Navrženo s Busy Professionals jako jste na mysli


Program EMBA je navržen speciálně pro vedoucí pracovníky a odborníky, kteří se zajímají o posílení své kariéry. Byl vyvinut s rozsáhlým přínosem vedoucích pracovníků zastupujících malé, středně velké a společnosti Fortune 500, stejně jako přední akademici a odborníky z oboru. Výsledkem je inovativní, rychlý, praktický a výukový zážitek zaměřený na výsledky, jehož cílem je vybavit vůdce soutěžit na trhu 21. století.

Jedinečné funkce EMBA

  • 15měsíční program a praktický plán
  • Unikátní zaměření na inovace a růst
  • Personalizované, hands-on učení
  • Omezená velikost třídy a silný zákaznický servis
  • Silné vzájemné vztahy a fakulty
  • Mezinárodní Studijní cesta

Program Úvod


Program Executive Master of Business Administration (EMBA) na univerzitě v Toledu je navržen se zkušenými vedoucími pracovníky a odborníky v mysli a je přizpůsoben tak, aby odpovídal jejich zaneprázdněným rozvrhům. Prostřednictvím strukturovaného přístupu založeného na zámku mohou účastníci absolvovat MBA se svými vrstevníky na úrovni odpovídající jejich podnikatelským zkušenostem. Každá třída vedoucích pracovníků začíná program společně, přičemž stejné kurzy ve stejném pořadí a sdílí stejné vzdělávací zkušenosti. Tato struktura podporuje hloubkové učení, týmové techniky a trvalé přátelství. Případová metoda studia, diskuze o řešení problémů, týmová prezentace, individuální studium a přiřazené četby se používají k výuce teorie a rozvíjení praktických dovedností.


Program je dokončen za pouhých 15 měsíců. Třídy pro program EMBA se konají v pátek večer a celý den sobota po dva víkendy, po kterém následuje jeden víkend.

V celém programu je zdůrazněn mezinárodní pohled na podnikání. Účastníci se účastní mezinárodního výletu v závěrečném třídním semestru jako součást programu Global Study Field Trip. Během sedmi až desetidenního výletu se účastníci setkávají s obchodními, finančními a vládními představiteli, aby dosáhli lepšího pochopení globálního obchodu. Předchozí skupiny navštívily Německo, Skotsko, Polsko, Anglii a Čínu (Hangzhou, Šanghaj a Peking).

Celoživotní vztahy

Každých patnáct měsíců začíná program asi 20 manažerů. Procházejí programem jako skupina a berou všechny stejné třídy ve stejném pořadí. Během této doby se účastníci učí od sebe, stejně jako od fakulty, budování vztahů, které budou trvat déle než po dobu trvání programu.

Zkušenosti z pracovní skupiny

Účastníci se účastní týmového učení tím, že se účastní pracovních skupin v rámci programu EMBA. Stejně jako v podnikání musíte komunikovat, vyjednávat a dokončit úkoly jako součást týmu. Skupiny se skládají z účastníků z různých společností a funkčních oblastí. Členové skupiny se naučí vzájemně využívat znalosti a zkušenosti pro dokončení integračních týmových projektů. Členové sdílejí nápady, koncepty, zkušenosti a znalosti.

Cílová skupina


Program EMBA je navržen speciálně pro vedoucí pracovníky a odborníky, kteří se zajímají o posílení své kariéry

Program se vyučuje na:
  • Angličtina

Zobraz 1 více kurzů z University of Toledo College of Business Administration »

Tento kurz je Studium v kampusu
Start Date
Duration
15 měsíců
Kombinované
Deadline
Podle místa
Podle data
Start Date
End Date
Termín odevzdání přihlášek
Start Date
End Date
Termín odevzdání přihlášek
Location
Termín odevzdání přihlášek
End Date
Termín odevzdání přihlášek
End Date