Výkonný mba (emba)

Všeobecné informace

Popis programu

Výkonný MBA od SMU Cox je rozsáhlý, rychlý, hluboký celosvětový lídrský zážitek. Výkonný MBA byl oceněn účastníky, sponzory a partnery v podnikatelském světě za přípravu, která nabízí těm, kteří jsou připraveni na jedinečné výzvy exekutivy. Stejně jako jeden z nejlepších programů Executive MBA na světě, učební osnovy jsou předvídavé a učí některé z nejvýznamnějších profesorů v akademické sféře.


Naši Executive MBA studenti zastupují špičku v podnikání z různých odvětví průmyslu a oborů. Prostřednictvím "kohortního přístupu" k učení se vy a vaši kolegové budete vzájemně soustředit prostřednictvím tříd, studijních skupin, cvičení budování týmu a společenských aktivit, které vám poskytnou nové pohledy a obrovsky rozšíříte osobní a profesionální perspektivy. Velmi často budete schopni okamžitě aplikovat znalosti získané v učebně na každodenní problémy, s nimiž se setkáte na pracovišti. Stejně tak jsou situace z práce přivedeny do učebny pro diskusi a dokonce řešení.Executive MBA výrazně zvýší vaši schopnost globálního myšlení, plánovat intuitivně, efektivně komunikovat a jednat strategicky. To dodává obrovskou kariérní hodnotu tím, že vás vystavuje podnikatelským znalostem z různých oblastí, zlepšenému profesionálnímu propojení a zvýšenému sebevědomí, které často přichází se zkušenostmi, které mění život.


Funkce programuNásledující funkce programu SMU Cox EMBA poskytují bohaté vzdělávací zkušenosti zkušené profesionálové, kteří hledají další úroveň dosažení.

Profesionální síťové příležitosti
Společnost Cox - síť více než 33 000 vedoucích pracovníků, která pokrývají většinu průmyslových odvětví, je zdrojem a významným posílením zkušeností SMU Cox. Ještě důležitější jsou vztahy, které vyvíjíte se svými spolužáky uvnitř i vně třídy pro osobní i profesionální obohacení.

Globální zkušenosti s učením
Ponoření do globální ekonomiky je důležité pro každého důvtipného obchodního profesionála. Studenti EMBA jsou povinni cestovat do Asie a Latinské Ameriky pro firemní prezentace zaměřené na zahraniční společnosti, jejich kulturu a prostředí, v nichž působí, a poskytují hlubší znalosti o dynamice mezinárodního obchodu.

Malé, soukromé školní prostředí
Mnoho programů EMBA probíhá v nastaveních mimo areál, jako jsou například kancelářské budovy. SMU Cox EMBA je dodávána na půvabném kampusu SMU, který je známý svou tradiční gruzínskou architekturou. Malá velikost školy umožňuje společný týmový přístup. Zatímco SMU Cox EMBA je největším programem v severním Texasu, třídy jsou rozděleny do sekcí a dále rozděleny do studijních skupin pěti až sedmi studentů, což je rys většiny studentů, který je mimořádně užitečný a občas životně důležitý.

Kariérní sebeurčení
Hledání diplomu MBA, jak uznávají studenti v minulosti, bylo prohloubit jejich profesní volby, ať už uvnitř jejich organizací nebo mimo. Mít MBA může vnášet větší pocit důvěry a sebeurčení - posílení schopnosti člověka mít a dělat více žádoucí celoživotní volby.

Umístění v dynamickém, světově proslulém městě
Cox škola se nachází uprostřed prosperujícího ekonomického epicentra Dallasu, TX, který umožňuje bezprostřední blízkost obchodním příležitostem a obchodním lídrům prakticky z jakéhokoli odvětví. SMU Cox nadále hraje důležitou roli při utváření intelektuální krajiny v Dallasu s pokračujícími jasnými vyhlídkami na růst a příležitosti.


Osnovy

Jako student COx Executive MBA budete vystaveni vysoce zapojenému učebnímu plánu a průkopnickému výzkumu, který vás připraví na výkonnou úroveň. Během 21-měsíčního programu získáte základní dovednosti jako Aplikovaná ekonomie, Finanční řízení, Organizační chování, Statistika, Marketingový výzkum a Účetnictví. Kromě toho se také budete ponořit do takových nových předmětů, jako jsou fúze a akvizice, vyjednávání a teorie portfolia. Existují dva mezinárodní cesty - čtyřdenní výlet do Latinské Ameriky v druhém roce a 10denní výlet do Asie v březnu posledního modulu. Během těchto výletů se setkáte se špičkovými pracovníky a navštívíte řadu firem, abyste upevnili své základní chápání mezinárodních obchodních konceptů a strategií.

Hodně z kurzu se bude konat v malých studijních skupinách, aby identifikovali a řešili problémy, které často odrážejí skutečné problémy. Za méně než dva roky získáte schopnost přemýšlet, naplánovat a jednat strategicky, abyste mohli čelit výzvám vedení na konkurenčním globálním trhu. Níže jsou uvedeny popisy kurzu.

Poslední aktualizace Zář 2017

Informace o škole

Founded in 1920, the SMU Cox School of Business equips students with the skills, knowledge, and experiences they need to succeed in business. Major publications, including BusinessWeek, The Economist, ... Čtěte více

Founded in 1920, the SMU Cox School of Business equips students with the skills, knowledge, and experiences they need to succeed in business. Major publications, including BusinessWeek, The Economist, Financial Times, Forbes, U.S. News & World Report and The Wall Street Journal rank SMU Cox among the top business schools in the nation and around the world. Méně