Přečtěte si oficiální popis

Výkonný magisterský titul v oboru Business Management (Executive MBA)

Master102

Úředním Výkonný magisterský titul v oboru Business Management (Executive MBA) je nabízen ICADE Business School, zvláštní části pod Fakulty ekonomie a Business Administration, specializující se na postgraduální kurzy v ekonomii a řízení podniku. S rozchodem-záznam, obsahující více než 23 generací absolventů manažerů a úroveň akademické kvality, který je na špičkové úrovni, to je sedmý rok (2017-2018 akademický rok), která magisterský program je nabízen jako oficiální míry přizpůsobit, aby splňovaly požadavky Evropského prostoru vysokoškolského vzdělávání.

Vstupné

Požadavky na přijetí:

 • Oficiální univerzitní Licentiate nebo absolventi bakalářského studijního s nejméně tři roky odborné praxe pracující na pozicích s středním / vysokým stupněm odpovědnosti.
 • Absolventi diplom, kteří mohou prokázat mít alespoň pět let odborné praxe v klíčových pozicích.

Metody a cíle

Cíle

 • Získání strategický a komplexní pohled na firmu, která umožňuje studentům sladit strategické cíle a funkčních cílů za současného chápání podstaty podniku.
 • Konsolidace znalosti a dovednosti potřebné, aby se obchodní rozhodnutí a zavádění nových modelů řízení.
 • Zaměstnávat řídící a informační nástroje pro řešení specifických problémů každou funkční oblast.
 • Rozvíjení a podpoře jejich interpersonální dovednosti, aby se dosáhlo větší pocit týmové práce, flexibilitu a vedení v efektivním a účinným způsobem.
 • Nalezení preferovanou kariéru a podpora podnikání v podnikání.

Metodologie

Výuka Metodika je založena na nesmírně praktické, dynamické a interaktivní vzdělávací model (učitel-student), který je navržen tak, aby přizpůsobit vzdělávací cíle, obsah a strategie učení, do profilu studentů. K tomu se používají následující techniky:

 • Případ metoda, prezentace projektů a dalších praktických modelů, které simulují scénáře řízení reálných a umožnit jim vzájemně porovnávat názory na různých rozhodovacích procesů.
 • Řešení problémů cvičení.
 • Analýza, diskuse a diskuse o nejlepší obchodní praxe a modely.
 • Prezentace Zkušenosti-based od studentů a akademických pracovníků. Komentované debaty porovnat lektor je a zkušenosti ostatních spolužáků.
 • Mezioborové aktivity.

Týmová práce v Executive MBA je zaměstnán jako nástroj, který extrapoluje day-to-day operace obchodních společností do třídy, což představuje vývoj několika interpersonální, plánování a komunikačních dovedností v této oblasti.

Metody hodnocení

Úzký kontakt mezi studenty a akademické pracovníky umožňuje jejich nepřetržité monitorování, jakož i poskytování příležitost sledovat jejich rozvoj a pokrok objektivně.

Každý z těchto předmětů je hodnocen s přihlédnutím k známky za písemných testů, skupinová práce, individuální práce, aktivní účast a docházky.

Studenti jsou nutné k dokončení magisterský projekt v rámci programu, který spočívá v provádění prezentace skupiny a bránit obchodní nebo poradenského projektu.

Každý student obdrží konečnou celkovou známku pro Executive MBA, který je založen na vážení zvláštních tříd udělených pro každý subjekt a konečný magisterského projektu.

Studenti, jejichž celková návštěvnost nedosahuje 80%, nebo kteří selžou Konečného magisterský projekt bude vyloučen z programu a nesmí být udělena magisterský titul.

Granty a finanční pomoc

Univerzita, jako instituce katolické církve věnovaná všem členům společnosti, nabízí celou řadu grantů a finanční pomoci svým studentům, aby pomohl s studijních nákladů ak zajištění rovných příležitostí na základě individuálních potřeb každého studenta.

Tato podpora pochází přímo z univerzity, z příspěvků na Comillas-ICAI University Foundation, Fond církevních grantů, non-autonomní základ pro kandidáty ke kněžství a od jiných organizací a jednotlivců.

Studenti na univerzitě, mají nárok na stejné výhody jako ostatní španělských studentů vysokých škol s ohledem na školní pojištění, oficiální dotací a dalších grantů.

Program se vyučuje na:
španělština

Zobraz 1 více kurzů z Universidad Pontificia Comillas »

This course is Studium v kampusu
Start Date
Zář 2019
Duration
10 - 14 měsíců
Kombinované
Denní studium
Deadline
Kontaktuj školu
Week-day application: October 1, 2017; Weekend application: October 5, 2017
Podle místa
Podle data
Start Date
Zář 2019
End Date
Termín odevzdání přihlášek
Kontaktuj školu
Week-day application: October 1, 2017; Weekend application: October 5, 2017

Zář 2019

Location
Termín odevzdání přihlášek
Kontaktuj školu
Week-day application: October 1, 2017; Weekend application: October 5, 2017
End Date