Přečtěte si oficiální popis

Opět nový pedagogický přístup svět

Flexibilita dnešním tréninku: ke každému jeho rytmu a jeho život

  • 1 dynamický model: workshopy, semináře a projekty
  • Udržitelné tempo 1: 1 večer týdně (3h) + 1 Sobota měsíčně (7h)
  • 1 školení pro manažery: tréninkový čas je v souladu s profesní cíle (15 až 18 měsíců v závislosti na integrační opěrky)
  • 1 adaptabilní model: systém umožňuje oba tváří, že dálkový ovladač pro všechny události, včetně projektů, které se zabývají nějaká nepředvídaná
  • 1 flexibilní učení: Je možné se dostat po silnici během tréninku

„Plus“

  • Osobní rozvoj / Vedení
  • Koučování pro realizaci odborného projektu
  • Stoupat v manažerských a technických dovedností
  • Výběr ze 4 MBA v centru digitální transformací
  • Týden na "místo" International (New York, San Francisco nebo Shanghai)

Inovativní pedagogika Ionis skupina vhodná pro ty nejnáročnější manažery

Vstupem do Executive MBA IONIS-STM, přístup k pedagogické IONIS: systematizaci režimu projektu, multiplikační semináře a workshopy, intensives a ponoření. Tyto metody se objevily v našich školách a ještě rozšířil. TO Ionis-STM, které jsou přizpůsobeny k výcviku kádrů respektovat jejich identitu, zatímco jejich zavedení do těchto účinných metod vyučování. Instruktoři jsou všichni profesionálové vysoké úrovně aktivity v denním kontaktu s techniky, dovedností, znalostí a uvažování, které přenášejí do skupin, které coachent v kolektivní dynamiky.

Název RNCP

Pro každou z jeho MBA, Ionis-STM dodává jako expert na úrovni RNCP I.

Kdo jsou to MBA?

Pro všechny manažery, kteří chtějí jít rychleji v chápání současných problémů a mastering řešení k jejich řešení. Tempo byl nastaven tak, aby byl kompatibilní s vážnými omezeními, která jsou jejich. Samy o sobě určen pro digitální věk, oni udrží řešení, která umožňují flexibilitu, jedinou zárukou absolvování kurzu v dobrých podmínkách.

cílem MBA

Kvantitativní Exploze digitálních dat motivoval vznik velkých objemů dat revoluce se stal novým územím rozvoje a vytváření hodnoty pro podniky. Data z různých zdrojů (nákupy nebo prohlížení webových stránek historie, preference na sociálních sítích, interní údaje firmy, atd.) Jsou chytře transformován Big datových technologií a metod relevantních informací. Tyto informace jsou využívány marketingovým profesionálům vylepšit své zaměření a analyzovat všechny aspekty chování spotřebitelů.

Výzvou pro velikost společnosti, jako je pochopit chování potenciální zákazníky a zákazníky, předvídat jejich potřeby, nebo vytvořit správné marketingové kampaně a přizpůsobovat strategii společnosti očekávání trhu. MBA řízení a zpracování velkých objemů dat Manažeři budou trénovat, které bude převádět digitální data do strategických informací tím, že hospodářskou a strategickou výhodu rozhodující pro jejich podnikání.

Program se vyučuje na:
Francouzština

Zobraz 3 více kurzů z Ionis School of Technology and Management »

This course is Campus based
Start Date
Sep 2019
Duration
15 - 18 měsíců
Denní studium
Deadline
Podle místa
Podle data
Start Date
Sep 2019
End Date
Termín odevzdání přihlášek

Sep 2019

Location
Termín odevzdání přihlášek
End Date