Výkonný MBA


MBA Executive je průkopnický iniciativu s vynikající mix úspěšně probíhá v UMT, od svého zavedení v roce 1992 poprvé v Pákistánu. Je důležité IT intenzivní program pro profesionály hledající globální kariéru a vedení příležitosti. Na rozdíl od většiny dalších vzdělávacích a výchovných programů, je flexibilní a nevyžaduje odejít z obchodu.

Tváří v tvář globální podnikatelské prostředí a podpory moderních informačních a komunikačních technologií, podnikání organizační struktury se rychle mění. Úspěch v tomto novém trhu vyžaduje, aby týmy vedoucích pracovníků ze všech funkcí a hranice. Dnes, vedoucích pracovníků zkušenosti problémů, které jsou jednoznačně odlišné od těch před jednou generací.

&nbsp

Program rozvíjí ucelenou vizi vedení jako vedení diskutovat v celkové perspektivě reálném světě otázek a problémů. Účastníci se sofistikovaným povědomí o globálních, technologických a konkurenčních sil, které utvářejí podnikání a rozvíjet schopnost řešit problémy analytické dovednosti, které přímo souvisejí s kritickou obchodní problematiku. Program umožňuje, aby účastníci uplatňovat dobrý úsudek, přijímání rozhodnutí, a přijme příslušná odpovědnost.

&nbsp

Vysoká úroveň administrativní podporu a osobní přístup z programu fakulty a zaměstnance přidává hodnotu k celkovému učení metodiky. Vyučovací metody spojuje obchodní školy s odbornou praxí, které zahrnují přednášky, diskuze, analýzy případu, student prezentace, skupinové projekty, prohlížení a surfování na internetu, a hostující přednášející z průmyslu a vlády. Program vybavuje účastníky silné mezilidské komunikace, týmová práce, a vůdčí schopnosti, a také strategické chápání role informačních a komunikačních technologií v podnikání.

&nbsp


Výběrové řízení

&nbsp

Ve výběrovém řízení, hledáme super kombinace akademické znalosti a osobní vlastnosti, které naznačují, individuální potenciál využít a přispět ke vzdělání zkušenosti na MHD. Vzdělávací metody používané v programu do značné míry závisí na využití nejnovějších technologií a dynamickou výměnu nápadů mezi fakultou a studenty. Pečlivá pozornost je věnována celkové vyváženosti jednotlivých tříd. Pro zajištění hloubku a bohatství skupiny učení, snažíme se vybrat třídy složené z jednotlivců, kteří mají vysoké etické standardy a akademické schopnosti, různorodé pracovní zkušenosti a osobní vlastnosti, stejně jako závazek k manažerské kariéře.

&nbsp

&nbsp

Návratnost investic

&nbsp

Návratnost investic MBA je více než zvýší nebo propagaci. To je také znalosti a profesionální síť, která vám a vaší společnosti konkurenční výhodu. MHD láká inteligentní a úspěšní profesionálové, kteří vynikají ve spolupráci, týmové prostředí. Jsou to lidé, budete potřebovat pro váš tým nyní i do budoucna. Naši absolventi nám říkají, že někdejší spolužáci zůstávají dobrými přáteli a kolegy v nadcházejících letech.

&nbsp

&nbsp

Specializace

 • Marketing
 • Finance
 • Řízení lidských zdrojů
 • Celkové řízení
 • Informační systémy
 • Supply Chain Management

&nbsp

Vstupní požadavky

 • HEC rozpoznaného studia ve všech oborech s minimálním 45% celkové známky.
 • Dva roky po absolvování praxe.

&nbsp

Vstupní kritéria

&nbsp

Všechny žádosti jsou hodnoceny na základě svých zásluh, jak je stanoven žadatele předchozího vysokoškolského studia, pracovní zkušenosti a výkonem v rozhovoru podle následující procentuální váhy:

 • O-Level/Matriculation značky 15%
 • A-Level/Intermediate značky 15%
 • Dílky 20%
 • Rozhovor o 30%
 • Pracovní zkušenosti 20%

Aditivy rodní pět bodů se uděluje všem držitelům magisterského studia.

Program se vyučuje na:
Angličtina

Zobraz 1 více kurzů z University of Management and Technology - Pakistan »

Tento kurz je Studium v kampusu
Start Date
Dub 2020
Duration
2 let
Kombinované
Price
2,578 EUR
PKR 300.000. -
Deadline
Podle místa
Podle data
Start Date
Dub 2020
End Date
Termín odevzdání přihlášek

Dub 2020

Location
Termín odevzdání přihlášek
End Date