Výkonný částečný úvazek mba

Všeobecné informace

Popis programu

Kombinujte studium s kariérou na plný úvazek s flexibilitou Aston Executive MBA. Dozvíte se delší dobu prostřednictvím on-line workshopů a víkendových rezidencí zde v Aston Business School. Tím získáte příležitost okamžitě aplikovat své nové dovednosti a teoretické poznatky.

60465_Skjermbilde2017-11-11kl.16.28.48.png

Přehled kurzu

Aston MBA je další kapitola vaší kariéry. Ať je vaše ambice vedoucí v mezinárodních organizacích nebo začít něco blíže doma, kurz zdokonalí vaše strategické myšlení a schopnosti, připravuje vás na kariéru v popředí podnikání.

Nejlepší vůdci zvládli umění rozhodování a činnosti založené na kritickém myšlení. Váš Aston MBA vás naučí, jak přemýšlet o své vlastní kariéře, vnímat vznikající příležitosti a rozvíjet myšlení růstu. Stanete se podnikatelem ve všem, co děláte.

Aston Executive MBA na částečný úvazek vám nabízí flexibilitu učit se delší dobu než náš program na plný úvazek a je speciálně určen pro lidi, kteří chtějí spojit práci na plný úvazek se studiem. To vám dává příležitost obohatit své učení o diskusi o aktuálních obchodních problémech a okamžitě aplikovat své nové dovednosti a znalosti ve své odborné praxi.

Předmětová příručka a moduly

Aston Executive MBA se skládá ze šesti základních modulů, jednoho volitelného a obchodního projektu vyučovaného v průběhu 30 měsíců. Poté končí závěrečným obchodním projektem za posledních 6 měsíců studia.

Základní moduly

Naše základní moduly vám vybaví důkladnou znalost klíčových obchodních a manažerských otázek potřebných pro moderní podnikání. Jádrové moduly jsou:

 • Vypracování organizační strategie

Naučíte se propojit strategii teorie a praxe s cílem rozvíjet své dovednosti jako strategický, inovativní a podnikatelský myslitel a činitel. Budete také rozvíjet své chápání toho, jak používat finanční analýzu pro strategické rozhodování. Tento modul je rozdělen na dvě části, první polovina se zaměřuje na pochopení strategií, zatímco druhá polovina vypadá a podnikání a inovace.

 • Vedoucí komplexní organizace

Tento modul je rozdělen na dvě části, první část se týká provádění změn na individuální a organizační úrovni. Vaše strategické řízení a schopnosti vedení budou vylepšeny pomocí nejmodernějších simulačních nástrojů. Druhá část se zaměřuje na formování složitých organizací, kde budete rozvíjet klíčové kompetence, které musí být úspěšným mezinárodním manažerem.

 • Vytváření a poskytování hodnoty zákazníka

Naučíte a uplatníte klíčové pojmy a teorie v marketingové strategii a řízení, včetně výzkumu a chápání chování zákazníků, inovace pro globální trhy a interpretaci dat pro rozvoj marketingových strategií.

 • Měření a zvyšování finanční výkonnosti

Tento modul zlepší vaše chápání posuzování finančního zdraví podniku. Prostřednictvím nejmodernější obchodní simulace budete pracovat v týmech, kteří rozhodují o vašem sdíleném podnikání a budou se soutěžit proti vašim kolegům. Tato simulace je poutavý způsob, jak dát teorii do praxe.

 • Navrhování a řízení operací, systémů a procesů

Představíme vám nové technologie pro dosažení provozní efektivity a naučíme vás, jak je uskutečnit s návštěvami místních organizací, jako jsou Jaguar Land Rover a Cadbury.

 • Podnikatelské strategie
 • Aston Edge

Osobní a profesní rozvojový program založený na nejnovějším výzkumu v oblasti věd o chování, který vám poskytne základní dovednosti, které potřebujete k úspěchu v podnikání.

Volitelné moduly

Vyberete si jeden volitelný modul, který dále prohloubí vaše znalosti klíčové oblasti podnikání. Níže je seznam typů modulů, které vám mohou vybrat:

 • mezinárodní obchod
 • Podnikových financí
 • International Marketing Management
 • Mezinárodní operace
 • Global Business Ethics

podnikatelský projekt

Kurz končí velkým obchodním projektem, který vám dává příležitost navrhnout vlastní vzdělávací zkušenost tak, aby odpovídala vaší vlastní oblasti zájmu. Tento projekt funguje jako odrazový můstek pro vaši budoucí kariéru a jako takový jej můžete dokončit několika způsoby:

 • poradenský projekt jménem klienta nebo vaší organizace
 • podnikatelský plán pro vlastní podnikání
 • průmysl / tematický výzkumný projekt.

Typ projektu závisí na dostupnosti.

Učení a hodnocení

Učí se na Aston Business School

Program je rozložen na více než 30 měsíců, aby vyhověl práci na plný úvazek a osobní odpovědnosti. Budete kombinovat několik víkendových rezidencí v Aston Business School za rok s Blackboard, interaktivní interaktivní výukovou platformou. Tabule vytváří prostředí virtuálního učení, kde můžete pracovat s obsahem modulu, účastnit se živých seminářů a komunikovat se svými vrstevníky. Existuje také rozsáhlá online knihovna obsahu, která podporuje vaše studium.

S Aston Executive MBA máte veškerou flexibilitu v učení se o osobních a pracovních závazcích, s bohatými zkušenostmi s učením na akademické půdě v prostředí tváří v tvář s vrstevníky a předními akademickými pracovníky.

Učení se praxí

V Aston Business School věříme v zkušenostní učení, které má dát teorii do praxe. Aston MBA je založen na základě učení tím, že dělá. Nerozpoznáváme teorii teorii, ukážeme vám, jak ji používat.

Zkušenostní učení je cenné, protože:

 • poskytuje příležitost k okamžité zpětné vazbě na klíčové koncepty
 • vytváří dlouhodobý dopad a může změnit váš názor
 • pomáhá vám rozvíjet reflexní dovednosti, které vám umožňují rychleji se učit
 • je to osobní zkušenost s učením
 • praktické učení stimuluje kreativitu.

Učit se dělá může být užitečné v mnoha situacích, hlavně jsme ji používat, abychom vám pomohli rozvíjet strategii, tvůrčí myšlení, řešení problémů a rozvoj týmu a vedení.

Rádi bychom vzali své učení z učebny a do reálných podniků. Díky úzkým partnerstvím s obchodními záležitostmi můžeme společnosti MBA navštívit firmy, jako jsou například Aston Villa Football Club, Ford a Jaguar Land Rover.

Hodnocení na Aston Business School

Moduly jsou hodnoceny individuálními úkoly a skupinovou prací, kde budete mít možnost analyzovat složité obchodní problémy.

Kurz se zakončí velkým obchodním projektem, který vám umožní dát nové znalosti do praxe. K tomu lze přistupovat řadou způsobů, včetně živého poradenského projektu s podnikáním, tematického výzkumného projektu, vypracování podnikatelského plánu pro spuštění nebo vypracování zprávy o společnosti, na které pracujete nebo na které pracujete.

Aston Edge

Více než MBA

Zvyšte své myšlení pomocí programu osobního rozvoje navrženého a poskytovaného profesory a praktiky v oblasti behaviorální vědy.

Aston Edge je náš způsob výcviku pro více nepolapitelnou, společenskou a osobní stránku podnikání. Lidská psychologie je šikmá, takže Edge je navržen tak, aby pomohl vašim strategiím držet se při manipulaci s řadou zainteresovaných stran a obchodních projektů.

Vaše budoucnost

Naučíme vás lana, abyste se dostali na vrchol. Náš komplexní program řízení kariéry je navržen tak, aby zvyšoval vaši zaměstnatelnost a pomohl vám udělat další krok, ať už jde o novou roli, změnu kariéry nebo zahájení startu.

Aston MBA Alumni

Zatímco investiční bankovnictví a poradenství v oblasti managementu jsou již dlouho považovány za typické kariéry MBA, seznam společností, které nyní najímá absolventy MBA, je rozsáhlý. Role, které naši nedávní absolventi MBA absolvovali, zahrnují:

 • Mezinárodní marketingový manažer s výrobní společností
 • Produktový manažer s výrobcem zdravotní péče
 • Senior konzultant ve strategickém finančním poradenství
 • Finanční účetní u banky
 • Vedoucí strategie a plánování s výrobcem elektroniky
 • Konzultant pro obchodní procesy s IT společností
 • Finanční ředitel s výrobcem oceli

Profesionální akreditace

Jsme v prvním 1% obchodních škol na celém světě s trojnásobnou akreditací od AMBA, AACSB a EQUIS, předních akreditačních orgánů pro obchodní školy ve Velké Británii, USA a Evropě.

Poplatky, stipendia a financování

Aston Executive Part-time MBA poplatky - září 2018 příjem

 • Studenti ze zemí UK a EU: 20 000 GBP
 • Studenti ze zemí mimo EU: 20 100 GBP

Financování zaměstnavatele

Pokud plánujete, aby váš zaměstnavatel financoval váš Executive MBA, můžete být vhodnější pro MBA Executive Apprenticeship. Váš zaměstnavatel bude financovat vaši MBA pomocí příspěvku na odměnu za učňovské vzdělání.

Platba školného

Můžete zaplatit své poplatky v plné výši na začátku programu, nebo se rozhodnete platit ve třech termínových splátkách 50% (termín 1), 25% (termín 2) a 25% (termín 3). Vezměte prosím na vědomí, že vaše poplatky se budou lišit v závislosti na tom, které stipendia jste získali.

Platba vkladu MBA

Když přijmete své místo na Aston MBA, budete muset zaplatit zálohu ve výši 1 000 liber. Tato částka bude odečtena z celkové částky školného při zápisu.

Stipendia

Nabízíme finanční podporu vhodným kandidátům prostřednictvím řady stipendií. Tyto žádosti mohou být podány při podání žádosti nebo v případě, že nám byla nabídnuta nabídka a kterou jste přijali.

FINANCOVÁNÍ

Studenti domova a EU mají nárok na postgraduální půjčku a poskytují vám až 10 000 GBP na vaše kurzy.

Vstupní požadavky

Datum zahájení: září 2018

Doba trvání programu: 30 měsíců

Studijní režim: Studium na částečný úvazek

Poplatek: 20 100 GBP

Financování: Dostupné stipendia

Postup při přihlašování: Informace o tom, jak žádat

Vstupní požadavky:

Pro přímý zápis do programu Aston MBA budete potřebovat jednu z následujících možností:

 • Dobrý britský titul, nebo
 • Ekvivalentní zahraniční diplom uznávaný Aston University nebo
 • Střední odborná kvalifikace.

Plus

 • Minimálně tři roky relevantní postgraduální pracovní zkušenosti v době, kdy jste zahájili svůj program
 • Oficiální akademický přepis tříd (v angličtině)
 • Dvě reference - nejlépe jedna od akademického rozhodčího, druhá od vašeho stávajícího nebo předchozího zaměstnavatele (Dvě odborné reference mohou být přijaty od žadatelů s podstatnou praxí).

Požadavky na anglický jazyk naleznete zde.

* Žadatelé s rozsáhlými pracovními zkušenostmi

Přijímáme žádosti uchazečů s rozsáhlými pracovními zkušenostmi, kteří nedokončili absolventskou kvalifikaci.

Při vyhodnocování aplikací používáme holistický přístup. Chcete-li získat lepší představu před podáním žádosti, můžete se obrátit na některého z našich poradců pro neformální diskusi.

Informace uvedené na této webové stránce popisují typické vstupní požadavky tohoto kurzu pro nejčastěji nabízené kvalifikace. Žadatelé s alternativní kvalifikací mohou před podáním žádosti požádat příslušné přijímací týmy o to, zda jsou jejich kvalifikace považovány za přijatelné. U méně často se vyskytujících kvalifikací to bude posuzováno případ od případu po konzultaci s učitelem akademických přijímacích řízení.

Poslední aktualizace Bře 2020

Informace o škole

At Aston business School it’s our ambition to help you make the most of yours. Our MSc and MBA portfolio has been designed in close partnership with business and industry in the UK and internationally ... Čtěte více

At Aston business School it’s our ambition to help you make the most of yours. Our MSc and MBA portfolio has been designed in close partnership with business and industry in the UK and internationally, giving you an ideal platform on which to build you future career. Impressive accreditation, a worldwide reputation and staff who can pass on the benefit of genuine commercial experience will enhance your prospects and progression. Our course structures enable you to gain the skillsets needed to succeed in today’s competitive workplace, such as negotiation, communication, leadership, teamwork and innovative thinking. It is skills such as these that keep our graduates highly sought after by some of the world’s leading organisations. Innovative, grounded and relevant, the breadth of courses and diversity of the student community will give you a rounded, international perspective, making you ready for life at the forefront of business. For full details visit www.aston.ac.uk/abs. Méně
Birmingham , Lyon , Mnichov + 2 Více Méně