Sasin Executive MBA

Sasin Graduate Institute of Business Administration

Popis programu

Read the Official Description

Sasin Executive MBA

Sasin Graduate Institute of Business Administration

Program EMBA slouží mid-kariéry vedení připravuje na další úroveň, jakož i vedoucích pracovníků, kteří chtějí zlepšit své dovednosti a vedení účinnost. Tento 2 roky Executive MBA program je speciálně navržen pro slibné vedení s podstatným manažerských zkušeností. Program poskytuje nejnovější nástroje a koncepty Global Management, umožňující účastníkům EMBA rozvíjet manažerské schopnosti nezbytné pro provoz podniků a dalších organizací, na národní, regionální a mezinárodní úrovni. Program je dodáván v angličtině, v Bangkoku, Thajsko - v srdci jihovýchodní Asie.

Od roku 2012, bude EMBA být vyučovány v pátek večer a celou sobotu. Pátek přenocování budou k dispozici na Sasa domě pro účastníky programu, na 50% slevou.

To umožní, aby program, výhodnější pro manažery, kteří musí cestovat během týdne. A poprvé, bude náš program snadno dostupné pro ty, kteří žijí mimo Bangkok.

Struktura

Kurzy jsou naplánovány v průběhu šesti pěti-týdenní "moduly" každý rok, se účastníci přičemž dva kurzy na modulu. Každý kurz je stojí tři kreditní hodiny; Účastníci jsou povinni absolvovat celkem dvacet čtyři kurzy (72 kreditních hodin). Pro přesné termíny modulu viz Klíčové termíny. To je vyučován hostujících profesorů z mnoha programů, world-class stejně jako Sasin plný úvazek fakulty a dalšími odborníky v Thajsku a jihovýchodní Asii.

Týmová práce

Zatímco jsou požadovány jednotlivé úkoly, studijních skupin a týmová práce jsou nezbytné pro zkušenosti EMBA s mnoha projekty tř zařazených do skupiny, spíše než na jednotlivce. Účastníci EMBA typicky tvořit skupiny pěti až sedmi členů s různými akademické a / nebo odborné zázemí. V celém programu, EMBA studenti učí, jak efektivně pracovat s ostatními, zlepšit své dovednosti v práci jako součást týmu, a rozvíjet osobní přátelství a celoživotního sítí.

TŘÍDY

Třídy jsou obvykle naplánovány v pátek od 18:00 do 21:15 av sobotu od 8:30 do 16:30. Občas, make-up kurzy se konají v jiných časech. Je nutná pravidelná docházka. Studenti by měli účastnit všech zasedání kurzů, pro které jsou registrovány a budou moci konat zkoušky pouze v případě, že splňují požadavek docházky o 80%. Účastníci by měli očekávat, že setkání neformální skupinou jednou nebo dvakrát týdně pracovat na případových studií a měly by očekávat, že stráví minimálně 15 hodin týdně v out-of-třídy studie.

EMBA učení Cíle

  • Analytické, rozhodování a tvůrčí schopnosti - Samostatnost a podnikání - Týmová práce a vedení - efektivní komunikace, prezentační a vyjednávací schopnosti - Firemní etika, společenská odpovědnost, a udržitelnost životního prostředí - povědomí o kulturní rozmanitosti Těšíme se na vás přivítat na Sasin ,
This school offers programs in:
  • Angličtina
Doba a cena
This course is Studium v kampusu
Start Date
Datum začátku
May 2019
Červen 2019
Duration
Délka trvání
2 let
Kombinované
Price
Cena
2,080,000 THB
Information
Deadline
Locations
Thajsko - Bangkok
Datum začátku : May 2019
Termín odevzdání přihlášek Kontaktuj školu
Datum ukončení Kontaktuj školu
Thajsko - Pa Tong, Phuket
Datum začátku : Červen 2019
Termín odevzdání přihlášek Kontaktuj školu
Datum ukončení Kontaktuj školu
Dates
May 2019
Thajsko - Bangkok
Termín odevzdání přihlášek Kontaktuj školu
Datum ukončení Kontaktuj školu
Červen 2019
Thajsko - Pa Tong, Phuket
Termín odevzdání přihlášek Kontaktuj školu
Datum ukončení Kontaktuj školu