Solvay Executive MBA

Solvay Brussels School of Economics and Management, Université Libre de Bruxelles

Popis programu

Read the Official Description

Solvay Executive MBA

Solvay Brussels School of Economics and Management, Université Libre de Bruxelles

Solvay Executive MBA je unikátní program, v srdci Evropy, vytvořený Solvay Brusel škole ekonomie a managementu doprovázet vedení v jejich kariérním vývoji a růstu. Solvay Executive MBA zahrnuje špičkové kurzy, world-class profesory, inspirující reproduktory hosta, multikulturní rozmanitosti ve třídě, osobní rozvoj a individuální koučink. Prostřednictvím silného osobního přístupu, pomáháme našim účastníkům transformovat své vlastní životy a kariéry, aby se rozdíl ve společnosti zeširoka, pracují společně ve jménu "bytí v podnikání vytvořit lepší svět.

Solvay EMBA je šitý na míru pro všechny potřeby a agend; Ve skutečnosti nabízíme: 2-leté program, s třídami, které se konají na dlouhém víkendu za měsíc v Bruselu - Intenzivní 1-letý program, s třídami, které se konají na 2 dlouhých víkendů za měsíc. - Od začátku října do začátku října - Obě možnosti může být užíván souběžně s aktuální pracovní činnosti.

Pro koho to je

Solvay Executive MBA je zaměřena na dynamických manažerů a vedoucích pracovníků, kteří se snaží postupovat ve své kariéře, jakož i ke zlepšení jejich znalosti o nejnovějších nástrojů pro správu.

To je také přizpůsoben pro profesionály, kteří chtějí rozvíjet svou kariéru na manažerské pozici, nebo změnit svoji současnou polní nebo profesní dráhu.

6 důvodů, aby přijaly Solvay Executive MBA

Kariérní postup FOCUS Solvay Executive MBA vás udělá vůdce světové úrovně a dá vám konkurenční výhodu na mezinárodním trhu práce. manažerské dovednosti jsou již nestačí. Musíte se obrátit svůj talent, úspěchy, charakter a potenciál do cenný pozici, která vás staví do popředí. S rozvojem programu Career dostanete profesionální trénovat a metody setkat na trh s jasnými cíli, vynikající dovednosti a důvěru vyhrát náročný a obohacující příležitosti, které hledáte.

CELOSTNÍ 360 ° Approach

Solvay Executive MBA transformuje teorii do praxe. Dnešní obchodní svět vyžaduje znalosti a dovednosti, strategickou vizi a detailní odborné znalosti, proaktivní individuální iniciativu a průkopnické týmovou práci. Od prvního dne, kdy jste integrovat poznatky získané od subjektů a aplikovat své poznatky na reálné obchodních situacích, získává tvrdé a měkké dovednosti, jakož i vynalézavost, které vám pomohou přizpůsobit každé nové situaci. Budete připraveni realizovat své znalosti v práci od prvního dne. Real-World Challenge vrcholí v reálném světě projektu v podnikání Lab, Strategy Lab nebo poradní Lab. ty INTERNATIONAL Learning Environment

Solvay Executive MBA poskytuje stimulující multikulturní zkušenosti v angličtině. Získáváme účastníků z více než 30 zemí, s různorodými profesí, včetně vědy a technologie, finance, obchod, právo, marketing, public affairs, konzultaci a umění. Náš závazek k rozmanitosti zajišťuje vzájemné obohacování myšlenek a metod, vytváří inovace a synergické efekty, a přípravou vám za složitých úkolů globálních změn. GLOBAL Alumni sítí v dnešním mobilním ekonomice silné mezinárodní síť je kritický rozdíl ve vaší kariéře, výsledcích a svůj výkon. Naše aktivní a zapojené sdružení absolventů přidává až na více než 20.000 aktivních členů, se sídlem ve více než 100 zemích světa. To vám poskytuje celoživotní kontakty pro obchodních příležitostí, řešení a mentoring, ať jste kdekoliv, kam chcete jet. VYNIKAJÍCÍ mezinárodní fakulty Dynamická a vysoce kvalifikované fakulty z celého světa je vedoucí silou pro úspěch Solvay Executive MBA. V celém programu, můžete těžit z state-of-the-art podnikového vzdělávání přizpůsobeného pro vás renomované mezinárodní manažery, akademiky, právníky a odborníky. Jste si jisti, které mají být vystaveny na špici obchodních praktik, ke znalostem ze všech koutů světa a různých úhlů pohledu. BRUSEL, The Heart of Europe S Solvay Executive MBA třídě můžete vstoupit do rychle se rozvíjející sociální a ekonomický podnik, který je Evropa. Využijte příležitost naučit se, jak zvládnout evropským podnikům, a vzít si své znalosti do světa. Solvay Ponts je bránou do a ven z Evropy, s partnerskými areálů ve Vietnamu, USA a Mexika, spojit s nejsilnějších obchodních sítí na mezinárodní úrovni. Požadavky na přijetí Žadatelé jsou povinni:

  • Chcete-li mít významný a cenné pracovní zkušenosti;
<li>Vynikaj&iacute;c&iacute; studijn&iacute; v&yacute;sledky - Odbornost v obchodn&iacute; angli&#269;tin&#283;;</li> 

<li>Touha pro pr&aacute;ci v mezin&aacute;rodn&iacute;m prost&#345;ed&iacute; a otev&#345;enost k rozmanitosti;</li>

<li>Profesion&aacute;ln&iacute; ambice;</li>

<li>V&#367;dcovsk&eacute; schopnosti a pracovitost, spolu s schopnost pracovat pod stresem.</li> 

Naším cílem je vytvořit komunitu účastníků, které by přispěly k rozmanitosti a jedinečnosti programu MBA. Proto přijímací komise bude pečlivě zkoumat životopisný a akademické pozadí informace, GMAT skóre, úspěchy, ocenění a vyznamenání, historii zaměstnání a doporučující dopisy.

This school offers programs in:
  • Angličtina
Doba a cena
This course is Studium v kampusu
Start Date
Datum začátku
Sept. 2019
Duration
Délka trvání
1 - 2 let
Kombinované
Price
Cena
32,000 EUR
Information
Deadline
Locations
Belgie - Brussels
Datum začátku : Sept. 2019
Termín odevzdání přihlášek Kontaktuj školu
Datum ukončení Kontaktuj školu
Dates
Sept. 2019
Belgie - Brussels
Termín odevzdání přihlášek Kontaktuj školu
Datum ukončení Kontaktuj školu