Přečtěte si oficiální popis

Strathclyde MBA v Hongkongu

Strathclyde MBA v Hongkongu, kterou spravuje Institute of Professional a Executive Management (IPEM), má flexibilní styl dodávky zahrnující částečný úvazek a otevřených výukových prvků v 180 úvěrového formátu. Studenti mohou zůstat ve svém zaměstnání a vzít celý svůj kurz za pouhé dva roky. To je náš program životaschopnou alternativou jak pro vás, individuální, a pro vaši firmu.

partnerství

University of Strathclyde Business School poskytuje všechny základní materiály pro program a provádí všechna cvičení s vybraným týmem předních profesorů ze svých zaměstnanců ve Velké Británii. Pracovníci UK jsou také zodpovědné za učiva dotazy a podporu. Všechny přijímání a hodnotící postupy jsou v kompetenci Strathclyde a úspěšní účastníci budou odměněni University of Strathclyde Master of Business Administration.

IPEM je odpovědný za individuální podporu účastníků ve Švýcarsku, jakož i organizování seminářů a koordinaci operací s University of Strathclyde pracovníků ve Velké Británii.

MBA Summer School

Vrcholem kalendáře Strathclyde International MBA je roční MBA letní školy, která se koná v Glasgow, v průběhu května a června. Letní škola je otevřená pro všechny studijní cesty MBA, kteří dosáhli plánované studijní fáze a je to báječná příležitost studovat své volitelných možností spolu se skupinou podobně smýšlejících zahraničními kolegy.

Student Atest

"Jako výkonný ředitel banky Julian Baer & Co. Ltd a certifikovaný manažerské účetnictví (Aust), jsem přesvědčen, že problémy se mohou objevit kdekoli, a to je nevyhnutelné, že budeme tváří v tvář s finančními otázkami, a to zejména v době, kdy globální ekonomika se rychle mění. To je důvod, proč jsem se rozhodl zapsat do programu MBA Strathclyde osvěžit jak na trhu a finančních znalostí, a dále vybavit sebe s dovedností sad o tom, jak se vypořádat s obtížnými, nejistých a složitých situací v reálném obchodním světě.

Po mém dokončení programu MBA, jsem získal dovednosti, které by mi umožnilo vyhrát nad svým konkurentům a rozšířit svou klientskou bazén získat podíl na trhu.

Velmi doporučuji program MBA pro ty, kteří nejsou jen hledají teoretické znalosti a dovednosti, které jsou použitelné ve skutečném podnikání. "

Candy Wong

(MBA Graduate - Hong Kong centrum)

Program se vyučuje na:
Angličtina
This course is Campus based
Start Date
Sep 2019
Duration
2 let
Kombinované
Deadline
Podle místa
Podle data
Start Date
Sep 2019
End Date
Termín odevzdání přihlášek

Sep 2019

Location
Termín odevzdání přihlášek
End Date