Strathclyde MBA v Malajsii

Strathclyde MBA v Malajsii, kterou spravuje CDC rozvoj managementu (M) Sdn Bhd má flexibilní styl dodávky zahrnující částečný úvazek a otevřených výukových prvků v 180 úvěrového formátu. Studenti mohou zůstat ve svém zaměstnání a vzít celý svůj kurz za pouhé dva roky. To je náš program životaschopnou alternativou jak pro vás, individuální, a pro vaši firmu.

partnerství

University of Strathclyde Business School poskytuje všechny základní materiály pro program a provádí všechna cvičení s vybraným týmem předních profesorů ze svých zaměstnanců ve Velké Británii. Pracovníci UK jsou také zodpovědné za učiva dotazy a podporu. Všechny přijímání a hodnotící postupy jsou v kompetenci Strathclyde a úspěšní účastníci budou odměněni University of Strathclyde Master of Business Administration.

CDC v Malajsii poskytuje místním administrativní služby, stejně jako držení poradenských sezení, semináře a zkoušky. SBS poskytuje základní učební pomůcky a pošle Strathclyde University členů fakulty do Malajsie spustit intenzivní semináře. CDC má také řadu místních specialistů manažerského vzdělávání, kteří poskytují pokračující poradenskou podporu.

MBA Summer School

Vrcholem kalendáře Strathclyde International MBA je roční MBA letní školy, která se koná v Glasgow, v průběhu května a června. Letní škola je otevřená pro všechny studijní cesty MBA, kteří dosáhli plánované studijní fáze a je to báječná příležitost studovat své volitelných možností spolu se skupinou podobně smýšlejících zahraničními kolegy.

Student Atest

"Strathclyde MBA je jedním z nejlepších obchodních škol pro strategii a je celkově byl krásný a velmi smysluplné zkušenosti. Mezi předměty, které se vyučují pomoci studentům analyzovat kritičtěji jak vnější prostředí a interní kapacity pro strategii. To vyžaduje, abychom mohli věci, které ovlivňují organizaci z různých a různých hledisek. Jednou z výhod Strathclyde MBA je, že umožňuje studentům dokončit většinu úkolů, a dokonce i jejich práce nebo projekt, ať už jako jednotlivci, nebo jako skupina. Jako studenti pocházejí z různých prostředí a průmyslu, a z obou malajskými a nadnárodních společností, naše názory a přístupy jsou odlišné a my všichni učit od těchto různých hledisek. "

Atsushi Ikarashi
MBA 2012

Program se vyučuje na:
Angličtina
Tento kurz je Studium v kampusu
Start Date
Led 2020
Duration
2 - 6 let
Kombinované
Price
74,300 MYR
Deadline
Podle místa
Podle data
Start Date
Led 2020
End Date
Termín odevzdání přihlášek

Led 2020

Location
Termín odevzdání přihlášek
End Date