Výkonný program MBA na Marriott School of Management bude nejnáročnější dva roky vašeho života. Tento intenzivní zážitek, navržený pro profesionální pracovníky, poskytuje světové manažerské výuky v jedinečné atmosféře. Zdůrazňujeme nejen vývoj přísných analytických nástrojů a dovedností pro řešení problémů, ale také uplatňování morálních principů potřebných pro rozumné využívání těchto schopností. Chceme, abychom pomohli rozvinout kompletní manažery a vůdce: muže a ženy s vynikajícími profesionálními schopnostmi, ale i muže a ženy s neporušeností, vírou a silným morálním charakterem, které budou mít vliv na svět.

Univerzita Brigham Young je známá výukou excelence. Členové fakulty Marriott School of Management, kteří vyučují v našem programu EMBA, jsou našimi nejlepšími instruktory. Nejen, že mají rozsáhlé vzdělávací zkušenosti. většina z nich měla také významné manažerské a konzultační zkušenosti. Kromě této povzbuzující schopnosti bude vaše zkušenost s EMBA obohacena o talentované a dobře připravené studenty, se kterými budete pracovat. Stejně jako vy, vaši kolegové budou pečlivě vybráni, aby přinesli programu bohatou škálu manažerských zkušeností různých typů organizací.

Náš program není snadný. Vyžaduje tvrdou práci, dlouhé hodiny, obětavost a oběť. Pokud se však zeptáte našich absolventů z minulosti, řeknou vám, že odměny jsou skvělé z hlediska osobního růstu, profesního pokroku a vytváření celoživotních asociací s fakultami, zaměstnanci a spolužáky.

Program Cíl

Program BYU Executive MBA (EMBA) přiláká, přiznává a absolvuje studenty, kteří se zavázali k jedinečné misi BYU. Účel programu zahrnuje

 • Pomozte každému studentovi posílit své svědectví obnoveného evangelia Ježíše Krista
 • Vyvine studenty manažerské dovednosti, které jim pomohou stát se vlivnými vůdci ve svém domově, v jejich církvi, ve své komunitě a ve svých profesích
 • Rozšiřte vizi našich studentů o jejich možnostech a příležitostech pro jejich budoucí profesní rozvoj a služby

Očekávané výsledky vzdělávání

Studenti v programu EMU BYU budou

 • Rozvíjet lepší pochopení toho, jak se víra a profesionální úspěch doplňují
 • Naučíte se pracovat ve skupinách a být součástí efektivních týmů
 • Buďte schopni komunikovat efektivně, jak ústně, tak písemně
 • Zvyšte jejich schopnost překládat etické hodnoty do podnikatelské praxe
 • Rozvíjet schopnost efektivně využívat technologie
 • Bude se moci aktivně účastnit globálního prostředí
 • Staňte se zkušenými v předmětu stupně

Cílová skupina


minimálně 5 let praxe v řízení na plný úvazek s vysokoškolským vzděláním na akreditované vysoké škole nebo univerzitě.

Program se vyučuje na:
 • Angličtina
Tento kurz je Studium v kampusu
Start Date
Duration
23 měsíců
Kombinované
Price
38,000 USD
Deadline
Podle místa
Podle data
Start Date
End Date
Termín odevzdání přihlášek
Location
Termín odevzdání přihlášek
End Date