Přečtěte si oficiální popis

Tri-univerzita kolokvium mezi Fudan University (Šanghaj), Korea University (Soul) a Národní univerzity v Singapuru (Singapur) byla zahájena v okamžiku, kvůli pozoruhodná shoda, naše tři orgány se konalo své stoleté oslavy v roce 2005. Po sdílení vize v globální ekonomice, Fudan, KU a NUS založil S3 University Alliance (S3 UA).

&nbsp

&nbsp

Proč S3 Asie MBA program

&nbsp

Asie bude zaměřena hodně světových ekonomických a politických aktivit v 21. století. Jeho rychlý vývoj vedl k rostoucí složitosti podnikání v oblasti ohraničené obrovské rozdíly v ekonomické, obchodní, kulturní, institucionální a sociálně-politických podmínek. Stále více roste potřeba pan-asijské nabízí program MBA in-hluboké znalosti teorie a praxe podnikání v Asii. Nicméně, několik univerzit v Asii výzkumu a výuky schopnosti nabídnout program, který poskytuje hloubku teoretické a praktické vzdělání, kterou požadují manažery. Proto, non-přizpůsobené standardní MBA bylo až do teď, primární formální řízení vzdělávání a odborné přípravy nástroj k dispozici v Asii.

&nbsp

V reakci na tyto potřeby, School of Management na univerzitě Fudan, Korea University Business School a NUS Business School zahájili S3 Asie MBA, začíná podzim 2008.

Jak program MBA společně provozovaných třemi předních univerzit v Asii nabízí nebývalou výhodu v top-Vrub podnikového vzdělávání?

&nbsp

Tyto tři školy mají nejlepší znalosti asijských ekonomik, se sídlem svět-třída MBA programy prostřednictvím akreditací a společných programů, a mají na fakultě vyškoleni v špičkových obchodních škol na celém světě. Integrace a spolupráce mezi těmito třemi předních obchodních škol v Asii nabídne celosvětovou konkurenceschopnost ve světě-třída asijské obchodní vzdělání.

&nbsp

S3 Asie MBA program si klade za cíl uspokojit rostoucí a různorodé potřeby a očekávání studentů, zaměstnavatelů, fakulty, absoloventky, univerzity a vlády tím, že připravuje studenty pro nadřízeného vedoucí postavení v hlavních obchodních místech v Asii a ve světě. Tento program bude spojovat jedinečné výhody tří předních obchodních škol na vyjímečný program MBA vyučován ve třech z nejvíce sofistikovaných a rychle se rozvíjejících měst na světě.

&nbsp

&nbsp

Požadavky na přijetí

&nbsp

S3 Asie MBA poskytuje účastníkům globálním standardem v oblasti obchodu vzdělávání založené na asijské perspektivy. Náš program je určen pro ty, kteří hledají buď kariéru v asijsko-tichomořském regionu, nebo kteří mají v plánu udělat obchod s asijskými společnostmi.
Hledáme pro nadšené a tvůrčí-smýšlejících jedinců, kteří mají záznam dosažených výsledků a mají vůdčí schopnosti a týmovou práci. Výběrová řízení je následující:

&nbsp

Fudan

  • Grk pro studenty z Číny
  • Speciální Grk pro studenty z Macaa, Hongkongu, Tchaj-wanu a
  • GMAT pro studenty mimo oblast Číny, kteří chtějí požádat o Fudan Titul
  • 3 roky praxe
Program se vyučuje na:
Angličtina

Zobraz 5 více kurzů z Korea University Business School »

This course is Campus based
Start Date
Srp. 2019
Sep 2019
Duration
Kontaktuj školu
Denní studium
Deadline
Podle místa
Podle data
Start Date
Mar 2020
End Date
Termín odevzdání přihlášek
Start Date
Srp. 2019
End Date
Termín odevzdání přihlášek
Start Date
Sep 2019
End Date
Termín odevzdání přihlášek

Srp. 2019

Location
Termín odevzdání přihlášek
End Date

Sep 2019

Location
Termín odevzdání přihlášek
End Date

Mar 2020

Location
Termín odevzdání přihlášek
End Date