Výkonný Master of Business Administration

IPMI International Business School

Popis programu

Read the Official Description

Výkonný Master of Business Administration

IPMI International Business School

To je jádro program IPMI Business School. Program, se neustálé zlepšování, probíhá již dvacet let a produkoval řadu odborných manažerů a vedoucích. Hlavní rysy programu jsou:

Harvard Business School Case-Metody studia

Osnovy IPMI Business School bylo rychle zvyklý na změny pojmů a postupů v podnikání. Stejně jako Harvard Business School, IPMI Business School je především případová studie obchodní škola s případovými studiemi z Harvardu, INSEAD a IPMI Business School sám. Použití případech, nebo poměr mezi případy a koncepčního rámce se liší v závislosti na předměty a programy kurzů.

Master of Business Administration (MBA) program zachycuje složitost a nejasnostem spočívajícím v rozhodování a provádění reálného světa ve třídě pomocí případových studií, spíše než pouze prostřednictvím přednášek. Diskuse o real life situacích vede studenty na jaké problémy z různých úhlů a dá dobře zaoblené perspektivu. Stejně tak umožňuje studentům rozvíjet silné analytické a řešení problémů & rozhodovací schopnosti. Kromě toho také poskytuje studentům s použitelných dovedností porozumět dynamice podnikání.

Angličtina Dodávka

Třídy IPMI Business School jsou dodávány v angličtině, který poskytuje studentům použitelných dovedností a podpořit důvěru v mezinárodním podnikatelském prostředí.

Vynikající Curriculum

Osnovy IPMI Business School bylo rychle zvyklý na změny pojmů a postupů v podnikání. Stejně jako Harvard Business School, IPMI Business School je především případová studie obchodní škola pomocí případových studií z Harvardu, INSEAD a IPMI Business School sám.

Učení ve skupinách

Učení ve studijních skupinách je také součástí učebních osnov. Nápady a zkušenosti budou předávány a sdíleny během výuky. Studenti se naučí strukturovat své argumenty se vyjádřit jasně a flexibility vůči postoji a názory druhých - neocenitelnou přípravě na zvládání situací, které mohou nastat v jejich budoucí kariéru.

This school offers programs in:
  • Angličtina
Doba a cena
This course is Studium v kampusu
Start Date
Datum začátku
Contact school
Duration
Délka trvání
Denní studium
Information
Deadline
Locations
Indonésie - Jakarta
Datum začátku : Contact school
Termín odevzdání přihlášek Kontaktuj školu
Datum ukončení Kontaktuj školu
Dates
Contact school
Indonésie - Jakarta
Termín odevzdání přihlášek Kontaktuj školu
Datum ukončení Kontaktuj školu