Ochrana osobních údajů

Internet je úžasný nástroj. To má moc změnit způsob, jakým žijeme, a my teď začínáme vidět, že potenciál dnes. Až na několik málo kliknutí myší-můžete sledovat novinky, podívejte se do skutečnosti, nakupovat zboží a služby, a komunikovat s ostatními z celého světa. Je důležité, aby Masterstudies pomáhat našim uživatelům a zákazníkům udržet jejich soukromí, když se využít všech Internet nabízí.

Věříme, že vaše firma není nikdo jiný. Vaše soukromí je pro vás důležité a pro nás. Takže budeme chránit informace, které s námi sdílíte. Chcete-li chránit své soukromí, Masterstudies takto odlišné principy v souladu s celosvětovou praxí pro zákazníka soukromí a ochranu údajů.

  • Nebudeme prodávat nebo dát pryč své jméno, adresu, telefonní číslo, e-mailovou adresu nebo jakékoli jiné informace komukoli.
  • Budeme používat state-opatření--Art zabezpečení pro ochranu vašich informací před neoprávněnými uživateli.

&nbsp

UPOZORNĚNÍ

Budeme vás zeptat, když potřebujeme informace, které vás osobně identifikují (osobní údaje), nebo umožňuje, abychom Vás kontaktovali. Obecně platí, že tyto informace jsou požadovány, když vytvoříte Registrace ID na webu, nebo když si stáhnete free software, zadejte soutěže, informační bulletiny, aby e-mailem nebo se připojit omezený-přístup prémie místě. Vaše osobní informace pro čtyři základní účely:

  • Chcete-li místo pro vás jednodušší použití tím, že nemusel zadávat informace více t han jednou.
  • Abychom vám pomohli rychle najít software, služby nebo informace.
  • Chcete-li pomoci nám vytvářet obsah pro vás nejdůležitější.
  • Vás upozorní na upgrade produktu, speciální nabídky, aktuální informace a další nové služby z Masterstudies.

&nbsp

SOUHLAS

Pokud se rozhodnete zaregistrovat nebo poskytovat osobní údaje, můžete stále využívat většinu našich webových stránek. Ale nebudete mít přístup do oblastí, které vyžadují registrace ních.

Pokud se rozhodnete zaregistrovat, budete moci zvolit, jaké typy informací, které chcete dostávat od nás objednají na různé služby, jako je naše elektronických zpravodajů. Pokud si nepřejete, aby nám ke komunikaci s vámi o dalších nabídek týkajících se Masterstudies produkty, programy, akce nebo služby e-mailem, poštou nebo telefonicky, můžete zvolit volbu o tom, že nechcete dostávat marketingové zprávy z Masterstudies.

Masterstudies občas allo bylo jiné společnosti nabídnout našim registrovaným zákazníkům informace o svých produktech a službách, prostřednictvím pošty. Pokud nechcete dostávat tyto nabídky, můžete zvolit volbu o tom, že nechcete dostávat marketingové materiály od třetích stran.

&nbsp

PŘÍSTUP

My vám poskytne prostředky k zajištění, že vaše osobní údaje jsou správné a aktuální. Můžete přezkoumat a aktualizovat tyto informace kdykoli k ou r internetových stránkách. Tam, můžete:

  • Prohlížet a upravovat osobní údaje, které jste již nám.
  • Řekněte nám, zda chcete zasílání marketingových informací, nebo zda chcete třetím stranám, aby vám posílali své nabídky poštou.
  • Zaregistrujte se k odběru elektronických zpravodajů o našich službách a produktech.
  • Registrovat. Jakmile se zaregistrujete, nebudete muset dělat znovu. , Ať jste kdekoli na našich webových stránkách, vaše informace zůstane s vámi.

&nbsp

BEZPEČNOST

Masterstudies přijala přísná opatření k ochraně bezpečnosti vašich osobních údajů a zajistit, aby vaše rozhodnutí pro jeho zamýšlené použití jsou poctěni. Bereme silná bezpečnostní opatření pro ochranu vašich dat před ztrátou, zneužitím, neoprávněným přístupem nebo vyzrazením, pozměněním nebo zničením. .

Masterstudies přísně chrání bezpečnost vašich osobních údajů a vyznamenání vaše volby pro jeho zamýšlené použití. Pečlivě chránit vás r dat před ztrátou, zneužitím, neoprávněným přístupem nebo vyzrazením, pozměněním nebo zničením.

Vaše osobní údaje nejsou nikdy sdíleny mimo společnost, bez vašeho svolení, vyjma za podmínek uvedených výše. Uvnitř firmy, jsou data uložena ve heslo-řízené serverech s omezeným přístupem. Vaše informace mohou být uloženy a zpracovávány v zemích, kde jsou umístěny Masterstudies její dceřiné společnosti nebo zástupci.

Máte také významnou roli při ochraně yo UR informace. Nikdo nemůže vidět nebo upravit své osobní informace, aniž by věděl své uživatelské jméno a heslo, takže se nemusíte sdílet s ostatními.

&nbsp

VÝKON

Pokud z nějakého důvodu si myslíte, Masterstudies nedrží tyto principy, prosím upozorněte nás e-mailem na webmaster@masterstudies.com a my uděláme maximum, abychom zjištění a odstranění problému okamžitě. Buďte si jistá, že slova ochrany osobních údajů jsou v řádku Předmět.

&nbsp

Zákaznické profily

Jak již bylo zmíněno výše, každý registrovaný zákazník má jedinečnou osobní profil. Každý profil má přiřazeno unikátní osobní identifikační číslo, které nám pomáhá zajistit, že jen můžete přistupovat ke svému profilu.

Když se zaregistrujete, jsme se vytvořit svůj profil, přidělit osobní identifikační číslo, a pak poslat to osobní identifikační číslo zpět na váš pevný disk v podobě cookie, který je velmi malý kousek kódu. Tento kód je uniquel Y Vy. Je to váš pas, aby bezproblémového cestování napříč Masterstudies internetových stránkách.

&nbsp

Co budeme dělat s informacemi, které jste podíl

Když se k nám, abyste nám poskytli své kontaktní údaje, včetně jména a e-mailovou adresu. Používáme tyto informace, aby vám posílali aktuální informace o vašem účtu, dotazníky na měření spokojenosti s našimi službami a oznámení o nových a zajímavých služeb, které nabízíme.

Příležitostně najímáme jiné společností, aby poskytovaly omezené služby naším jménem, včetně odpovědí na dotazy zákazníků o výrobky nebo služby, posílání pošty a zpracování událostí registrace. Budeme poskytovat pouze ty společnosti, informace, které potřebují k poskytnutí služby, a oni mají zakázáno používat tyto informace k jiným účelům.

Masterstudies zveřejní Vaše osobní údaje bez oznámení, jen když to bude vyžadovat zákon nebo v dobré víře, že je tato akce jn ne upravte na: (a) dodržování nařízení zákona nebo podrobení se soudnímu procesu o Masterstudies nebo stránkám; (b) ochraně a obraně práv a majetku Masterstudies a jeho rodinu webových stránek, a (c) jednat v naléhavých případech k zabezpečení osobní bezpečnosti uživatelů Masterstudies, jeho internetových stránek, nebo veřejnosti.