Výkonný Master of Business Administration (EMBA)

Všeobecné informace

Popis programu

Jízda na koni v Asii rychlým růstem a velkým očekáváním pro zachování prosperity, SMU EMBA je určen zejména pro globální senior vůdce, který má zájem o obchodní inovace a růst. Se vstupy z více než 100 lídrů v Asii, náš vzdělávací program integruje osvědčené postupy s vyvíjejícími se zásadami a nuance v regionu. Zaměřuje se také na cestu za volantem Vašeho osobního růstu přes vynikající výsledky v oblasti vedení, znalostí a aplikace. Učil interaktivně v dynamickém centra kampusu v Singapuru s studijních stints v USA, Indii a Číně, SMU EMBA je skutečně globální vzdělávání, které přináší moderní vůdce ve vás - ten, který je praktický, globální a sociálně uvědomělý.

Požadavky na přijetí

  • Prokázaná výjimečný potenciál v oblasti vedení, silné manažerské dovednosti a intelektuální schopnosti potřebné pro dokončení našeho přísný program.
  • Bakalářský diplom nebo rovnocenné profesní kvalifikace.
  • Navrhované 10 let pracovních zkušeností.
  • GMAT nebo SMU Přijímací zkoušky.

Poplatky

Poplatek za podání žádosti je S 200 dolarů, včetně GST (nevratný)

Školné

Celkový poplatek S $ 109.500, včetně zboží a služby zdaní (GST). Školné zahrnuje studijní materiály, jídla během rezidenčních segmentech a ubytování v USA, Indii a Číně.

Poplatky (po GST) jsou splatné takto:

  • 1. platba S $ 10,000 při převzetí
  • 2. platba S 33.000 $ 31. Mar.
  • 3. Výplata S 33.000 $ 30 Sep
  • 4. Výplata S 33.500 $ 31. ledna

Ostatní náklady vyloučeny z programu a hradí účastníci: letenek a ubytování v Singapuru.

Poslední aktualizace Bře 2020

Stipendium Keystone

Objevte, jaké možnosti vám může nabídnout naše stipendium

Informace o škole

A premier university in Asia, the Singapore Management University (SMU) is internationally recognised for its world-class research and distinguished teaching. Established in 2000, SMU’s mission is

A premier university in Asia, the Singapore Management University (SMU) is internationally recognised for its world-class research and distinguished teaching. Established in 2000, SMU’s mission is Méně

Akreditace

EFMD Equis Accredited
AACSB Accredited