Výkonný Master of Business Administration

Všeobecné informace

6 dostupných umístění

Popis programu

mba

Program na United States University Executive MBA v sobě spojuje teorie a praxe studentů, který umožňuje aplikovat to, co se naučili. Studenti mají také možnost pracovat na stáž nebo zaměstnání v souvislosti s jejich oboru, zatímco ve škole, pomocí jejich CPT. Tento program kombinuje z velké části mezinárodní studentskou populaci s domácím studentům umožní oběma skupinami studentů příležitost podělit se o své různorodé pracovní zkušenosti.

Spojené státy americké University se nachází v krásné San Diego, Kalifornie. USU je world-class univerzity, nabízí jak on-line kurzy a on-kampusu učení. Existují stovky místních firem a společností, které nabízejí studentům a absolventům příležitosti pro skutečné světové zkušenosti, výzkumu při studiu či zaměstnání po ukončení studia. Jsme demonstrovat naši oddanost našich studentů prostřednictvím malých žáků ve třídě, které zajišťují žádný student po sobě zanechal. Držíme cenově dostupné školné sazby, které zpřístupnit vzdělání. San Diego je doma k různorodý studentský sbor, který podporuje začlenění a porozumění ve třídě, komunita, a ve světě. US University je jen pár minut od krásné pláže a má téměř dokonalé klima po celý rok. Získání si titul může být příjemné na univerzitě v USA.

Studenti získají široké znalosti o funkčních oblastí podnikání (finance a účetnictví, marketing, lidské zdroje, informační technologie), jakož i rozvíjet své vůdčí schopnosti prostřednictvím kurzů v organizační chování, obchodního práva a etiky, mezinárodní / globální správy, strategické plánování a organizační změny a inovace.

K dispozici: Hybrid: on-line s dvakrát za měsíc pobytu

Průměrná velikost třídy: 8 - 10 studentů

Čas na dokončení: 36 kreditů semestr / 4 semestry / 18 měsíců

Převod: Maximálně 6 jednotek

Cena:

 • Zahraniční studenti: 675,00 $ za úvěr
  • Přibližně 6,075.00 $ za semestr + příslušných poplatků

Požadavky programu:

Studenti, kteří ještě nedokončili bakalářský titul v oblasti obchodu, musí vyplnit BUS 440. BUS 440 Analýza a rozhodování pro manažery datových (dříve MGT 301)

Struktura kurzu:

36 kreditů; 12 základních kurzů, které zahrnují konečný Capstone kurzu.

Požadavky na přijetí

 • Vyplněný formulář žádosti
 • $ 100 poplatek za podání žádosti
 • Kopii oficiálního přepisu; přeložil a hodnoceny schváleným NACES agentury
 • Doklad o angličtině; IELTS skóre alespoň 6.0 nebo novější; TOEFL minimálně 61 a více
 • Prohlášení a doklady Finanční podpora
 • Kopii pasu s fotografií
 • Prohlášení o účelu
 • 2,5 minimální GPA

Volitelné CPT Předmět: MGMT 999

CPT je definována jako "alternativní práci / studium, stáže, kooperativní vzdělávání, nebo jakýkoli jiný typ požadované stáže nebo cvičení, který je nabízen prostřednictvím sponzorování zaměstnavatelům prostřednictvím dohod o spolupráci se školou." Tak, CPT pro studenty F-1 je určen k poskytnutí praxe ve Spojených státech v situacích, kdy práce slouží jako nedílná součást studijního programu studenta. CPT musí být pracovní, které nemusí zpoždění dokončení akademického programu.

CPT je nabízen jako 0,5 Zápočet za 8. týden zasedání. Náklady na MGT 999 kurz za relaci je $ 337,50 nebo $$ 675 za semestr. Student musí požádat o CPT před začátkem zasedání.

Poslední aktualizace Bře 2020

Stipendium Keystone

Objevte, jaké možnosti vám může nabídnout naše stipendium

Informace o škole

The Consortium of Boutique Universities helps students achieve economic and social progress through a student-centric approach to education. Our small colleges allow us to offer exceptional, personali ... Čtěte více

The Consortium of Boutique Universities helps students achieve economic and social progress through a student-centric approach to education. Our small colleges allow us to offer exceptional, personalized and flexible student services as well as a quality education at an affordable price. Méně
USA online , Švýcarsko online , San Diego , Washington , Londýn , Ženeva + 5 Více Méně