Výkonný Master of Business Administration

Všeobecné informace

Popis programu

To je jádro program IPMI Business School. Program, se neustálé zlepšování, probíhá již dvacet let a produkoval řadu odborných manažerů a vedoucích. Hlavní rysy programu jsou:

Harvard Business School Case-Metody studia

Osnovy IPMI Business School bylo rychle zvyklý na změny pojmů a postupů v podnikání. Stejně jako Harvard Business School, IPMI Business School je především případová studie obchodní škola s případovými studiemi z Harvardu, INSEAD a IPMI Business School sám. Použití případech, nebo poměr mezi případy a koncepčního rámce se liší v závislosti na předměty a programy kurzů.

Master of Business Administration (MBA) program zachycuje složitost a nejasnostem spočívajícím v rozhodování a provádění reálného světa ve třídě pomocí případových studií, spíše než pouze prostřednictvím přednášek. Diskuse o real life situacích vede studenty na jaké problémy z různých úhlů a dá dobře zaoblené perspektivu. Stejně tak umožňuje studentům rozvíjet silné analytické a řešení problémů & rozhodovací schopnosti. Kromě toho také poskytuje studentům s použitelných dovedností porozumět dynamice podnikání.

Angličtina Dodávka

Třídy IPMI Business School jsou dodávány v angličtině, který poskytuje studentům použitelných dovedností a podpořit důvěru v mezinárodním podnikatelském prostředí.

Vynikající Curriculum

Osnovy IPMI Business School bylo rychle zvyklý na změny pojmů a postupů v podnikání. Stejně jako Harvard Business School, IPMI Business School je především případová studie obchodní škola pomocí případových studií z Harvardu, INSEAD a IPMI Business School sám.

Učení ve skupinách

Učení ve studijních skupinách je také součástí učebních osnov. Nápady a zkušenosti budou předávány a sdíleny během výuky. Studenti se naučí strukturovat své argumenty se vyjádřit jasně a flexibility vůči postoji a názory druhých - neocenitelnou přípravě na zvládání situací, které mohou nastat v jejich budoucí kariéru.

Poslední aktualizace Říj 2015

Stipendium Keystone

Objevte, jaké možnosti vám může nabídnout naše stipendium