Víkendový manažer mba

Greenwich School of Management

Popis programu

Read the Official Description

Víkendový manažer mba

Greenwich School of Management

Víkendový Executive MBA

V posledních letech se titul MBA stal nejdůležitější akademickou kvalifikací pro manažery. Akademičtí pracovníci i průmyslníci si uvědomili hodnotu stupně rozvoje personálu pro výzvy rychle se měnícího podnikatelského prostředí. Výzkum ukázal, že udělení MBA pomáhá osobnímu rozvoji manažerů, stejně jako jejich profesnímu a profesnímu životu.

Jednou ze silných stránek našich MBA programů je rozmanitost zázemí a zkušeností členů programu. Rozsah funkčních, odborných a odborných dovedností a znalostí, které účastníci přinášejí programu, umožňuje lektorské fakultě testovat platnost teoretických konceptů na bohatém pozadí osobních a organizačních výhledů.

Programy podporují jednotlivce ze všech oblastí života a ze všech organizačních a pracovních prostředí. Inženýři, účetní, praktičtí právníci, ti, kteří pracují v péči a jiní technici, mohou využít zkušeností z MBA. Program je zakotven v přesvědčení, že čím širší zázemí a zkušenosti členů programu, tím více podporuje proces učení.

Režim návštěvnosti


University of Plymouth Executive MBA programy na Greenwich School of Management lze studovat na částečný úvazek takto:

  • Executive - 24 měsíců (7 víkendů a 3 soboty)

Výkonné programy MBA mají deset možností zápisu každý rok

Cesty

Executive MBA Management

Executive MBA je určen pro ty, kteří mají značné zkušenosti a kteří mají v současné době střední nebo vyšší manažerské povinnosti. Program je interaktivní a členové kurzu jsou povzbuzováni, aby spojili učení se s jejich současnými řídícími činnostmi. Program je založen na stávajících zkušenostech a má za cíl rozvíjet profesní rozvoj a přínos strategického managementu.

Hlavní filozofií programu je, že vedení může být vyučováno jako sjednocené tělo znalostí, použitelné pro všechny obchodní organizace.

Cílem programu je rozvíjet analytické dovednosti členů kurzu v kontextu řízení. Tyto dovednosti zahrnují znalosti, techniky a osvědčené postupy v oblasti správy podniků a zaměřují se na identifikaci problémů a řešení problémů. Důraz je kladen také na vzájemné vztahy mezi problémy a úkoly řízení.


Executive MBA Management zdravotnických služeb

Výkonný management MBA v oblasti zdravotnických služeb je zaměřen na tvůrce rozhodnutí ve veřejném, soukromém a neziskovém sektoru. Program poskytuje příslušné manažerské školení a dobře respektovanou postgraduální kvalifikaci pro ty, kteří hledají vyšší posty v primární a sekundární zdravotní péči.

Program kombinuje studium řízení zdravotnických služeb a všeobecného managementu. Program umožňuje zdravotnickým pracovníkům získat potřebné dovednosti pro řízení zdravotnických služeb v rychle se měnícím a stále více se rozvíjejícím prostředí.

This school offers programs in:
  • Angličtina
Doba a cena
This course is Studium v kampusu
Start Date
Datum začátku
Srp. 2019
Duration
Délka trvání
24 měsíců
Kombinované
Information
Deadline
Locations
Spojené království - London, England
Datum začátku : Srp. 2019
Termín odevzdání přihlášek Kontaktuj školu
Datum ukončení Kontaktuj školu
Dates
Srp. 2019
Spojené království - London, England
Termín odevzdání přihlášek Kontaktuj školu
Datum ukončení Kontaktuj školu