Program na plný úvazek MBA - STEM

Všeobecné informace

Popis programu

Vybudovat základní dovednosti pro vedení úspěšných a udržitelných podniků v nejvíce podnikatelském městě na světě i mimo ni.

 • USF full-time MBA titul vám nabízí osobní cestu k podnikání vedení.
 • Akademický obsah světové úrovně a expert, specializovaná fakulta
 • Kariéra zaměřené společné vzdělávací aktivity a události
 • Spolupráce s rozsáhlými absolventy Bay Area School of Management a firemní sítě

Šest koncentrací pro programy MBA na plný a částečný úvazek

V roce 2017 jsme redesignovali náš dvouletý program Full-Time MBA

Náš přepracovaný program MBA

 • Optimalizujte umístění USF v centru San Francisca, abyste vytvořili silnou profesionální síť s předními organizacemi v oblasti zálivu.
 • Procházejte obohacujícími programovými učebními programy, které odrážejí tradici jezuitské společenské odpovědnosti a vědomé reflexe .
 • Připravte se na konkrétní trhy, pole a kariéru, které chcete sledovat - od prvního roku. Přizpůsobte své kurzy a programové zkušenosti tak, aby odrážely vaše cíle a zájmy v oblasti kariéry od začátku programu Kariérního akcelerátoru nebo s konsensem MBA .
 • Získejte svůj MBA a pokročte ve svých kariérních cílech za snížené náklady s programem MBA, který byl revidován a nabídnout studentům více příležitostí za méně.

Většina studentů má jednu primární pozornost při uplatňování programů MBA. Jak bude moje MBA s univerzitou v San Francisku zvyšovat moje příležitosti pro kariérní úspěch?

Co se liší o dvouletém učebním plánu USF?

 • Platforma akcelerátoru kariéry
  Studenti na plný úvazek zvolí jednu ze tří kariérních akcelerátorských platforem, které se přizpůsobí vašim profesním cílům - lidským faktorům podnikatelské výkonnosti, podnikovým financím a úspěšnosti a poznatkům zákazníků. Vaše platforma utváří vaši práci a doporučuje průmyslovou přednáškovou sérii a také vás spojuje s absolventy USF pracujícími v příslušných oblastech zájmu a připravuje vás na prostředí pohovorů specifických pro vaši trajektorii. Zahájíte svou kariéru, jakmile se stanete studentem.
 • Inovační projekt
  Získejte cenné pracovní zkušenosti ve společnosti, kterou si vyberete, jako místní nezisková, velká společnost nebo komunitní organizace. Budou vytvářet vztahy a odkazy prostřednictvím vašeho inovačního projektu, stejně jako prezentovat vaši práci vašim vrstevníkům na jaře druhého roku.
 • Osobní poradní sbor
  Každý student má osobní poradní sbor, který se skládá z nejméně jednoho přiděleného vrstevníka, stejně jako poradce, který není USF, jako bývalý šéf nebo mentor. Můžete vyzvat co nejvíce poradců, aby vám sloužili podle vašeho přání. Vaše rada vás vyzývá, abyste požádali o radu důvěryhodných důvěrníků, přemýšleli o vašich cílech a pokroku a vytvářeli smysluplné vztahy, které by trvaly za programem.
 • Řízení cvičení: Základním kamenem jezuitské tradice je odraz sociálního dopadu člověka a naše schopnosti vytvářet sociální spravedlnost. Naše manažerské cvičení jsou navrženy tak, aby čas s vaším osobním poradním výborem povzbudily k tomu, aby se zamysleli nad sebou, se svými kolegy a spolužáky, s klientem nebo organizací, se kterou jste pracovali, a jak můžete pozitivně sloužit společnosti.

Dvouletý přehled učebních osnov MBAROK 1

Pád semestr zahrnuje základní kurzy pro pokrytí obchodních základů, jako je účetnictví, finance, marketing, analýza dat, etika, ekonomika a vedení. Budete také prozkoumávat možnosti výběru jedné ze tří kariérních akcelerátorských platforem a vybrat členy personálního poradního sboru.

Jarní semestr je, když si vyberete svou platformu pro urychlovače kariéry , vyberete si v rámci této platformy tři volitelné kurzy a vezměte další dvě ze svých základních studijních studijních programů.

Letní studium je ideální čas pro absolvování letní stáže a spojení s potenciálními zaměstnavateli. Můžete také získat zkušenosti z poradenství z první ruky prostřednictvím společnosti The Malloy Group , provádět nezávislý projekt, který posílí vaše kariérní dovednosti, nebo budete pokračovat v kurzech mezi různými disciplínami s volitelnými kurzy.ROK 2

Fall Semester vám nabízí spoustu příležitostí, abyste si v rámci Vaší Kariérní akcelerátorské platformy mohli volitelně absolvovat volitelný předmět, případně si znovu přehodnotit cestu a zvolit alternativní volitelný předmět mimo vaši platformu. Dále určíte svůj inovační projekt a vyberete firmu, s níž budete pracovat, během celého semestru.

Jarní semestr vyvrcholí vaší prací v programu, když se setkáte s vaším osobním poradním sborem, prezentujete svůj inovační projekt svým spolužákům, díváte se na práci ostatních studentů a reflektujete na své zkušenosti jako celek.

Absolventi MBA na Full-Time MBA získali úspěch na svých profesionálních cestách po celém světě, spojili a vedli týmy ve firmách, jako jsou Airbnb, Bank of America, Cisco, Gap, General Electric, Salesforce, Organizace spojených národů, Salesforce a další.
Poslední aktualizace Srp 2020

Stipendium Keystone

Objevte, jaké možnosti vám může nabídnout naše stipendium

Informace o škole

Be a leader. Build productive and compassionate organizations. Be a force for positive change in the world.

Be a leader. Build productive and compassionate organizations. Be a force for positive change in the world. Méně
San Francisco , Barcelona , San Jose , Tchaj-pej + 3 Více Méně