Výkonný program mba

Všeobecné informace

Popis programu

Drucker School Executive Management Program (EMP) hledá odborníky, kteří úspěšně podniká, přesto se chtějí připravit na budoucí pokrok. Snažíme se zapsat dobře zaokrouhlené osoby, které mají silné analytické a komunikační schopnosti, stejně jako záznamy o pokroku v řízení. Vybíráme studenty ze široké škály odvětví a prostředí. Chceme, aby lidé, kteří budou mít prospěch i přispívají v našem dynamickém prostředí v učebnách. Kandidáti na EMP musí mít minimálně:

* Pět let středního až vyššího managementu nebo odborné praxe.
* Americký bakalářský titul nebo jeho ekvivalent

Nepožadujeme GMAT nebo GRE pro přijetí do EMP. Potřebujeme:

- žádost Claremont Graduate University (tištěná nebo online)

- Oficiální kopie všech vysokoškolských a postgraduálních akademických přepisů.

- Tři doporučení.

- Vaše prohlášení o kariéře.

- Váš životopis.

- výsledky TOEFL pro zahraniční studenty.

- Poplatek za žádost ve výši 60 USD.

- Osobní rozhovor s vámi. To lze naplánovat po přijetí aplikace.

Studenti programu Drucker Executive Management (EMP) pocházejí z neuvěřitelně širokého spektra průmyslových odvětví - firemních, soukromých, vládních a neziskových - a širokého spektra etnických původů. Tato rozmanitost zavádí do učebny řadu výhledů, které vytvářejí živé a důvtipné diskuse. Budete ohromeni inteligencí vašich kolegů, zkušeností a čerstvých názorů a jak vám poskytnou lepší pochopení dnešní obchodní komunity, a to jak na domácí, tak i celosvětové úrovni.

Široká škála znalostí, které naši studenti přinesou do učebny, vás vyzývá, abyste se otevřeli myšlenkám, které byste neměli příležitost prozkoumat, aniž by sem přišli. Poskytuje vám možnost myslet hlubokým způsobem, vyskočit mimo své vlastní zkušenosti a přemýšlet o problémech, které ovlivňují svět.

Studenti jsou známí svou touhou prozkoumat a učit se z jiných průmyslových odvětví a prostředí, než je jejich vlastní. Není neobvyklé, že by naše fakulta komentovala to, jak je ohromeno, pokud jde o počet studentů, kteří se rozhodnou pracovat na projektech, které přímo nesouvisí ani nejsou spojeny se společností nebo obchodem studenta.

Na Drucker School odmítáme hranice. Jste povzbuzováni k interakci s ostatními studenty, absolventy a současnými vyhlídkami, stejně jako jejich rodinami. Je to součást našeho úsilí podporovat kontakty a komunity, které se rozšiřují mimo třídu a zvyšují vaši osobní a profesionální síť. Pokud hledáte radu ohledně pracovního problému, můžeme vás dokonce dát do kontaktu s fakultou, studenty nebo absolventy se zkušenostmi, které vám mohou pomoci.

Shrnutí našich studentů EMP
Průměrný věk: 42 let
Průměrné roky zkušeností s řízením: 15

Procento žen: 45%

Poslední aktualizace Zář 2017

Informace o škole

Proč Drucker? Co dělá jedna škola liší od příští? Věříme, že to je filozofie a lidé, které budou nakonec definovat svůj postgraduál zkušenosti. A naše filozofie je založena na lidech-management jako ... Čtěte více

Proč Drucker? Co dělá jedna škola liší od příští? Věříme, že to je filozofie a lidé, které budou nakonec definovat svůj postgraduál zkušenosti. A naše filozofie je založena na lidech-management jako lidská podnik, jako liberální umění. Lidi potkáte na Drucker škole odráží tuto filozofii-od zaměstnanců, aby na fakultě, aby svými spolužáky-v každé interakci. Budete jednat s úctou, chválen za svou individualitu, a obsahoval v kolegiu součinnosti naší akademické obce. Zde naleznete vysoká očekávání a náročné programy, ale i slova povzbuzení a odborné poradenství. Zjistíte, profesoři vydávání knih, vedoucí ve svých oborech, kteří se touží zapojit se vám v živé diskuse o tom dnešní nejnaléhavějších otázek. Zjistíte, stylu řízení, že hodnoty kultivace lidského potenciálu jako společnosti nejcennějším zdrojem. Zjistíte, škola, která je globální, rozmanité a bohaté na zdroje, přičemž je intimní a dostatečně flexibilní pro vás prozkoumat cestu, která je pro vás to pravé. Zde na škole Drucker, najdete něco jiného. Ale neberte nás za slovo-zkušenosti z první ruky rozdíl a objevte možnosti vaší budoucnosti má v Drucker školy. Naše Účel Děláme rozdíl v životech těch, s nimiž se učíme a institucí, kde působíme. Naše poslání Dosahujeme naše účely prostřednictvím rozvoje a obohacení profesního života našich studentů: Posílit jejich schopnost myslet pečlivě a eticky asi složité, nejednoznačné otázky, aby se zvuk strategická rozhodnutí, a vést a inspirovat ostatní k dosažení společných účely Poskytování osobní a praktický, ale reflexní učení Vnukl intelektuální cu riosity a učení dovedností, které bude podporovat celoživotní hledání porozumění a otevřenosti vůči inovacím a změny Méně