Tongji-mannheim dvoustupňové vedoucí mba

Všeobecné informace

2 dostupných umístění

Popis programu

TONGJI-MANNHEIM Dvojjazyčný Executive MBA program

Přehled

TONGJI-MANNHEIM Dual Degree Executive MBA (EMBA) program s jeho silným Sino-německé zaměření reaguje na rostoucí poptávku po manažerů, kteří mohou úspěšně navigovat výzvy obou kultur. Poskytuje vedoucím pracovníkům z celého světa dovednosti a nástroje, které potřebují pro pozice v mezinárodním vrcholovém managementu.

Univerzity Mannheimu a Tongji jsou proslulé svou vysokou akademickou kvalitou, špičkovým výzkumem a vynikající výukou. Jsou to dva partneři se značnými zkušenostmi v oblasti výkonného vzdělávání. Kromě toho oba obsahují vynikající firemní a absolventské sítě a vykazují vysokou čínsko-německou afinitu. TONGJI-MANNHEIM Executive MBA (EMBA) nejlépe využívá této hodnotné spolupráce, aby poskytla účastníkům to nejlepší v oblasti vzdělávání EMBA.

Vlastnosti

  • Fakulta světové třídy
  • Vysoce flexibilní kurikulum
  • Společnost s globálními předními společnostmi
  • Efektivní výuka peer-to-peer prostřednictvím velmi rozmanitých tříd
  • Důraz na týmovou / projektovou práci a trénink soft dovedností

Profil třídy

Profil třídy zahrnuje základní hodnotu programu TONGJI-MANNHEIM EMBA s profilem, který ukazuje různorodost pracovních zkušeností, zeměpisné zázemí a širokou škálu předchozích zkušeností s výukou. Zatímco do programu přinášíme mnoho kultur a zkušeností, naši účastníci sdílí silnou čínsko-německou afinitu. Malé velikosti tříd podporují diskuse aktivních skupin, které odrážejí rozmanitost perspektiv.

  • Průměrný věk: 36 let
<li>Pr&#367;m&#283;rn&aacute; praxe: <strong>12 let</strong>

<li>

40% ženských účastníků

<li>V&iacute;ce ne&#382; <strong>60%</strong> mezin&aacute;rodn&iacute;ch &uacute;&#269;astn&iacute;k&#367;</li> 

Vynikající hodnocení

Financial Times

# 11 Po celém světě v žebříčku Financial Times Executive Education pro přizpůsobené programy (2016)
# 4 Ve finančním globálním žebříčku MBA (2017) v kategorii "zaměstnaní na tři měsíce"
# 45 V globálním hodnocení Executive MBA (2016)

Ekonom
# 26 V globálním hodnocení Executive MBA (2015)

QS Global Joint Executive MBA
TONGJI-MANNHEIM Executive MBA # 14 po celém světě (2017)

Osnovy

Unikátní chino-německé vzdělávací zkušenosti

* Změny vyhrazeny

Flexibilita pro výkonné agendy

V dnešním rychle se rozvíjejícím podnikovém prostředí musí být vedoucí pracovníci velmi flexibilní. Z tohoto důvodu program TONGJI-MANNHEIM EMBA nabízí tři různé možnosti studia. Tento flexibilní koncept umožňuje účastníkům a firmám přizpůsobit program jejich individuálnímu řízení kariéry a současně umožnit účastníkům pohodlně spojit své studium s pracovním a rodinným životem.

Možnost 1: Vezměte si Fast Track do EMBA!

Účastníci mohou dokončit šest nezávislých modulů a jednu magisterskou práci za jeden a půl roku a obdržet dvojité stupně.

Možnost 2: EMBA v časovém rámci podle vašeho výběru!

Účastníci mohou získat kredity za moduly a kurzy, po kterých bude následovat absolvování magisterské práce v maximálním časovém limitu tři a půl roku, aby získali titul MBA. Program EMBA můžete zahájit každý rok v březnu nebo září.

Možnost 3: Vyberte si, co vám nejvíce vyhovuje!

Účastníci mohou navštívit jednotlivé moduly nebo kurzy a získat certifikát. Pokud změníte názor, může být certifikát prvním krokem k EMBA.

Přijímací řízení

Požadavky

  • Bakalářské nebo vyšší
  • 8 let praxe (na konci čtyřleté zkušenosti s řízením)
  • Plynule anglicky (písemné a ústní dovednosti) prokázané TOEFL nebo rozhovor

Postup aplikace

Přijímací proces zahrnuje 3 kroky:

Krok 1. Aplikace

Předložit žádost o registraci TONGJI-MANNHEIM EMBA s požadovanými dokumenty prostřednictvím univerzity Tongji nebo Mannheim Business School

Krok 2. Interview

Po obdržení vaší žádosti budou přezkoumány týmy předběžného výběru. Kandidáti na kandidátku budou pozváni na pohovor. Všem žadatelům platí nevratný poplatek za přihlášku ve výši 150 eur.

Krok 3. Konečná recenze

Přijímací řízení rozhodne o přijetí tím, že celou žádost přezkoumá. Rozhodnutí potvrdí obě instituce. Žadatelé budou informováni o konečném rozhodnutí e-mailem.

* Požadavek vstupu pro státní příslušníky ČLR

Žadatelé o PRC, kteří se chtějí zapsat do Executive MBA uděleného čínskou institucí, se musí zaregistrovat na předběžnou zkoušku. Aktuální vstupní zkouška bude provedena v prosinci. Další informace naleznete na našich webových stránkách nebo nás kontaktujte.

Kontaktujte nás

School of Economics & Management, Univerzita Tongji
Přidat: Rm403, blok C. Sino-francouzské centrum, 1239, Siping Rd, Šanghaj, Čína 200092

Poslední aktualizace Bře 2020

Stipendium Keystone

Objevte, jaké možnosti vám může nabídnout naše stipendium

Informace o škole

Tongji University began programs in Economics and Management in 1956, and was one of the earliest universities in China to launch such programs. The School of Economic Management was founded in 1984, ... Čtěte více

Tongji University began programs in Economics and Management in 1956, and was one of the earliest universities in China to launch such programs. The School of Economic Management was founded in 1984, and merged with the Business School to become the School of Economics and Management (hereinafter referred to as SEM) in 1998. At present, SEM covers the main disciplines of Economics and Management through the Department of Management Science and Engineering, the Department of Construction Management and Real Estate, the Department of Business Administration, the Department of Accounting, the Department of Public Administration, and the Department of Economics and Finance. Corresponding research institutes and laboratories have also been established in second-level disciplines. Méně
Šanghaj , Mannheim + 1 Více Méně

Akreditace