Přečtěte si oficiální popis

Solvay Executive MBA je jedinečný program v srdci Evropy, který vytvořila škola ekonomiky a managementu Solvay v Bruselu, která doprovází vedoucí pracovníky v jejich vývoji a růstu. Solvay Executive MBA zahrnuje špičkové kurzy, profesory světové úrovně, inspirativní hostující řečníky, multikulturní rozmanitost ve třídě, osobní rozvoj a individuální koučování. Prostřednictvím silného osobního přístupu pomáháme našim účastníkům přeměnit svůj vlastní život a kariéru, aby rozdělili společnost ve společnosti, pracující společně ve jménu "bytí v podnikání, aby se vytvořil lepší svět.

Nabízíme 18měsíční program, který je kompatibilní s osobní a profesní rovnováhou, a to díky třídním kurzům, které se konají každé tři týdny v Bruselu.

Pro koho to je

Solvay Executive MBA je zaměřen na dynamické manažery a vedoucí pracovníky, kteří chtějí pokročit ve své kariéře, stejně jako zlepšit své znalosti nejnovějších nástrojů řízení.

Je také přizpůsoben pro profesionály, kteří chtějí posunout svou kariéru na manažerskou pozici nebo změnit svou současnou oblast nebo kariéru.

6 důvodů, proč přijme Solvay Executive MBA

KOCIÁLNÍ ROZŠÍŘENÍ FOCUS

Solvay Executive MBA vám udělá vůdce světové úrovně a poskytne vám konkurenční výhodu na mezinárodním trhu práce. Manažerské dovednosti už nestačí. Musíte změnit svůj talent, úspěchy, charakter a potenciál do cenné pozice, která vás postaví do popředí. S programem Kariérního pokroku obdržíte profesionální koučování a způsoby, jak na trhu dosáhnout jasných cílů, vynikajících dovedností a důvěry, abyste získali náročnou a obohacující příležitost, kterou hledáte.

HOLISTICKÉ 360 ° přiblížení

Solvay Executive MBA transformuje teorii do praxe. Dnešní podnikatelský svět vyžaduje znalosti a dovednosti, strategickou vizi a podrobné odborné znalosti, proaktivní individuální iniciativu a průlomovou týmovou práci. Od prvního dne integrujete poznatky získané z předmětů a aplikujte své poznatky na skutečné podnikové situace, získáte těžké a měkké dovednosti a vynalézavost, která vám pomůže přizpůsobit se každé nové situaci. Budete připraveni realizovat své znalosti v práci od prvního dne. Výzva v reálném světě vyvrcholí projektem v reálném světě v laboratoři pro podnikání, v laboratoři strategie nebo v poradenském laboratoři. ty MEZINÁRODNÍ VZDĚLÁVACÍ PROSTŘEDÍ

Solvay Executive MBA poskytuje stimulační multikulturní zkušenost v angličtině. Přitahujeme účastníky z více než 30 zemí s různorodým odborným zázemím, včetně vědy a techniky, financí, obchodu, práva, marketingu, veřejných záležitostí, poradenství a umění. Náš závazek k diverzitě zajišťuje vzájemné hnojení nápadů a metod, vytváří inovace a synergie a připravuje vás na komplexní výzvy globálních změn. GLOBÁLNÍ SÍLY ALUMNI V dnešní mobilní ekonomice silná mezinárodní síť vede k zásadnímu rozdílu v Vaše aktivní a angažovaná asociace absolventů přidává více než 20 000 aktivních členů se sídlem ve více než 100 zemích a poskytuje vám celoživotní kontakty pro obchodní příležitosti, řešení a mentoring, ať jste kdekoli, kdekoliv chcete. VÝSTAŽNÁ MEZINÁRODNÍ FAKULTY Dynamický a vysoce kvalifikovaný fakulant = "ty z celého světa je vedoucí silou v úspěchu Solvay Executive MBA. Během celého programu využíváte nejmodernější obchodní vzdělávání přizpůsobené pro vás renomovanými mezinárodními manažery, akademickými pracovníky, odborníky a odborníky. Jste si jistý, že budete vystaveni špičkovým obchodním praktikám, znalostem ze všech koutů světa a různým názorům. BRUSEL, Srdce Evropy S třídou MBA Solvay Executive můžete vstoupit do rychle rostoucího společenského a hospodářského podniku, který je Evropou. Vezměte si příležitost, abyste se mohli naučit zvládnout evropské podnikání a vzít své znalosti do světa. Solvay Ponts je vaší branou do Evropy a mimo ni, s partnerskými kampusy ve Vietnamu, USA a Mexiku, spojit se s nejsilnějšími podniky Požadavky na přijetí Žadatelé jsou povinni:

  • Mít významné a cenné pracovní zkušenosti;
  • Vynikající akademický rekord - Znalost anglického jazyka;
  • Touha pracovat v mezinárodním prostředí a otevřenost pro diversialt = "ty;
  • Profesionální ambice;
  • Leaderské dovednosti a diligence, spolu s abilitem = "ty pracovat pod stresem.

Naším cílem je vytvořit komuni- tant = ty účastníků, kteří by přispěli k různorodosti a jedinečnosti programu MBA. Proto přijímací výbor pečlivě prozkoumá biografické a akademické podklady, výsledky GMAT, úspěchy, ceny a vyznamenání, historii zaměstnání a doporučení.

Program se vyučuje na:
Angličtina
Poslední aktualizace March 4, 2019
This course is Campus based
Start Date
Sep 2019
Duration
16 - 18 měsíců
Kombinované
Price
32,000 EUR
Deadline
Sep 1, 2019
10% Early-bird discount for applications submitted by 15th May 2019
Podle místa
Podle data
Start Date
Sep 2019
End Date
Dub. 30, 2021
Termín odevzdání přihlášek
Sep 1, 2019
10% Early-bird discount for applications submitted by 15th May 2019

Sep 2019

Location
Termín odevzdání přihlášek
Sep 1, 2019
10% Early-bird discount for applications submitted by 15th May 2019
End Date
Dub. 30, 2021

Solvay Executive MBA - Lead your transformation!

Get your MBA at the Solvay Brussels School