Executive MBA v oblasti ICT nebo Utility Management

Hledáte profesionální výzvu a kariéry vylepšení? Pak získáte svůj Executive MBA, v informačních a komunikačních technologiích (ICT) nebo Utility Management a stanete se součástí naší sítě!

Výkonný MBA poskytuje účastníkům analytické, funkční a interpersonální dovednosti potřebné pro úspěch ve stále se složitějším a globálnějším ICT a podnikatelském a manažerském prostředí.

Executive MBA v oblasti ICT nebo Utility Management představuje celkem 15 týdnů kurzu s 30 moduly a může být dokončen na částečný úvazek na plný úvazek. Programy jsou organizovány v týdenních blocích (od pondělí do soboty), přičemž každý blok se skládá ze dvou modulů. Polovina času ve třídě je věnována získávání nových poznatků v dané oblasti, zatímco zbývající čas je určen pro praktickou práci a případové studie (v oblasti ICT nebo Utility Management).


Jazyk výuky


Angličtina je jediným vyučovacím jazykem. Účastníci kurzů iimt proto vyžaduje znalost tohoto jazyka.


zkoušky


Každý z 30 modulů je následován písemnou nebo ústní zkouškou založenou na materiálu, který je předmětem kurzu.


ECTS-Kredity


Dokončením EMBA, studenti získají 90 kreditů ECTS, včetně mezinárodně uznávaného magisterského titulu Business Administration in ICT nebo Utility Management University of Fribourg.

Výhody

  • Komplexní ICT a užitný obsah

Všechny kurzy mají integrovaný pohled na ICT nebo Utility Management. S vědeckými lektory a obchodními odborníky je zaručena rovnováha mezi teoretickými znalostmi a praktickými dovednostmi.

  • Flexibilní struktura programu

Kurzy jsou navrženy tak, aby umožňovaly paralelní vykonávání odborné činnosti a studií. Modulární struktura nabízí individuální a flexibilní návrh studia od plných až po částečné studium.

  • mezinárodní prostředí

Rozsáhlé sítě profesorů a vedoucích odborníků v oblasti informačních a komunikačních technologií či užitkových technologií nabízejí účastníkům nejmodernější školení.

  • Mezioborové sítě

Členové fakulty a účastníci mohou vybudovat síť kolegů. Stát se součástí programu iimt umožňuje posílení sítí na 3 úrovních: studenti, lektoři a institut se sítí absolventů iimt.

  • univerzitní titul

Díky dosaženému vysokoškolskému vzdělání bude vaše studium uznáno po celém světě.

  • Personální rozvoj

Prostřednictvím zdokonalených dovedností v oblasti vedení, v kombinaci s vaším teoretickým know-how, podpoříte personální rozvoj a posílíte své manažerské dovednosti.

Program se vyučuje na:
Angličtina
Tento kurz je Studium v kampusu
Start Date
Úno 2020
Duration
1 - 4 let
Kombinované
Denní studium
Price
- ŠKOLY NENÍ K DISPOZICI
Deadline
Podle místa
Podle data
Start Date
Úno 2020
End Date
Termín odevzdání přihlášek

Úno 2020

Location
Termín odevzdání přihlášek
End Date