Výkonná mba zdravotní péče

University of Nottingham - Faculty of Social Sciences

Popis programu

Read the Official Description

Výkonná mba zdravotní péče

University of Nottingham - Faculty of Social Sciences

Přehled

Při přípravě na výzvy spojené s organizací a řízením komplexních služeb zdravotní péče byla naše Executive MBA Healthcare jmenována vedoucí akademií NHS.

21. místo ve světě, 2. místo ve Velké Británii a 1. místo pro zvýšení platu po absolvování v nejnovějším Economist Executive MBA, lze studovat na částečný úvazek ve věku 2-4 let.

Je určen pro ty, kteří chtějí pokračovat v soustředění se na oblast zdravotnictví a současně obdrží široké vzdělání MBA, rozvíjí svou schopnost vytvářet hodnotu, zlepšuje organizační efektivitu a zvyšuje vaši schopnost pracovat s ostatními s cílem dosáhnout úspěšné změny.

Spolu s moduly z programu Executive MBA se ty, které se zaměřují na zdravotní péči, uskuteční dva speciálně navržené moduly. Moduly jsou vedeny akademickými pracovníky, jejichž výzkum se zaměřuje konkrétně na řízení zdravotní péče a pozvaní odborníci z oblasti zdravotnictví.

Tento specializmus je podporován Střediskem pro inovace v oblasti zdraví, vedení a učení v Business School, vedoucím centrem výzkumu řízení a organizací ve zdravotnictví. Poskytuje vám obecný manažerský pohled na funkce podniku a na to, jak mohou být integrovány do rychle se měnícího prostředí spolu s aktuální znalostí a pochopením operací podniku a praktickými dovednostmi, které potřebujete ke správě jim. Členové kurzu obvykle mají alespoň pět let zkušeností s řízením, zatímco průměr je více než 10 let.

Naši Executive MBA studenti pocházejí z celého světa, včetně Afriky, Austrálie, Evropy a Dálného východu a Velké Británie. Budete studovat společně s účastníky ze soukromých, veřejných a neziskových organizací, nabízející širokou škálu zkušeností, nové perspektivy v obchodních otázkách a výjimečné příležitosti k vytváření sítí.

Nottinghamova ideální poloha a vynikající dopravní spojení umožňují manažerům, kteří se nacházejí kdekoliv ve Velké Británii nebo v zámoří.

Jelikož si vážíme toho, že potřebujete plánovat Executive MBA pečlivě, aby odpovídal vaší práci a dalším závazkům, nabízíme maximální flexibilitu, která vám umožní přizpůsobit si studium vašemu životnímu stylu. Můžete si vybrat z několika výchozích bodů po celý rok, abyste mohli každý rok měnit počet modulů podle vašich závazků a můžete rozdělit náklady tím, že budete platit za každý modul, jak postupujete.

"Flexibilita při výběru modulů, které jsem chtěla dělat, nebo je někdy odložit, mi umožnila, abych se přizpůsobil studiu mému osobnímu a pracovnímu životu. Jako někdo s náročnou prací je flexibilita, kterou poskytuje Nottingham, a podpora tutorů a celého týmu je neuvěřitelně důležitá. "

Adam Brooks, výkonný MBA

Zdravotní chirurg a klinický ředitel, centrum traumatu East Midlands, nemocnice Nottingham University NHS Trust

Klíčová fakta

 • Je jmenován vedoucí akademií NHS jako součást programu NHS MBA
 • S podporou Centra pro inovace v oblasti zdraví, vedení a učení, vedoucím centrem pro výzkum v oblasti řízení zdravotní péče
 • 21. místo ve světě, 2. místo ve Velké Británii a 1. místo pro zvýšení platu po absolvování nejnovějšího Economist Executive MBA
 • Součástí elitní skupiny akreditovaných obchodních škol EQUIS a AMBA
 • 6. místo ve Velké Británii pro výzkumnou moc v nejnovějším výzkumném rámci excelence, jehož výuka byla informována nejnovějším vývojem

Detaily kurzu

Budete mít řadu základních modulů navržených pro zvýšení znalostí a dovedností v oblasti řízení a dvou specializovaných modulů zdravotní péče. Volitelné moduly umožňují soustředit se na konkrétnější předměty podle vašich zájmů a požadavků na kariéru.

Tento program zahrnuje práci s členy kurzu z různých průmyslových a komerčních prostředí. Cílem je zlepšit rozhodovací schopnosti a vytvářet manažery nejvyšší kvality.

Moduly jsou obvykle nabízeny během dne a večer každý rok, s některými intenzivními možnostmi k dispozici po dobu jednoho týdne. Závěrečná fáze Executive MBA Healthcare zahrnuje individuální nebo skupinový projekt řízení zdravotní péče s individuální zprávou.

Posouzení

Budete ohodnoceni kombinací výuky a / nebo dvouhodinovou zkouškou na konci příslušného semestru.

Moduly

První fáze: Rozšíření zkušeností s řízením

 • Účetnictví a finance
 • Podniková ekonomika
 • Řízení lidí
 • marketing
 • Operations Management
 • Strategické řízení

Druhý stupeň: Prohloubení zkušeností s řízením

 • Podnikání a tvořivost
 • Udržitelné Rozhodnutí a organizace

Specialista

 • Uvedení do provozu a servis Redesign
 • Etika, správu a rizika

Dvě z:

 • Advanced Strategický management: Multi-perspektiva přístup
 • Etika v podnikání
 • Business Intelligence v prostředí digitální ekonomiky
 • Hry a strategie pro podnikání
 • Řízení inovací
 • International Study Tour
 • Vedení a řízení změn
 • Osobní rozvoj
 • Projektové řízení
 • Strategické tržní vztahy: budování, řízení a využívání vztahů s trhem
 • Rizikový kapitál a soukromý kapitál

Třetí fáze: Příprava na budoucí kariéru

 • Projekt řízení zdravotní péče

Moduly nabízíme, jsou inspirovány výzkumnými zájmy našich zaměstnanců av důsledku toho se může změnit z důvodů, například výzkum vývoji nebo legislativních změn. Tento seznam je příkladem typických modulů, které nabízíme, není konečný seznam.

Kariéra

Profesní akreditace

Tento kurz byl jmenován NHS Leadership Academy jako součást programu NHS MBA.

Kariéra destinace

Naše MBA poskytuje vynikající platformu pro podporu kariéry, změně povolání nebo podnikatelské činnosti. Absolventské cíle zahrnují management consulting, finance a účetnictví, lidské zdroje, marketing / prodej, informační technologie a operace a logistiku.

Společnosti a organizace, na které naši absolventi pokračují, patří mezi společnosti Accenture, Apple, Bosch, Credit Suisse, Deloitte, Ernst & Young, Fidelity Bank, HSBC, Červený kříž a Santander Group.

Postgraduální tým kariéry

MBA studenti těží z podpory našeho týmu postgraduální kariéry, který vám pomůže prozkoumat vaše možnosti kariéry a rozvíjet své budoucí plány kariéry. Program osobního a profesního rozvoje MBA kombinuje rozvíjení kariéry a rozvíjení kompetencí, které jsou doplněny individuálními konzultacemi o kariérách a síťovými akcemi.

Prostřednictvím kombinace vašich akademických studií a nabízené podpory kariéry poskytuje MBA vynikající platformu pro zlepšení kariéry, změnu kariéry nebo podnikatelské aktivity.

Zaměstnatelnost a průměrná počáteční mzda

82,1% postgraduálních studentů z Nottingham University Business School, kteří byli k dosažení zaměstnání zajištěna práce nebo další studium do šesti měsíců od ukončení studia. 28,500 liber byla průměrná počáteční mzda, nejvyšší byla 50 000 liber. To odráží vyšší platy získané našimi MBA, kteří mají několik let odborné praxe před zahájením studia. U této kohorty byl okamžitý nárůst platů po MBA 69%. *

* Známé destinace denních postgraduálních titulů 2015/16. Platy jsou vypočítávány na základě mediánu těch, kteří pracují na plný úvazek ve Spojeném království.

Vstupní požadavky

2: 1 (nebo mezinárodního ekvivalentu) v jakékoli disciplíně s příslušnými odbornými kvalifikacemi; plus pětileté pracovní zkušenosti s řízením na plný úvazek

Požadavky na anglický jazyk

IELTS: 6.5 (ne méně než 6,0 v každém prvku)

This school offers programs in:
 • Angličtina


Poslední aktualizace December 31, 2017
Doba a cena
This course is Studium v kampusu
Start Date
Datum začátku
Přihlašování započato
Duration
Délka trvání
2 - 4 let
Kombinované
Information
Deadline
Locations
Spojené království - Nottingham, England
Datum začátku : Přihlašování započato
Termín odevzdání přihlášek Kontaktuj školu
Datum ukončení Kontaktuj školu
Dates
Přihlašování započato
Spojené království - Nottingham, England
Termín odevzdání přihlášek Kontaktuj školu
Datum ukončení Kontaktuj školu