106892_sbe_commencement_2018_emba_4x1_lowres.jpg

Obchodní a ekonomická škola na státní univerzitě v Kalifornii, Sonoma (státní univerzita Sonoma), nabízí čtyři možnosti programu MBA akreditované podle AACSB:

  • Sonoma Executive MBA
  • Sonoma Executive MBA v oboru víno
  • Sonoma MBA
  • Sonoma MBA ve víně

Sonoma MBAs jsou dodávány s flexibilním rozvrhem určeným pro pracující profesionály. Naše programy mají poměr 50-50 mužů k ženám. Studenti zastupují různé odvětví, včetně účetnictví, energetiky, vlády, dopravy, alkoholických nápojů, spotřebitelských obalů, maloobchodního poradenství, finančních služeb, neziskové organizace, technologie, zábavy a zdravotní péče.

Návrat ke vzdělání:

  • 2017 a 2018 absolventi našich programů Sonoma Executive MBA zaznamenali průměrný nárůst platů o 25%.
  • 45% z 2018 absolventů našich programů programu Sonoma MBA oznámilo, že při účasti na programech získalo podporu.

Další informace: http://web.sonoma.edu/mba

Sonoma Executive MBA

Spolu s 17 měsíci nabízí Executive MBA kohortový styl transformační zkušenost, která zahrnuje integrovaný rozvoj vedení a strategické myšlení, vybavení studentů dovednostmi potřebnými pro analýzu podnikových situací a mapování a realizaci strategických iniciativ vedoucích k dalšímu postupu organizace. Zaměření programu ve strategickém rozhodování, business intelligence a komunikačních dovednostech, nabízí studentům dovednosti a důvěru k diskusi a vedení na výkonné úrovni se všemi funkčními oblastmi podnikání. Studenti mají možnost se vydat na dvoutýdenní mezinárodní obchodní konzultační cestu, aby zlepšili pochopení toho, jak úspěšně podnikat v jiné kultuře a ekonomice.

„Složitost zdravotní péče vyžaduje hloubku porozumění v podnikání, vedení a inovace. Sonoma MBA pro vedoucí pracovníky mi vybavil základní náplň, aby uspěl jako vedoucí zdravotní sestry . "

- Surani Hayre-Kwan '14, ředitelka Kanceláře pacientských zkušeností ve společnosti Sutter Health

106893_EMBA_Diagram_120801_lowres.jpg

Sonoma Executive MBA v oboru víno

V roce 2012 představil Wine Business Institute ve škole Business and Economics (SBE) na státní univerzitě v Sonoma ve spolupráci s vinařským průmyslem první Executive MBA Spojených států zaměřenou na obchod s vínem. Program Sonoma Executive MBA v programu Wine Business je nabízen ve dvou formátech: s nízkou rezidencí a kampusem.

  • 17měsíční program založený na kampusu nabízí zkušenost, která není srovnatelná s žádnou další institucí vyššího vzdělávání. Studenti mají přístup k prvotřídnímu vzdělání v oblasti vína, který se nachází na křižovatce Napa, Sonoma a San Francisco. Kurzy se konají v učebním centru Wine Spectator Learning Center, inovativním vzdělávacím prostoru zlaceným pokročilými technologiemi a flexibilními výukovými učebnami.
  • Formát s nízkou rezidencí, známý jako naše Global Executive MBA ve společnosti Wine Business, zahrnuje čtyři "intenzivní vedení" v Kalifornii, Austrálii a Francii a tříměsíční segmenty online případů a projektového vzdělávání a poradenství pro učitele. Studenti mají výjimečnou příležitost studovat s naším významným vinařským fakultou z USA a celého světa.

Studenti Sonoma Executive MBA ve Wine Business mají příležitost zahájit dvoutýdenní mezinárodní obchodní konzultaci zaměřenou na lepší porozumění tomu, jak úspěšně podnikat v jiné kultuře a ekonomice. Rovněž se účastní víkendového výcviku na vedení plavby v San Diegu Bay s veterány amerického poháru.

„Th e Sonoma Executive MBA ve Wine podnikání se vešly mé vzdělání, kariéry, a rodinné potřeby. Žiji v New Yorku s mým manželem a batolem, když začínám v Napa vinařství. Díky odborným znalostem mých profesorů a rozmanitým perspektivám mé kohorty jsem absolvovala podnikatelské know-how, větší důvěru jako vůdce a jasnost, jak pozitivně ovlivnit náš regionální vinařský průmysl . "

- Aimee Chang '15, majitelka devíti slunných vinařství

106895_wemba_diagram_rev170702_lowres.jpg

Sonoma MBA

Sonoma MBA je navržen s flexibilním rozvrhem pro pracující profesionály. Večerní kurzy podporují potenciál studentů, protože získají praktické znalosti a technické dovednosti, které mohou být okamžitě aplikovány na jejich podnikání. Přihlášené studenti mají možnost dokončit program na jednoroční, na plný nebo dvouletý, částečný úvazek.

" Sonoma MBA má flexibilní plán, který mi umožnil pokračovat v práci mého pána při práci na plný úvazek. Program poskytl dynamické projekty, které zdůraznily efektivní komunikaci a porozumění vytváření a udržování podnikání. Nejlepším takovým způsobem je spojení, které bude trvat celý život . "

- Ranjot "Ricky" Sidhu '15, vedoucí účetní společnosti Green Toys, Inc.

106894_pmba_diagram_course_rev1700702_lowres.jpg

Sonoma MBA ve víně

Sonoma MBA ve společnosti Wine Business je jediným svého druhu v USA a vybavuje studenty znalostmi vinařského podnikání a průmyslovými nástroji, které přinášejí výsledky na dnešním konkurenčním globálním trhu s vínem. Večerní kurzy v týdnu vychovávají potenciál studentů, protože získají znalosti a zkušenosti s konstrukcí a prezentací kvantitativní analýzy. Studenti také rozvíjejí vedoucí a komunikační dovednosti, aby mohli lidi eticky a efektivně řídit, aby dosáhli cílů a pokročili v iniciativách jménem jakékoli organizace.

" Prováděl jsem změnu kariéry ze zábavy do vinařského průmyslu a nikdy jsem neměl formální obchodní vzdělání. Dovednosti, které jsem získal v programu a četné spojení, které jsem vytvořil prostřednictvím sítí, mi pomohl zahájit vlastní úspěšný obchod s vínem. "

- Palmer Emmitt'13, spolumajitel

106896_wmba_diagram_courses_rev170702_lowres.jpg

Program se vyučuje na:
  • Angličtina
Poslední aktualizace Březen 11, 2019
Tento kurz je Studium v kampusu, Kombinace studia online a v kampusu
Start Date
Duration
1 - 2 let
Kombinované
Denní studium
Price
- Možnosti Executive MBA: Poplatek za školní areál činí 49 500 dolarů. Možnosti MBA: Poplatek za školní areál začíná na 25 000 dolarů, v závislosti na pokroku každého studenta a počtu zapsaných kurzů.
Deadline
Kontaktuj školu
for Sonoma Executive MBA in Wine Business
Kontaktuj školu
for Sonoma Executive MBA and the Global Executive MBA in Wine Business
Podle místa
Podle data
Start Date
End Date
Termín odevzdání přihlášek
Kontaktuj školu
for Sonoma Executive MBA in Wine Business
Start Date
End Date
Termín odevzdání přihlášek
Kontaktuj školu
for the Sonoma MBA & Sonomba MBA in Wine Business
Start Date
Lis 2019
End Date
Termín odevzdání přihlášek
Kontaktuj školu
for Sonoma Executive MBA and the Global Executive MBA in Wine Business
Location
Termín odevzdání přihlášek
Kontaktuj školu
for Sonoma Executive MBA in Wine Business
End Date
Termín odevzdání přihlášek
Kontaktuj školu
for the Sonoma MBA & Sonomba MBA in Wine Business
End Date

Lis 2019

Location
Termín odevzdání přihlášek
Kontaktuj školu
for Sonoma Executive MBA and the Global Executive MBA in Wine Business
End Date

Wine Spectator Learning Center Grand Opening