Výkonný Mba Program (austin-waco)

Hankamer School of Business, Baylor University

Popis programu

Read the Official Description

Výkonný Mba Program (austin-waco)

Hankamer School of Business, Baylor University

Pokud je v záhadném světě podnikání jedna konstanta, lidé se budou řídit lídry, kteří mají jak vize, tak i konkurenční výhodu. Znamená to, že praktičtí vedoucí pracovníci čerpají z široké škály multidisciplinárních zkušeností. Tito vůdci jsou ve vysoké poptávce a jsou nejlepším přínosem společnosti. Nikdy nebudou zabaleni. Jejich přínosem je schopnost aplikovat teoretické znalosti a praktické dovednosti v globální tržní ekonomice.

Baylor nabízí 21měsíční program v Austinu a každoročně přijímá až 40 profesionálů. Tito vedoucí pracovníci mohou okamžitě aplikovat materiál z programu do své současné pozice.

"Náš program se snaží poskytnout informace, které jsou okamžitě použitelné pro profesionály z funkčních oblastí, jako jsou finanční, marketingové a kvantitativní obchodní analýzy. Studenti mohou získat znalosti, aplikovat ve své oblasti / oblastech odpovědnosti, přidat organizaci a zvýšit návratnost investic firmy (ROI). "

Austinova metoda výuky

Fakulta Baylor EMBA - Baylor byl vždy znám svou vynikající výukou. Naši profesoři EMBA jsou nadšeni svými úlohami jako facilitátory v rámci programu. Profesoři řídí studentskou diskusi a interakci a zároveň přidávají své vlastní zkušenosti jako autoři, vědci a firemní konzultanti. Mezi fakulty Austin EMBA patří Fred Hulme, Donald F. Cunningham, Roger Davis, Van D. Gray, Mitch Neubert, Timothy R. Kayworth, Patricia Nunley-Erwin a Thomas M. Kelly.

Učebny - Třídy se uskutečňují v areálu Freescale v severním Austinu, který se nachází na 7700 West Parmer Lane. Součástí areálu jsou seminární místnosti s tradičními a multimediálními prezentačními zařízeními, hlediště s kapacitou 100 míst a několik místností pro výlety.

Kabelové učebny - Bezdrátové síťové připojení pro notebooky poskytované v učebnách EMBA nabízejí nejnovější technologické vzdělání. Každý student obdrží notebook, jakmile je přijat do programu. Náklady na notebook jsou zahrnuty v částce nákladů na program. Baylor udržuje nejaktuálnější počítačové softwarové systémy, nedávno se řadí na 23. místě v Yahoo! Internet Life je seznam "100 nejmodernějších amerických univerzit." Tato významná technologická podpora umožňuje, aby část učebních osnov byla dodána elektronicky.

Dvacet procent předmětů je prezentováno online jako rozšíření tradiční učebny a poskytuje flexibilní vzdělávací prostředí pro obchodní profesionály. To se děje hlavně pomocí Blackboard , online systému řízení kurzů, který je na univerzitě Baylor univerzitně využíván fakultou EMBA.

Přijímací řízení

Přijímací proces společnosti Baylor začíná touhou kandidáta zavázat se k přísnému programu. Zkušenosti s vedením, řízením a dohledem nad rozpočtem jsou všechny oblasti, které jsou přezkoumány, stejně jako bakalářské přepisy. Baylor hledá doporučení od kolegů a manažerů, které potvrzují charakter a závazek kandidáta. Baylorův program se může pochlubit kandidáty z různých prostředí, včetně výtvarného umění, liberálního umění, medicíny, účetnictví, strojírenství a dalších.

Kromě aplikace budete muset dodat podpůrné dokumenty.

  • Doporučení
  • Přepisy
  • Osobní eseje o vaší touze získat titul EMBA
  • Profesionální životopis
This school offers programs in:
  • Angličtina


Poslední aktualizace September 22, 2017
Doba a cena
This course is Studium v kampusu
Start Date
Datum začátku
Srp. 2018
Sept. 2018
Duration
Délka trvání
21 měsíců
Kombinované
Price
Cena
73,000 USD
Information
Deadline
Locations
Spojené státy americké - Dallas, Texas, TX
Datum začátku: Sept. 2018
Termín odevzdání přihlášek Kontaktuj školu
Datum ukončení Kontaktuj školu
Spojené státy americké - Waco, Texas, TX
Datum začátku: Srp. 2018
Termín odevzdání přihlášek Kontaktuj školu
Datum ukončení Kontaktuj školu
Dates
Srp. 2018
Spojené státy americké - Waco, Texas, TX
Termín odevzdání přihlášek Kontaktuj školu
Datum ukončení Kontaktuj školu
Sept. 2018
Spojené státy americké - Dallas, Texas, TX
Termín odevzdání přihlášek Kontaktuj školu
Datum ukončení Kontaktuj školu