Výkonný Master of Business Administration - EMBA

University of Business and International Studies Geneva (UBIS)

Popis programu

Read the Official Description

Výkonný Master of Business Administration - EMBA

University of Business and International Studies Geneva (UBIS)

EMBA Program výsledky:

V UBIS EMBA kurzy nabízené ve večerních hodinách pro profesionály a program dává studentům příležitost mít aplikovaného obchodní vzdělání v dynamickém, multikulturním prostředí pro vzdělávání. Program nejen zlepšuje rozhodovací schopnosti studentů tím, že poskytuje funkční obchodní základy, ale také zvyšuje jejich analytické, komunikaci a technické dovednosti. EMBA z UBIS vám poskytne potřebné dovednosti, aby se na řízení mid-k-senior úrovni a řídících funkcích v podnikovém světě. Naši absolventi budou mít důvěru v pokračování kariéry v pozicích autority v soukromém sektoru, v oblasti veřejné správy, mezinárodních organizací nebo nevládních organizací.

Struktura programu:

Pro příjem výkonného Master of Business Administration (EMBA), studenti musí získat 48 hodin úvěru semestr, která jsou rovna 16 kurzů, včetně práce, více než 15 měsíců na plný úvazek studie. Studie zahrnuje Předběžné kurzy (30 kreditních hodin), plus postgraduální kurzy (48 kreditních hodin).

Profil některé z našich profesorů:

Bývalý DG na Pommery, LVMH Švýcarsko; Bývalý Vice President - Střední východ a Afrika na PepsiCola International; Zakladatel a Managing Partner v O plc; Bývalý ředitel WWF News Service / Communications Manager, WWF International.

Dokumenty potřebné k aplikaci (klikněte zde):

1) Kompletní žádost (včetně podpůrných dokumentů níže)

2) Zašlete svůj oficiální certifikovaný univerzitní přepis (finále Přepis tříd a kurzů) a kopii svého oficiálního vysokoškolského diplomu. To zahrnuje oficiální přepisy pro všechny univerzity přišel. 

3) kopii vašeho CV / životopis a / nebo pracovní osvědčení popisovat své profesní úspěchy

4) Studenti, kteří potřebují švýcarské studentské vízum ke studiu na-zemi, musí rovněž předložit následující doklady, požadované švýcarskými orgány, kromě položky 2 uvedena v předchozím.

  • Bankovní výpisy vykazující alespoň CHF9'000 nebo jeho ekvivalent
  • Fotokopii platného cestovního pasu
  • Studijní plán naznačuje, proč se student vybral Švýcarsko, proč Ženeva, proč UBIS, co se student chce studovat, jak dlouho to bude trvat, jaký stupeň (y) student chce dosáhnout, a plány studenta opustit Švýcarsko po ukončení své / její studie 

 5) TOEFL nebo jiná oficiální výsledky English umístění zkouška (Pokud vaše předchozí školní nebyl v angličtině nebo non-přirozené anglické reproduktory). Mají všechny výsledky předložené do naší kanceláře přímo z testovacího agentury. 

6) Pay nevratný poplatek za zpracování žádosti 100 CHF

Poznámka: Kopie žádosti a podpůrné dokumenty mohou být zaslány e-mailem na adresu: admissions@ubis-geneva.ch~~pobj, následovaný originály poštou.

This school offers programs in:
  • Angličtina
Doba a cena
This course is Studium v kampusu
Start Date
Datum začátku
Ún. 2019
Duration
Délka trvání
12 - 24 měsíců
Kombinované
Price
Cena
2,200 CHF
za kurz
Information
Deadline
Locations
Švýcarsko - Geneva, Geneva
Datum začátku : Ún. 2019
Termín odevzdání přihlášek Kontaktuj školu
Datum ukončení Kontaktuj školu
Dates
Ún. 2019
Švýcarsko - Geneva, Geneva
Termín odevzdání přihlášek Kontaktuj školu
Datum ukončení Kontaktuj školu