Read the Official Description

O Tippie Full-time MBA

Stejně jako nejlepších firem na světě, zaměřujeme se na naše silné stránky. A zaměřit se na to, co umíme nejlépe nám umožnilo vytváření programů renomovaných pro hloubku a inovace.

Vaše 68-semestrální hodin plán studie budou přizpůsobeny na základě akademické dráze, kterou jste vybrali. Každá stopa je umístěn v kariérní akademie. Přemýšlejte o kariérních akademií jako váš "domácí" během základě zkušeností Tippie MBA; společenství jednotlivců se svými stejnými zájmy, všichni pracují k bytí 100% připraveni na první den svého post-MBA kariéru.

Tippie leží západně od Chicaga a jih Minneapolis ve východní Iowa. Jsme dojezdové vzdálenosti od řady velkých metropolitních oblastech, včetně Chicaga, Minneapolis, St. Louis, Kansas City, Omaha, a Des Moines. Nejbližší letiště je vzdáleno 25 minut v Cedar Rapids.

akademické Skladby

 • Marketing: Správa Zákazníci, Produkty a značky
 • Podnikové finance
 • Investment Management
 • Strategický management a inovace
 • Supply Chain a Analytics

Zkušenostního učení

Reálné poradenské projekty jsou nejlepším nástrojem pro studenty naučit se aplikovat ve třídě znalostí k řešení reálných obchodních problémů.

Tippie je osnovy je jedinečná v tom, že studenti začínají svou zkušenostní učení v roce 1, a každý Tippie student ukončil ne méně než dva real-world poradenské projekty, s možností udělat ještě více.

Návratnost investic a finanční podpory

Tippie nabízí velkorysé finanční ocenění a přiměřenou životní náklady spolu s cenově dostupné školné. To ve shodě s našimi trvale vysokými platy dodatečně MBA znamená, že dochází k # 1 nejrychlejší návratnost ze všech programu MBA v dané zemi (# 1 žebříčku, uvázat, Forbes).

Máme mnoho stipendií k dispozici, včetně ocenění pro ženy, kandidáti z rozvíjejících se trhů, vojenských veteránů, AmeriCorps absolventy a několik dalších. Viz úplný seznam na http://tippie.uiowa.edu/fulltimemba/admissions/scholarships.cfm

Tippie Emerging Markets Award je plné školné MBA ocenění pro občany rozvíjejících světových ekonomik, včetně, ale nejen do Argentiny, Bahrajnu, Bangladéši, Brazílii, Bulharsku, Chile, Čína, Kolumbie, Česká republika, Egypt, Estonsko, Maďarsko, Indie , Indonésie, Jordánsko, Kuvajt, Lotyšsko, Litva, Malajsie, Mexiko, Maroko, Nigérie, Omán, Pákistán, Peru, Filipíny, Polsko, Katar, Rumunsko, Rusko, Singapur, Slovensko, Slovinsko, Jižní Afrika, Sri Lanka, Tchaj-wan, Thajsko , Turecko, Spojené arabské emiráty, Ukrajina, Venezuela a Vietnam.

Požadavky aplikace

Předtím, než vaše žádost bude považována za úplnou, musí být dále uvedené položky předkládány.

 • Profesionální životopis (ne více než 2 strany)
 • Aplikace (předložen online)
 • Esej (1, která je součástí žádosti)
 • Tři jména Doporučující s kontaktními informacemi
 • Přepisy ze všech postsecondary vzdělávacích institucí jste se zúčastnili
 • Oficiální GMAT / GRE skóre zprávy
 • TOEFL nebo IELTS skóre (mezinárodní žadatelé pouze)
 • Poplatek za podání žádosti o $ 60 (pro domácnost studentů) nebo $ 100 (zahraniční studenti). Osvobození od poplatků jsou k dispozici vysoce kvalifikovaných žadatelů; napište nám je třeba zvážit.
 • Přijímací pohovor. Prováděny přijímacím personálem na akademické půdě nebo přes Skype, pouze pozvání (nebo je součástí školního areálu návštěvy).
Program taught in:
Angličtina
This course is Campus based
Start Date
Srp. 2019
Duration
21 měsíců
Denní studium
Deadline
Kontaktuj školu
See all deadlines here: http://tippie.uiowa.edu/fulltimemba/admissions/
By locations
By date
Start Date
Srp. 2019
End Date
Application deadline
Kontaktuj školu
See all deadlines here: http://tippie.uiowa.edu/fulltimemba/admissions/

Srp. 2019

Location
Application deadline
Kontaktuj školu
See all deadlines here: http://tippie.uiowa.edu/fulltimemba/admissions/
End Date