Výkonný dva stupně

Žádné dva profesionální tituly jsou více vyhledávané než LL.B. a MBA. Univerzita společných LL.B. Ottawě - MBA program tvořivě kombinuje tyto dvě silné disciplíny do jednoho čtyři-rok osnov.


LL.B. - MBA program poskytuje studentům s expozicí unikátní společenství obchodní a právní vedoucích ve veřejném i soukromém sektoru. Přes četné Externships k dispozici v Právnické fakultě a poradenské projekty, které nabízí School of Management, mohou studenti získat cenné pracovní zkušenosti pro akademický kredit při každém ze svých čtyř let studia. Kromě soukromého sektoru umístění, Externships existují soudy, federální soudy, vládní agentury a oddělení, a non-vládní organizace. Jako uznání doplňující dovednosti potřebné pro úspěch v obou obchod a právo, mohou studenti získat i jejich MBA a LL.B. stupně za méně než čtyři roky.


Tento inovační program je navržen tak, aby vzdělávat novou generaci vůdců-obchodní manažery, kteří mohou řídit nezávisle na právní problémy současného života společnosti, právníci, kteří mohou řešit obchodní potřeby svých firemních klientů, a podnikatelé, kteří budou pohybovat plynule přecházet mezi obchod a právo.

Osnovy

 • Year 1 - Kompletní LL.B. První rok
 • Rok 2 - Dokončit plné MBA programu (skládající se z 48 kreditů
  spíše než 54 kreditů) v průběhu jednoho akademického roku a v létě.
  Všech 48 kreditů skládá z povinných předmětů.
 • Rok 3 - Kompletní LL.B. Druhý rok s dalšími
  požadavek na úspěšné dokončení minimálně 34 kreditů
 • Rok 4 - Kompletní 17 zbývajících kreditů v LL.B. program
  Prosince

Přijímací informace


Vstup na LLB - MBA program je omezený a vysoce konkurenční. Společný program je určen pro jednotlivce, kteří chtějí získat dovednosti a znalosti dvou hlavních oborů, správy a práva, které jsou stále cenné moderního podnikání, ve vládě, a v moderní praxi práva. Kandidáti jsou přijati do společného programu v souladu s požadavky na přijetí jednotlivých fakult.

Studenti mohou použít buď LLB / program MBA přes Právnickou fakultu nebo do programu MBA přes Telfer School of Management, pro jejich první rok. Typicky, LLB / MBA programu studenti začínají společný studijní vyplněním pravidelné nejprve-rok osnov na Právnické fakultě. Na setkání akademické požadavky pro první rok, studenti, kteří se kvalifikují dokončí 48 z 54 kreditů z jednoho roku na plný úvazek programu MBA. Během třetího a čtvrtého let LLB / MBA programu, musí studenti všechny zbývající předměty nutné pro splnění LL.B. stupeň požadavky. Absolventi obdrží obě LL.B. stupně z Právnické fakulty a titul MBA z Telfer School of Management, jakmile požadavky obou programů jsou dokončeny.

Program se vyučuje na:
 • Angličtina

Zobraz 2 více kurzů z Telfer School of Management, University of Ottawa »

Tento kurz je Studium v kampusu
Start Date
Zář 2019
Duration
4 let
Denní studium
Deadline
Podle místa
Podle data
Start Date
Zář 2019
End Date
Termín odevzdání přihlášek

Zář 2019

Location
Termín odevzdání přihlášek
End Date