Náš MBBA akreditovaný MBA poskytuje holistický pohled na rozvoj odpovědných strategických vůdců; vybavený tak, aby uspěl v rychle se měnícím konkurenčním světě s přístupem, který nazýváme "Connected Thinking.

Hull MBA vás připraví na to, abyste vedli zodpovědně a utvářeli strategii - cestu přes dosažení významného kariérního postupu tím, že vás vybaví, abyste uspěli v rychle se měnícím konkurenčním světě.

Náš charakterizovaný holistický přístup zvýší vaše dovednosti v klíčových oblastech společných pro jakoukoli organizaci spolu s budováním široké perspektivy při rozhodování a různorodých výzvách globálního podnikatelského prostředí.

Hull Přehled MBA

Mezinárodně uznávaný, Hull MBA vám pomůže rozvinout se do důvěryhodného, ​​vysoce kvalifikovaného odborníka schopného efektivně a zodpovědně řídit v globálním podnikatelském prostředí.

Vybudujete dovednosti na vysoké úrovni v různých funkčních a provozních oblastech v rámci organizace, což z vás činí vysoce cenného člena jakéhokoli řídícího týmu.

Zároveň pochopíte, jak vnější dopady, komplexní propojení a povaha mezinárodního obchodu mají vliv na rozhodování a pomáhají vám formovat strategii a vytvářet možnosti, která vytvářejí dlouhodobé výhody.

Program zahrnuje výzkum světové úrovně prováděný ve škole a je založen na vašich obchodních zkušenostech a poskytuje praktické výhody v oblasti osobního a profesního rozvoje.

MBA studenti jsou vyzýváni k tomu, aby si vzali jeden z jejich modulů v jednom ze zámořských lokalit, kde je dodáván Hull MBA - Hongkong, Singapur, Bahrajn a Omán - přidává cennou mezinárodní perspektivu. Tato mezinárodní studijní možnost bude zahrnovat také organizační návštěvu v zahraničí.

MBA program struktura

Učené prvky Hull MBA jsou organizovány kolem pěti vzájemně propojených klíčových témat, které zajišťují, že učení v jedné oblasti může být spojeno a prohloubit porozumění ve všech ostatních.

Hlavní funkční oblasti v podnikání jsou řešeny v rámci témat Řízení vztahů, Řízení hodnotového řetězce a Řízení znalostí a poskytují vám komplexní přehled o tom, jak fungují moderní organizace.

Vedle této odborné znalosti program rozšiřuje širokou perspektivu řízení komplexních organizací, rozhodování v oblasti řízení a osobních a profesních dovedností potřebných pro efektivní fungování v dynamických mezinárodních kontextech. Toho je dosaženo integračním materiálem na témata Řízení v globálním kontextu a Strategickým řízením, zkoumáním problémů, které probíhají v celém programu a v rámci funkčních témat.

Chcete-li získat Hull MBA, musí studenti dokončit

  • deset základních modulů, dva z každé z pěti hlavních témat
  • dva volitelné moduly
  • MBA disertace

Vstupní požadavky

Profil účastníka

Hull University Business School vítá vhodně kvalifikované jednotlivce, aby požádali o vstup do svých programů MBA. Ti, kteří začínají studovat, musí mít trvalou úroveň motivace a závazek k programu. Aby se maximalizoval potenciál intelektuálního růstu a rozvoje, účastníci budou potřebovat také informovanost a otevřenou mysl a budou ochotni sdílet své vlastní znalosti a perspektivy o otázkách, které se dotýkají všech obchodů.

Přijímací způsobilost

Aby měli uchazeči nárok na přijetí, měli by obvykle mít

  • minimálně tříleté postgraduální pracovní zkušenosti
  • dobrý titul bakalářského studia (ekvivalent k titulu UK honours první nebo druhé třídy) nebo rovnocennou odbornou kvalifikaci.

Žadatelé pro něž je angličtina je jejich druhým jazykem bude rovněž nutné prokázat znalosti anglického jazyka, což odpovídá IELTS 6.5 nebo TOEFL 575 (nebo 90 pro zkoušku internet-based). Žadateli mohou být osvobozeny od požadavků na splnění IELTS nebo TOEFL zkoušky, pokud mají důkazy o rovnocenných anglického jazyka - například, pokud jste dokončili vysokoškolské vzdělání v oboru anglicky mluvící zemi nebo instituci v posledních pěti letech, nebo v případě, že jste pracovali v převážně anglicky mluvícím pracovním prostředí pro více než pět let.

Program se vyučuje na:
Angličtina

Zobraz 1 více kurzů z Hull University Business School »

Tento kurz je Studium v kampusu
Start Date
Srp 2019
Duration
1 rok
Denní studium
Deadline
Podle místa
Podle data
Start Date
Srp 2019
End Date
Termín odevzdání přihlášek

Srp 2019

Location
Termín odevzdání přihlášek
End Date