Drucker School Executive Management Program (EMP) hledá odborníky, kteří úspěšně podniká, přesto se chtějí připravit na budoucí pokrok. Snažíme se zapsat dobře zaokrouhlené osoby, které mají silné analytické a komunikační schopnosti, stejně jako záznamy o pokroku v řízení. Vybíráme studenty ze široké škály odvětví a prostředí. Chceme, aby lidé, kteří budou mít prospěch i přispívají v našem dynamickém prostředí v učebnách. Kandidáti na EMP musí mít minimálně:

* Pět let středního až vyššího managementu nebo odborné praxe.
* Americký bakalářský titul nebo jeho ekvivalent

Nepožadujeme GMAT nebo GRE pro přijetí do EMP. Potřebujeme:

- žádost Claremont Graduate University (tištěná nebo online)

- Oficiální kopie všech vysokoškolských a postgraduálních akademických přepisů.

- Tři doporučení.

- Vaše prohlášení o kariéře.

- Váš životopis.

- výsledky TOEFL pro zahraniční studenty.

- Poplatek za žádost ve výši 60 USD.

- Osobní rozhovor s vámi. To lze naplánovat po přijetí aplikace.

Studenti programu Drucker Executive Management (EMP) pocházejí z neuvěřitelně širokého spektra průmyslových odvětví - firemních, soukromých, vládních a neziskových - a širokého spektra etnických původů. Tato rozmanitost zavádí do učebny řadu výhledů, které vytvářejí živé a důvtipné diskuse. Budete ohromeni inteligencí vašich kolegů, zkušeností a čerstvých názorů a jak vám poskytnou lepší pochopení dnešní obchodní komunity, a to jak na domácí, tak i celosvětové úrovni.

Široká škála znalostí, které naši studenti přinesou do učebny, vás vyzývá, abyste se otevřeli myšlenkám, které byste neměli příležitost prozkoumat, aniž by sem přišli. Poskytuje vám možnost myslet hlubokým způsobem, vyskočit mimo své vlastní zkušenosti a přemýšlet o problémech, které ovlivňují svět.

Studenti jsou známí svou touhou prozkoumat a učit se z jiných průmyslových odvětví a prostředí, než je jejich vlastní. Není neobvyklé, že by naše fakulta komentovala to, jak je ohromeno, pokud jde o počet studentů, kteří se rozhodnou pracovat na projektech, které přímo nesouvisí ani nejsou spojeny se společností nebo obchodem studenta.

Na Drucker School odmítáme hranice. Jste povzbuzováni k interakci s ostatními studenty, absolventy a současnými vyhlídkami, stejně jako jejich rodinami. Je to součást našeho úsilí podporovat kontakty a komunity, které se rozšiřují mimo třídu a zvyšují vaši osobní a profesionální síť. Pokud hledáte radu ohledně pracovního problému, můžeme vás dokonce dát do kontaktu s fakultou, studenty nebo absolventy se zkušenostmi, které vám mohou pomoci.

Shrnutí našich studentů EMP
Průměrný věk: 42 let
Průměrné roky zkušeností s řízením: 15

Procento žen: 45%

Program se vyučuje na:
  • Angličtina

Zobraz 1 více kurzů z Peter F. Drucker and Masatoshi Ito Graduate School of Management, Claremont Graduate University »

Tento kurz je Studium v kampusu
Start Date
Zář 2020
Duration
3 semestry
Kombinované
Deadline
Podle místa
Podle data
Start Date
Zář 2020
End Date
Termín odevzdání přihlášek

Zář 2020

Location
Termín odevzdání přihlášek
End Date