Sonoma MBA programy

Všeobecné informace

Popis programu

106892_sbe_commencement_2018_emba_4x1_lowres.jpg

Obchodní a ekonomická škola na státní univerzitě v Kalifornii, Sonoma (státní univerzita Sonoma), nabízí čtyři možnosti programu MBA akreditované podle AACSB:

  • Sonoma Executive MBA
  • Sonoma Executive MBA v oboru víno
  • Sonoma MBA
  • Sonoma MBA ve víně

Sonoma MBAs jsou dodávány s flexibilním rozvrhem určeným pro pracující profesionály. Naše programy mají poměr 50-50 mužů k ženám. Studenti zastupují různé odvětví, včetně účetnictví, energetiky, vlády, dopravy, alkoholických nápojů, spotřebitelských obalů, maloobchodního poradenství, finančních služeb, neziskové organizace, technologie, zábavy a zdravotní péče.

Návrat ke vzdělání:

  • 2017 a 2018 absolventi našich programů Sonoma Executive MBA zaznamenali průměrný nárůst platů o 25%.
  • 45% z 2018 absolventů našich programů programu Sonoma MBA oznámilo, že při účasti na programech získalo podporu.

Další informace: http://web.sonoma.edu/mba

Sonoma Executive MBA

Spolu s 17 měsíci nabízí Executive MBA kohortový styl transformační zkušenost, která zahrnuje integrovaný rozvoj vedení a strategické myšlení, vybavení studentů dovednostmi potřebnými pro analýzu podnikových situací a mapování a realizaci strategických iniciativ vedoucích k dalšímu postupu organizace. Zaměření programu ve strategickém rozhodování, business intelligence a komunikačních dovednostech, nabízí studentům dovednosti a důvěru k diskusi a vedení na výkonné úrovni se všemi funkčními oblastmi podnikání. Studenti mají možnost se vydat na dvoutýdenní mezinárodní obchodní konzultační cestu, aby zlepšili pochopení toho, jak úspěšně podnikat v jiné kultuře a ekonomice.

„Složitost zdravotní péče vyžaduje hloubku porozumění v podnikání, vedení a inovace. Sonoma MBA pro vedoucí pracovníky mi vybavil základní náplň, aby uspěl jako vedoucí zdravotní sestry . "

- Surani Hayre-Kwan '14, ředitelka Kanceláře pacientských zkušeností ve společnosti Sutter Health

106893_EMBA_Diagram_120801_lowres.jpg

Sonoma Executive MBA v oboru víno

V roce 2012 představil Wine Business Institute ve škole Business and Economics (SBE) na státní univerzitě v Sonoma ve spolupráci s vinařským průmyslem první Executive MBA Spojených států zaměřenou na obchod s vínem. Program Sonoma Executive MBA v programu Wine Business je nabízen ve dvou formátech: s nízkou rezidencí a kampusem.

  • 17měsíční program založený na kampusu nabízí zkušenost, která není srovnatelná s žádnou další institucí vyššího vzdělávání. Studenti mají přístup k prvotřídnímu vzdělání v oblasti vína, který se nachází na křižovatce Napa, Sonoma a San Francisco. Kurzy se konají v učebním centru Wine Spectator Learning Center, inovativním vzdělávacím prostoru zlaceným pokročilými technologiemi a flexibilními výukovými učebnami.
  • Formát s nízkou rezidencí, známý jako naše Global Executive MBA ve společnosti Wine Business, zahrnuje čtyři "intenzivní vedení" v Kalifornii, Austrálii a Francii a tříměsíční segmenty online případů a projektového vzdělávání a poradenství pro učitele. Studenti mají výjimečnou příležitost studovat s naším významným vinařským fakultou z USA a celého světa.

Studenti Sonoma Executive MBA ve Wine Business mají příležitost zahájit dvoutýdenní mezinárodní obchodní konzultaci zaměřenou na lepší porozumění tomu, jak úspěšně podnikat v jiné kultuře a ekonomice. Rovněž se účastní víkendového výcviku na vedení plavby v San Diegu Bay s veterány amerického poháru.

„Th e Sonoma Executive MBA ve Wine podnikání se vešly mé vzdělání, kariéry, a rodinné potřeby. Žiji v New Yorku s mým manželem a batolem, když začínám v Napa vinařství. Díky odborným znalostem mých profesorů a rozmanitým perspektivám mé kohorty jsem absolvovala podnikatelské know-how, větší důvěru jako vůdce a jasnost, jak pozitivně ovlivnit náš regionální vinařský průmysl . "

- Aimee Chang '15, majitelka devíti slunných vinařství

106895_wemba_diagram_rev170702_lowres.jpg

Sonoma MBA

Sonoma MBA je navržen s flexibilním rozvrhem pro pracující profesionály. Večerní kurzy podporují potenciál studentů, protože získají praktické znalosti a technické dovednosti, které mohou být okamžitě aplikovány na jejich podnikání. Přihlášené studenti mají možnost dokončit program na jednoroční, na plný nebo dvouletý, částečný úvazek.

" Sonoma MBA má flexibilní plán, který mi umožnil pokračovat v práci mého pána při práci na plný úvazek. Program poskytl dynamické projekty, které zdůraznily efektivní komunikaci a porozumění vytváření a udržování podnikání. Nejlepším takovým způsobem je spojení, které bude trvat celý život . "

- Ranjot "Ricky" Sidhu '15, vedoucí účetní společnosti Green Toys, Inc.

106894_pmba_diagram_course_rev1700702_lowres.jpg

Sonoma MBA ve víně

Sonoma MBA ve společnosti Wine Business je jediným svého druhu v USA a vybavuje studenty znalostmi vinařského podnikání a průmyslovými nástroji, které přinášejí výsledky na dnešním konkurenčním globálním trhu s vínem. Večerní kurzy v týdnu vychovávají potenciál studentů, protože získají znalosti a zkušenosti s konstrukcí a prezentací kvantitativní analýzy. Studenti také rozvíjejí vedoucí a komunikační dovednosti, aby mohli lidi eticky a efektivně řídit, aby dosáhli cílů a pokročili v iniciativách jménem jakékoli organizace.

" Prováděl jsem změnu kariéry ze zábavy do vinařského průmyslu a nikdy jsem neměl formální obchodní vzdělání. Dovednosti, které jsem získal v programu a četné spojení, které jsem vytvořil prostřednictvím sítí, mi pomohl zahájit vlastní úspěšný obchod s vínem. "

- Palmer Emmitt'13, spolumajitel

106896_wmba_diagram_courses_rev170702_lowres.jpg

Poslední aktualizace Bře 2020

Stipendium Keystone

Objevte, jaké možnosti vám může nabídnout naše stipendium

Informace o škole

Sonoma State is a regionally serving public university committed to educational access and excellence. Guided by our core values and driven by a commitment to the liberal arts and sciences, Sonoma Sta ... Čtěte více

Sonoma State is a regionally serving public university committed to educational access and excellence. Guided by our core values and driven by a commitment to the liberal arts and sciences, Sonoma State delivers high-quality education through innovative programs that leverage the economic, cultural, and natural resources of the North Bay. Méně