Podmínky

Následující text popisuje podmínky pro použití www.masterstudies.com 's internetové stránky a služby spojené s tím, jak byl vytvořen a provozován Marketing Group Masterstudies. Prosím, pečlivě si ji přečtěte. Používáním této stránky naznačují, že souhlasíte být vázán těmito podmínkami. Masterstudies Marketing Group může revidovat a aktualizovat tyto podmínky kdykoli, proto prosím navštivte tuto stránku pravidelně přezkoumávat textu, jak je pro vás závazné. Pojmy "Vy " a "Uživatel " se používá v celém textu s odkazem na všechny jednotlivce a / nebo subjekty přístup k této webové stránky pro jakýkoli účel nebo důvod.

&nbsp

Použití obsahu a vlastnických práv
Používáním této stránky, uznáváte a souhlasíte, že veškerý obsah a materiál k dispozici na ni, například text, jsou loga, grafika, obrázky, a software, chráněny Norska a mezinárodních autorských práv, ochranných známek a dalších právních předpisů.Veškerý obsah a materiál jsou majetkem Masterstudies Marketing Group nebo jeho dodavatelů obsahu či klientů. Masterstudies Marketing Group si vyhrazuje výlučné právo na sestavování obsahu této stránky (tj. sběru, uspořádání a zobrazení). Toto právo je chráněno norskými a mezinárodní zákony o autorských právech. Používáním této webové stránky souhlasíte, že nebudete zachytit, prodávat, licencovat, distribuovat, publikovat, upravovat, přizpůsobovat, upravovat, kopírovat, reprodukovat, nebo znovu použít obsah těchto webových stránek jiným způsobem pro jakýkoliv veřejný či komerční účel. Je zakázáno kopírovat nebo upravit HTML kód, který Masterstudies Marketing Group vytváří a používá ke generování svých webových stránek. Tento kód je také chráněn autorským zákonem.Ty jsou výslovně zakázáno narušovat bezpečnost této webové stránky (např. prostřednictvím, mimo jiné, pomocí libovolného zařízení, software nebo postup, který narušuje nebo se pokusí narušit řádné fungování této webové stránky, pomocí libovolného zařízení nebo nástroje pro procházet tuto stránku jinou, než je stanoveno v Marketing Group Masterstudies, pokouší se rozluštit, dekompilovat, rozebírat nebo zpětně analyzovat některou z programu tvořící část internetových stránek, šíření či se pokouší šířit viry, trojské koně, červy, nebo jakékoliv jiné přístroje, které jsou navrženy nebo určeny k narušení, poškození nebo v rozporu s jakékoli informace, software, hardware a komunikačních systémů).

&nbsp

Provádění použití
Ty jsou povoleny pro přístup k obsahu těchto stránek pro osobní, nekomerční použití za předpokladu, že jste tak bez porušení autorských práv a jiných majetkových práv, a pokud nechcete používat tuto webovou stránku pro jakýkoli účel, který je nezákonný nebo zakázaný těmito podmínky. Souhlasíte, aby tento web používat žádným způsobem, který je nezákonný, ohrožující, obtěžující, obscénní, hanlivé, nenávistné, nebo jakýmkoli jiným způsobem porušuje tyto podmínky. Při použití této webové stránky, souhlasíte, že nebudete posílat žádné nepřesné nebo nepravdivé informace o sobě, ani žádné informace, které není součástí vašeho vlastního životopisu, nebo jakékoliv nevyžádané reklamy nebo obchodních návrhů, nebo řetězových dopisů a nevyžádané pošty. Jako uživatel tohoto webu a jejího servisu, jste odpovědni za své vlastní komunikace a za důsledky, které odešlete.

&nbsp

Odpovědnost Marketing Group Masterstudies
Obsah této webové stránky mohou obsahovat nepřesnosti nebo typografické chyby. Můžete použít tuto stránku a její obsah na vlastní nebezpečí. Změny jsou pravidelně na tyto webové stránky a jejich obsah, a může být kdykoli. Masterstudies Marketing Group nemá žádnou povinnost sledovat vaše užívání této webové stránky, nebo zachovat obsah relace. Masterstudies Marketing Group neovládá ani zaručit přesnost informací zveřejněných uživateli. Masterstudies Marketing Group může přijmout opatření, aby se zabránilo použití této webové stránky, které mohou vytvořit odpovědnost na Masterstudies Marketing Group.

&nbsp

Zřeknutí se záruk a následných škod
Masterstudies Marketing Group neprohlašuje ani nezaručuje, že tyto webové stránky budou fungovat bez přerušení nebo bez chyb, nebo že webové stránky nebo server, který je k dispozici, jsou bez počítačových virů nebo jiných škodlivých zařízení. Veškerý obsah tohoto webu je k dispozici ", jak je " bez záruky jakéhokoliv druhu, včetně záruk obchodovatelnosti, vhodnosti pro určitý účel a neporušení. Masterstudies Marketing Group neprohlašuje ani nezaručuje, že tato webová stránka, její obsah, jeho použití nebo výsledky použití správné, přesné, včasné, nebo jinak spolehlivé. Masterstudies Marketing Group nebude zodpovědná a neručí za používání této webové stránky, která je nezákonné nebo jiným způsobem porušuje tyto podmínky.Za žádných okolností by Masterstudies Marketing Group odpovědná za žádné přímé, nepřímé nebo následné škody vyplývající z používání nebo nemožnosti používat tuto webovou stránku.

&nbsp

Odkazy na jiné stránky
Tato webová stránka obsahuje odkazy na webové stránky třetích stran. Masterstudies Marketing Group poskytuje tyto odkazy pouze pro vaše pohodlí vás a ne jako podpora obsahu těchto webových stránek třetích stran, na které Masterstudies Marketing Group nenese žádnou odpovědnost. Získáte přístup propojené webové stránky třetích stran na vlastní nebezpečí.

&nbsp

Odškodnění

Souhlasíte s tím, hájit, odškodnit a krýt Masterstudies Marketing Group, její ředitele, zaměstnance, zástupce a zástupce, proti všem závazkům, nárokům, akce, požadavky nebo výdaje, včetně bez poplatků omezení právní a účetní, vycházejícímu nebo vyplývající z vašeho použití nebo zneužití tohoto webu nebo vašeho porušení těchto podmínek.

&nbsp

Zobrazit Reklama

Masterstudies Marketing Group zavedla zobrazení reklamy a používá DoubleClick, služby Google Analytics vyznačují na základě zobrazení reklamy. Můžete opt-out z Google Analytics pro zobrazení reklamy a přizpůsobit reklamy Google v reklamní síti pomocíPředvolby Manager. Můžete také pokyn Google Analytics, abyste neposílali žádné informace o vašich návštěv webových stránek Google Analytics stažením a instalací Google Analytics Opt-out prohlížeče add-on pro aktuální webovém prohlížeči.

&nbsp

Kontaktní informace
Podívejte se prosím kontaktní údaje pro další informace podrobnosti.


Stránka byla naposledy aktualizována 7.03. 2013