláním GPA 3,0 nebo vyšší
 • Získal předchozí titul z Babson College
 • Dokončeno Babsonův certifikát v pokročilém řízení (CAM). Studenti, kteří dokončí program CAM, mohou mít nárok na uplatnění kreditů CAM v budoucnu na jejich titul Babson MBA. Kontaktovat absolventy pro více informací.

Pokročilý stálý kredit

Večerní studenti MBA mohou získat až 15 pokročilých stálých kreditů pro základní kurzy, což představuje úsporu nákladů zhruba 25.770 dolarů. Studenti musí získat titul B nebo vyšší na univerzitě nebo univerzitě akreditované na národní nebo regionální úrovni v USA nebo v mezinárodním srovnatelném programu jako součást titulu získaného do pěti let od vstupu do programu Evening MBA. Navíc, studenti večerní MBA, kteří absolvovali zkoušku CPA, CFA nebo CMA, dostanou pokročilý stálý kredit pro konkrétní základní kurzy. Kontaktovat absolventy, abyste se dozvěděli více.

Financování stupeň vaší

 • Všichni žadatelé budou automaticky považováni za stipendium na základě zásluh a v době přijetí budou informováni o stipendiu.
 • Prostřednictvím firemních partnerství s programem EdAssist a strategickým aliančním programem poskytne společnost Babson 10% sníženou výuku pro kvalifikované zaměstnance. Chcete-li se dozvědět, zda se vaše firma kvalifikuje, obraťte se na Vaši věrnou MBA kontakt Christine Drummy a dejte jí vědět, na kterou společnost pracujete.
 • Babson také nabízí pohodlné možnosti platby a financování.

Volitelné předměty a koncentrace

Zatímco večerní studenti MBA dokončí své základní kurzy od 6:30 do 9:30 ve Wellesley nebo Bostonu, mohou se rozhodnout, že využijí volitelný předmět v jakémkoli formátu, včetně online, Blended Learning, intenzivní víkend a večery.

K dalšímu přizpůsobení studijního programu mohou studenti využít volitelných předmětů k dokončení koncentrace.

Zaměřte své učení

Pro studenty, kteří chtějí dále zaměřit akademické zájmy a plánování kariéry, nabízejí koncentrace a intenzita, které odrážejí oblasti významného významu ve světové ekonomice 21. století.

Koncentrace

Požadavky na koncentraci se pohybují v rozmezí od 9 do 12 kreditů a budou označeny po dokončení na vašem úředním přepisu. Upozorňujeme, že ti, kteří zkoumají program Blended Learning a zvažují soustředění, by měli mluvit s přijímáním absolventů, jelikož programová struktura omezuje možnost soustředění.

Obchodní Analytics

Je navržen tak, aby poskytoval pokročilé dovednosti a techniky, které lze aplikovat na disciplínu specifické a obecnější obchodní problémy. Tato koncentrace připravuje studenty na kariéru v organizacích všech typů a velikostí, které vyžadují rozhodování postavené na analytické nadaci.

podnikání

Koncentrace v podnikání se zaměřuje na vytváření, identifikaci, hodnocení, formování a jednáním o příležitostech, které vytvářejí ekonomickou a společenskou hodnotu v různých souvislostech a organizacích. Studenti v koncentrační praxi vyžadují potřebné dovednosti podnikatelského myšlení a činnosti, včetně posuzování příležitostí, získávání zdrojů, budování týmů a zahájení a řízení nových a rostoucích podniků (široce definovaných). Studenti mají také možnost hlouběji prozkoumat různé formy podnikání, včetně začínajících podnikatelů, rodinných podniků, firemního podnikání, neziskového podnikání a nákupu malého podniku.

finance

Tato koncentrace je určena k rozvíjení kompetencí ve finančních nástrojích a analýzách, připravuje studenty, aby vedli správnými rozhodnutími a poskytli kroky k tomu, aby studenti potřebovali připojení k budování sítě v odvětví finančních služeb.

Globální řízení

Navrženy tak, aby povzbudily studenty, aby rozvíjeli globální obchodní dovednosti, rozvíjeli mezikulturní kompetence a usilovali o rozmanité kurzy mezinárodních obchodních a terénních studií jak v zahraničí, tak v kampusu, tato koncentrace rozšiřuje chápání globálního managementu tak, oblast dovedností - například marketing nebo finance - a získání globálního myšlení.

marketing

Tyto kurzy jsou navrženy tak, aby pomohly absolventům studentů připravit se na marketing v organizacích všech typů a velikostí. Tyto kurzy se zabývají hlubším pohledem na klíčová témata, jako je porozumění zákazníků, budování tržní strategie a provádění marketingového plánu.

Intenzivní stopy

Intenzivní skladby jsou série kurzů v kombinaci s podpisovým zážitkem. Zatímco Intensity Track se neobjeví ve vašem přepisu, poskytuje příležitost prohloubit znalosti o tématu a vytvořit si životopis.

Babson College Fund

Akademický program, v němž zvláště vybraní studenti z bakalářských i postgraduálních škol spravují část Babson College dotace. Program rozvíjí dovednosti studentů v investičním výzkumu a řízení portfolia a nabízí praktické zkušenosti.

Sledování intenzity podnikání a sociální inovace

Tato intenzita se zaměřuje na rozvoj myšlení, dovedností a kompetencí kolem vytváření ekonomické a společenské hodnoty současně ne postupně. Intenzita podnikání a sociální inovace vyžaduje bohatou kombinaci práce na kurzech a podnikatelských zkušeností s praxí koncepcí sociálních inovací, stejně jako dvouhodinová Hodina dopadu MBA o cílech udržitelného rozvoje OSN. Sociální inovace mohou být zkušenostmi, schválenými nezávislými studiemi nebo programem Babson Board Fellows.

Podniková intenzita (EIT)

Specializovaná dvouoborová volitelná série pro studenty, kteří se snaží podniknout, doufají, že začnou krátce po dokončení studia. Vzhledem k struktuře třídy se řídí vlastním aplikačním procesem a ne všichni studenti jsou zaručeni přijetí do programu. Třída je navržena tak, aby poskytovala mentory, zdroje a vůdcovství, jak se studenti připravují na zahájení podnikání po ukončení studia. Tato třída je obvykle přijata v jarním semestru absolventského roku studenta.

Řízení technologicky náročného podniku (MTIE)

Trať, která zahrnuje řízení technologických inovací, marketingových high-tech produktů a semestrální seminář, který se vezme jako kohorta studentů ze všech čtyř programů MBA. Související volitelná témata zahrnují technologické právo, biotechnologii, telekomunikace a oceňování výrobků high-tech.

Ženy Innovating Now (WIN) Lab® Intensity Track

Intenzivní dráha WIN Lab® nabízí studentům MBA příležitost získat ocenění za intenzivní ženský akcelerátor, který nabízí WIN Lab®. Ženy podnikatelé se transformují do generálních ředitelů prostřednictvím přísných kurzů podnikání, aplikovaných zkušeností, mentoringu a úspěchů v milníkůch, jejichž cílem je přesunout počáteční fáze podnikání od prototypu k úspěšnému spuštění a růstu. Tato zkušenost s kombinací 8-ti měsíční, 3-kreditní laboratorní zkušenosti s řadou aktivit v oblasti podnikání a zahrnuje minimálně 9 kreditů, včetně: předběžného požadavku EPS7500, 3-kreditní WIN Lab, který je dvousemestrovým zážitkem, a 3 kredity volitelných. Absolventi laboratoře WIN Lab Intensity Track obdrží na začátku speciální označení.

Vytvořte si své znalosti

Jak vytváříte ekonomickou a společenskou hodnotu v neustále se měnícím globálním hospodářství? Vyrovnáváte kreativitu s analýzou. Máte agilitu, která vám umožňuje otáčet cíle. A máte mimořádnou schopnost identifikovat a vytvářet příležitosti.

V Babsonu budete rozvíjet a stavět na těchto dovednostech v celém programu MBA.

Dovednosti potřebné - a zaměstnavatelé chtějí

Rozvíjíte celoživotní dovednosti, které potřebujete k úspěchu během celého svého pracovního a osobního života. Je to rovnováha mezi vedením, řízením, budováním týmu a dovednostmi lidí, které vám poskytnou kariérní výhodu v jakémkoli odvětví nebo funkci práce.

Capstone hřiště

Kurz Babson MBA Capstone je jedinečně navržen pro každý ze čtyř programů. Kurz vám dává příležitost aplikovat vše, co jste se naučili v rámci základních učebních osnov, připravit vás na zvládnutí uprostřed nejednoznačnosti.

Zkušenosti s výukou podpisu (SLE)

SLE v Babsonu jsou jedinečné kurzy a vzdělávací aktivity, které vám umožňují vzít si to, co se učíte ve třídě, a aplikovat je na skutečné obchodní situace.

Tyto zážitky, které jsou zařazeny do učebních osnov, vám dávají možnost uplatnit podnikatelské rozhodování. Správa talentu: Váš vlastní a další, jeden z těchto kurzů, rozvíjí vaši schopnost posoudit a rozvíjet své vlastní schopnosti, stejně jako identifikovat a rozvíjet talenty v jiných.

témata kurzu

 • účetnictví
 • Analýza a modelování dat
 • podnikání
 • ekonomika
 • finance
 • IT a sociální média
 • zákon
 • Správa organizací a lidí
 • marketing
 • Strategická studia
 • Technologie a operace

MBA Core Curriculum podle programu

Naše jednotné základní učební osnovy jsou nabízeny ve všech čtyřech modelech dodávek MBA. Přečtěte si více o tom, jak vypadá hlavní program pro každý program.

Večerní programový učební plán

Volitelný kurikulum

Babsonova volitelná kurikulum MBA poskytuje studentům příležitost stavět na základních znalostech získaných během požadovaných základních učebních osnov a sladit vzdělávací cíle s postgraduálními plány. Volitelné kurzy poskytují příležitost napříč programovými sítěmi, protože jsou nabízeny studentům v programech MBA na plný a částečný úvazek.

Úkoly v učebně

Volitelné předměty v učebně jsou nabízeny v následujících oborech: účetnictví a právo, ekonomika, podnikání, finance, technologie, operace a řízení informací, řízení a marketing. Chcete-li posílit možnosti plánování pro studenty na částečný úvazek i na plný úvazek, jsou v těchto oborech nabízeny intenzivní volby, které studentům umožňují získat kredity za zkrácenou dobu.

Mimo volitelných učeben

Babson MBA studenti mají několik příležitostí k získávání kreditů, které pomohou zvýšit jejich uplatnění toho, co se učil v učebně. Mezi tyto příležitosti patří studium v ​​zahraničí, nezávislý výzkum a spolupráce s globálními a domácími organizacemi, které pomohou řešit své podnikatelské výzvy.

Vzhledem k různým časovým rozvrhům pro různé modely dodávek MBA, jednoletého, dvouletého, večerního a smíšeného vzdělávání se volitelná nabídka liší. Chcete-li se dozvědět více o tom, jak by vám volitelný harmonogram mohl hledat prostřednictvím konkrétního modelu doručování, spojte se s přijímacím řízením absolventa.

Pokud se student rozhodne soustředit své volitelné předměty v určité oblasti, může existovat příležitost prohlásit soustředění.

MBA učení Cíle

Studijní cíle studenta pro Babsonův program MBA jsou v souladu s misí akademie, která vzdělává podnikatelské představitele, kteří vytvářejí všude velké ekonomické a společenské hodnoty. Babson pravidelně hodnotí tyto učební cíle jako součást svého úsilí o neustálé zlepšování programu.

Babson absolventi MBA jsou kompetentní v následujících oblastech:

Podnikatelské myšlení a herectví

Babson absolventi MBA vytvářejí, identifikují, posuzují, vytvářejí a chovají příležitosti v různých kontextech a organizacích.

Sociální, environmentální a ekonomická odpovědnost

Absolventi Babson MBA rozhodují na základě vědomí příslušných zúčastněných stran, etických úvah a pokusů o vytvoření a udržení sociální, environmentální a ekonomické hodnoty.

Vlastní a kontextová povědomost

Babson absolventi MBA chápou svůj smysl pro účel, identitu a kontext a používají toto chápání k informování o svých rozhodnutích.

Funkční hloubka s integrační schopností

Babson absolventi MBA čerpají z hlubokých funkčních znalostí a více funkčních dovedností a perspektiv zároveň vytvářet komplexní odpovědi na obchodní výzvy a příležitosti.

Správa v globálním prostředí

Babson absolventi MBA uznávají a vyhodnocují globální příležitosti a zároveň zahrnují kulturní souvislosti a složitosti spojené s řízením v globálním prostředí.

Vedení a týmová práce

Absolventi MBS absolvují vhodné vedení, hodnotí různorodé perspektivy a dovednosti a spolupracují na dosažení organizačních cílů v měnícím se prostředí.

V kariéře

Absolventi bakalářských studií mají vliv na podnikatelské vedoucí postavení v podnicích od firem Fortune 500 - včetně společností Fidelity Investments, Amazon.com, CVS Health, Walmart a Boston Scientific - k široké škále dynamických startů.

Každý absolvent Babsonu je vítán v živé komunitě absolventů - víc než 40 000 lidí ve více než 115 zemích a ve všech 50 amerických státech - poskytuje dostatečné možnosti, jak využít odborné globální sítě, další partner nebo partner v nových obchodních aktivitách.

Odběr vzorků třídy 2016 zaměstnavatelů na plný úvazek v MBA

AMAZON / APPLE / ATHENAHEALTH / BOOZ ALLEN HAMILTON / BRIGHT HORIZONS / CITIGROUP / CVS HEALTH / DEPUY SYNTHES / EF (VZDĚLÁVÁNÍ PRVNÍ) / EMD SERONO / EY / FACEBOOK / FIDELITY INVESTMENTS / GE VENTURES / GOOGLE / HASBRO / INSTRUMENTATION LABORATORY / LEANBOX / MERCER PORADENSTVÍ / SEVERNÍ ELEKTRONICKÉ SYSTÉMY / OCEANOVÉ SPRAY / ORACLE CORPORATION / PA CONSULTING GROUP / PWC / SANTANDER BANK / STAX / UNITEDHEALTH GROUP / VAYNERMEDIA / WALMART MÉXICO Y CENTROAMÉRICA / WORLDBUSINESS CAPITAL

This school offers programs in:
 • Angličtina
Doba a cena
This course is Studium v kampusu
Start Date
Datum začátku
Led. 2019
May 2019
Duration
Délka trvání
3 let
Kombinované
Price
Cena
1,718 USD
Výuka na akademický rok 2017-2018
Information
Deadline
Locations
Spojené státy americké - Wellesley, Massachusetts
Datum začátku : Led. 2019
Termín odevzdání přihlášek Kontaktuj školu
Datum ukončení Kontaktuj školu
Datum začátku : May 2019
Termín odevzdání přihlášek Kontaktuj školu
Datum ukončení Kontaktuj školu
Datum začátku : Sept. 2019
Termín odevzdání přihlášek Kontaktuj školu
Datum ukončení Kontaktuj školu
Dates
Led. 2019
Spojené státy americké - Wellesley, Massachusetts
Termín odevzdání přihlášek Kontaktuj školu
Datum ukončení Kontaktuj školu
May 2019
Spojené státy americké - Wellesley, Massachusetts
Termín odevzdání přihlášek Kontaktuj školu
Datum ukončení Kontaktuj školu
Sept. 2019
Spojené státy americké - Wellesley, Massachusetts
Termín odevzdání přihlášek Kontaktuj školu
Datum ukončení Kontaktuj školu